"NALAZIMO SE U OPASNOM TRENUTKU" Orban: Narednih dana će se pokazati da li će se plamen rata približiti Evropi
105. 12. 2025. u 09:44
205. 12. 2025. u 09:44
Vesti
Pojava virusa Covid-19 i proglašenje pandemije, dovelo je do nastojanja svetskih stručnjaka i naučnika da pronađu lek ili bilo kakav metod, koji će biti efikasan u borbi protiv koronavirusa. Otkako se virus pojavio u Kini, pa sve do danas kada se većina zemalja u svetu bori sa ovom pošasti, u stučnim krugovima pojavili su se različiti načini za borbu protiv Covida-19, međutim, do sada se nijedan nije pokazao efikasnim.
Ipak, čini se da je vlasnik “Pink International Company” Željko Mitrović još pre mesec dana bio a pragu revolucionarnog otkrića – kada je započeo proces ozonizacije zgrade TV Pink, ali i sopstvene krvi. Željko je 16. marta na svom Instagram profilu najavio početak ozonizacije zgrade i ukazao na značaj ove procedure. Osim toga, Željko je ovu procedure primenio na sebi – ozonizovao je svoju krv.
Mesec dana kasnije, Željkova predviđanja su se obistinila. Stučna javnost u Italiji, koja se najteže broi sa epidemijom, objavila je niz naučnih radova sa istim zaključkom, koji dokazuju da je Mitrović bio u pravu. To potvrđuje i Aleksandar Ruben, eminetni profesor italijasnko – nemačkog porekla.
- Razlog zbog kog sam srećan što pričam sa vama je što mi je jedan moj veoma dobar prijatelj pokazao tvit svog dobrog prijatelja, koji je zapravo vlasnik TV stanice Pink, gospodin Željko Mitrović. Pokazao mi je tvit koji je star mesec dana, a u kojem se govorilo o tretmanu Covida-19 u nekim bolnicama u Italiji. Veoma je jasno da je njegova velika vizija upravo potvrđena od strane različitih naučnika. Pre nekoliko dana, ti rezultati su objavljeni – zahvaljujući specijalnom uticaju ozona na telo, moguće je lečiti veoma ozbiljne slučajeve Covida-19. Vlasnik TV stanice znao je da ozon poboljšava cirkulaciju krvi, pomaže kiseoniku i pomaže obnavljanju krvnih ćelija. Te tri stvari su veoma važne u tretmanu Covida zato što virus napada hemoglobin i imuni sistem pacijenta. Prve bolnice koje su pokazale veoma dobre rezultate su u Bergamu i u španskoj Ibici. Tamo su se pacijenti oporavili veoma brzo iz veoma ozbiljnih stanja, bili sun a respiratorima, a posle samo nekoliko dana bili su bez ikakvih simptoma virusa. Zbog toga je Univerzitetska bolnica u Rimu zatražila studiju na 200 pacijenata, koji će biti tretirani ozonom. To je u stvari isti tretman koji je gospodin Željko Mitrović predlagao pre jedno mesec dana. Moram da istaknem da je zaista divno što se gospodin Željko Mitrović tako eksponirao kako bi komunicirao sa javnošću. On je na taj način podelio svoju viziju ali i mogućnost da se ljudi na drugi način leče od Covida-19 – rekao je Aleksandar Ruben za TV Pink.
Foto: Printscreen
Desetak profesora sa renomiranih svetskih klinika kontaktirali su ŽeljkaMitrovića sa pitanjem kojim aparatom sprovodi ozonizaciju krvi. Italijansko naučno društvo za ozonsku terapiju objavilo je studiju o poboljšanju zdravstvenog stanja pacijenata čija je krv tretirana ozonom. Ova terapija sprovodi se u 17 italijanskih bolnica. Rezultati su opšte poboljšanje kliničkog stanja: normalizacija telesne temperature, smanjenje reaktvnog proteina C (PRC), normalizacija otkucaja srca, poboljšanje zasićenja i smanjenje podrške kiseonikom, kao i normalizacija bubrežne funkcije (kreatin). Inače, ova terapija funkcioniše tako što se uzme između 150 i 200 mililitara krvi i pomeša se sa 5 miligrama ozona, a zatim venski vrati u krvotok.
Ono što je najvažnije i gotovo neverovatno je to da su se oboleli od koronavirusa oporavljali već posle pet dana, ističe zagovornik ovakvog lečenja, dr Marijano Francini.
Foto: Printscreen
- Podaci nam govore da pacijent koji je u srednje teškom stanju, sa upalom pluća, sa infekcijom i koji je intubiran, može da se izleči. Od deset intubiranih pacijenata, 60 do 70 procenata može da se ekstubira i skine sa respiratora je rim se popravlja oksigenacija. Trenutno imamo 50 izlečenih, od čega je 11 bilo intubirano i sada ih je samo troje na respiratoru, dok 28 njih nije ni bilo intubirano, jer nisu došli do tog stanja da budu priključeni na respiratore, jer smo uspeli da ih izlečimo. Oni koji su odmah lečeni ozonoterapijom ozdravili su savršeno i otpušteni su iz bolnice – rekao je dr Francini, a iskustvo iz Itlaije žele da primene i lekari u Americi.
Željko je sasvim sigurno došao do revolucionarnog rešenja u borbi protiv koronavirusa, a rezultate ćemo videti kada ozonoterapija počne da se primenjuje u svetu, ali i kod nas.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novi sukob po pitanju NIS-a i toga ko je odgovoran za situaciju iz 2008. godine, koja je danas došla na naplatu.
05.12.2025
10:11
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić uputio je oštru kritiku blokaderskom pokretu, upozorivši da retorika kojom se služe opasno klizi ka istorijskim obrascima najmračnijih režima 20. veka.
05.12.2025
07:24
Ustaški pakleni plan da blokiraju Srbiju na putu ka članstvu u EU zbog navodne opstrukcije rešavanja pitanja nestalih propao je i pre nego što počeo!
05.12.2025
06:58
Blokader Zoran Đajić pokušao je da diskredituje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a zatim je pozvao na nasilno rušenje vlasti po recptu od 5. oktobra 2000. godine.
05.12.2025
09:06
Novinar Uroš Piper poručio je predsedniku Nove demokratske stranke Srbije Milošu Jovanoviću da napusti politiku.
05.12.2025
08:44
Šampion Exatlona nije onaj ko je preživeo - već onaj ko je pobeđivao. I zato je ovo takmičenje čista esencija sporta.
03.12.2025
13:31
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
03.12.2025
12:39
Premijera novog filma "Snaga jedinstva" biće prikazana u večeras u 22.30 časova na televiziji Informer!
01.12.2025
20:27
Exatlon je mnogo više od televizijskog spektakla – to je svakodnevna borba tela, uma i volje.
01.12.2025
12:27
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
01.12.2025
10:21
Viši sud u Podgorici izdao je jutros naredbu policiji da na naredno ročište, zakazano za 16. januar, prinudno dovede Budvanina Marka Ljubišu-Kana, navodnog pripadnika "škaljarskog klana", kako bi svedočio u postupku protiv kriminalne grupe koja je pokušala da ga ubije.
05.12.2025
11:14
Nepoznata osoba je danas ubacila molotovljev koktel u prodavnicu zdrave hrane na Voždovcu.
05.12.2025
10:59
Alija Balijagić bio je u uračunljiv u trenutku kada je izvršio dvostruko ubistvo u Sokocu kod Bijelog Polja, navodi se u nalazu nakon izvršenog pregleda psihologa Nataše Vuković i specijaliste psihijatrije dr Mirjane Varagić, koji je pročitan juče u nastavku suđenja Balijagiću u Višem sudu u Bijelom Polju.
05.12.2025
09:23
Teška saobraćajna nesreća dogodila se na starom putu Čačak-Kraljevo tokom jutarnjih sati kada su se sudarili kamion i putničko vozilo.
05.12.2025
10:26
Tokom četvrtog dana suđenja Brajanu Volšu kome se tereti da je počinio brutalan zločin nad suprugom, inače Beograđankom Anom Volš, svedočio je Vilijam Fastou koji je priznao da je da bio Anin ljubavnik.
05.12.2025
06:30
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu objavio je u četvrtak oštar video na engleskom jeziku u kojem je optužio državno tužilaštvo da vodi „političko suđenje“ čiji je cilj njegovo uklanjanje sa funkcije.
05.12.2025
10:40
Stejt department Sjedinjenih Američkih Država izdao je hitno upozorenje svim američkim državljanima i stalnim rezidentima da odmah napuste Venecuelu i da se ne vraćaju u tu zemlju zbog visokog bezbednosnog rizika.
05.12.2025
10:10
Irska ratna mornarica otkrila je oko pet dronova koji su leteli u blizini rute aviona ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog prilikom njegovog dolaska u Irsku u ponedeljak, preneli su lokalni mediji.
05.12.2025
09:40
Oluja Bajron, koja je pogodila istočne i južne delove Grčke, izazvala je ozbiljne probleme u saobraćaju, zatvaranje škola i vanredne mere zaštite stanovništva, saopštili su grčki zvaničnici.
05.12.2025
09:10
Ukrajinske bespilotne letelice izvele su tokom noći koordinisane napade na dva ključna energetska objekta u Rusiji – luku Temrjuk u Krasnodarskom kraju i rafineriju nafte u Sizranju u Samarskoj oblasti, prenose ruski zvaničnici i mediji, navodi Kijev independent.
05.12.2025
08:10
Glumac Kijanu Rivs, koji u filmu "Matriks" tumači glavnog junaka Nea, potvrdio da je spreman da ponovo obuče crni mantil i snimi nastavak popularne sage.
05.12.2025
08:57
Evropska radiodifuzna unija (EBU) potvrdila je učešće Izraela na Evroviziji 2026. nakon čega su usledile burne reakcije širom Evrope i prve zvanične najave bojkota.
05.12.2025
07:50
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
04.12.2025
15:51
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
04.12.2025
14:29
Zlatni retriver osvojio je srce TikToka svojom nežnom, ali upornom rutinom. Svake večeri u devet sati podseća ukućane i goste da je vreme za spavanje, držeći u ustima svoju omiljenu igračku.
05.12.2025
09:00
OpenAI priprema novu funkciju koja će omogućiti povezivanje "Apple Health" podataka sa ChatGPT aplikacijom za Ajfon.
05.12.2025
08:00
Još jedan uzbudljiv astrološki dan je pred nama. Evo šta očekuje svaki horoskopski znak.
05.12.2025
07:05
Jednostavan i ukusan recept za dva posna rolata pripremljena od gotovih kora.
05.12.2025
06:00
Ukoliko muškarac sumnja da je partnerka neverna, postoje četiri jasna znaka na koje treba da obrate pažnju.
04.12.2025
23:20
Pevačica Jelena Karleuša pojaviće se u dokumentarnom filmu o pokojnom Saši Popoviću, saznaje Informer.
05.12.2025
10:33
Pevačica Dunja Ilić zabrinula je svoje pratioce nakon što je na društvenim mrežama objavila fotografiju na kojoj se vidi da prima infuziju.
05.12.2025
09:22
Džej Ramadanovski preminuo je pre pet godina, a violinista Željko Stefanović Paganini često posećuje pevačev grob i svira za dušu legendarnog Dorćolca.
05.12.2025
08:42
Bivši rijaliti učesnik Vladimir Tomović nije mogao da pređe granicu Srbije i Crne Gore jer sa sobom nije imao lična dokumenta zbog čega je zamolio za pomoć.
05.12.2025
08:12
Pevačice Anabela Atijas i Slađa Delibašić sinoć su se prvi put pojavile zajedno u javnosti nakon porodičnog skandala.
05.12.2025
07:39
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar