Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Milan Jovanović Batut" doktorka Darija Kisić Tepavčević gostovala je u emisiji "Fokus" na B92 i tom prilikom govorila o epidemiji koronavirusa
Foto: printscreen
Pre nego što počnem razgovor o bilo čemu drugom, hteo bih da vas pitam kako je pala odluka da jedna dama ode sa ministrom Nedimovićem u Niš i da tamo bude u tom Kriznom štabu, naravno uz sve poštovanje ženskog pola to pitam, rekao je voditelj Oliver Jakšić.
- Ja čak ni ne razumem ovo pitanje, kakve veze ima kog pola je neko, bitno je koliko je stručan i koliko može da pomogne - odbrusila je Kisić Tepavčević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Šta je ovim novinarima , svi na palneti ima odgovornost za ono što rade , novinari nemaju nikakvu odgovornost mogu da "lupaju" i lažu šta im padne na pamet. To nije normalno.
Ima li u ovoj državi nekoga koji ceni profesiju, lik i delo "novinara" osim samih novinara i stranih "ne"-vladinih organizacija koje ih plaćaju i kojima je u opisu posla da "cene" svoje investicije? Mislim da su na skali cenjenosti negde u visini "navijača-narko dilera", blago iznad pedofila i ispod kontroverznih "bizmismena"....
Ovaj čovek misli da je novinar ako postavlja pitanja koja u datoj situaciji nemaju veze sa mozgom . Sramota !!! Žalosno je to što on i njemu slični misle da su NOVINARI .
E sad vidite kakva je situacija, kad od tolikih botova nisu mogli jednog normalnog da nadju. Zamislite kako je na mnogo odgovornijim mestima. Osveta losih djaka.
I ova umišljena da je bitna i da zna nešto...a ne može bez mucanja i grešaka da sastavi jednu prostu rečenicu...
Staro ''pravio'' je da su loši studenti medicine išli na virusologiju, infektologiju...jer tu i nemaju šta da rade, potvrdilo se kao tačno!!!
Dr. Daria je uspela za zivota u srbiji da stekne dosta neprijatelja. Medijski je ofanzivno napadaju, tako su slavka curuviju novinara.
Vucic nek ukine policijski cas bice toplo sunce ce uništiti covid19, svi nek nose maske. Srbi nemaju pamcenje za 7 dana ce zaboraviti na covid19.
Nažalost u ovoj državi skoro da i nema dobrih novinara, ili uopšte novinara. Svi misle da su posisali svu mudrost ovog sveta, pa više ne mogu ni da sačekaju da im gost u emisiji odgovori na pitanje a već ga prekidaju i postavljaju novo još gluplje pitanje. Da ne pišem o tim dugim uvodnim "izlaganjima" koje prosipaju na početku emisije a nisu ni svesni kako to glupo izgleda, kad to sluša čovek koji poznaje tu materiju.
Voditelji su svi u poslednje vreme dali sebi za pravo da budu drski ,bezobrazni ,neuctivi sa gostima u studiu.Mislim da su oni bas u deficitu.Obrazujte pod hitno mlade i sposobne ovo sad je krs.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do novog šok snimka sa blokaderskog plenuma u Nišu iz kog saznajemo kako funkcioniše blokaderska "demokratija" i kako su mažnjavane prljave zgubidanske pare.
Novinar "Frankfurtskih Vesti" Zoran Vicelarević napadnut je večeras na tribini "Proglasa" u tom gradu i to samo zato što je postavio pitanje koje se okupljenima nije svidelo.
Marketinški stručnjak Nebojša Krstić oglasio se na svom nalogu na mreži Iks, gde je komentarisao napad na novinara Frankfurtskih Vesti - Zorana Vicelarevića.
Novinar "Vesti" Zoran Vicelarević napadnut je večeras na "Proglasovoj" tribini u Frankfurtu, a ovo divljanje osudili su čak i blokaderi koji su nekada podržavali taj pokret.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Više od tri godine nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", jedno pitanje i dalje ne prestaje da zanima javnost - šta će biti sa Kostom K. kada napuni 18 godina, i da li će jednog dana napustiti ustanovu u kojoj se nalazi?
Operativni štab iranskih oružanih snaga Hatam al Anbija saopštio je danas, nakon lansiranja raketa na Izrael, da Izrael mora da zaustavi napade na Liban ili će se suočiti sa "daljim razornim udarcima".
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je da je potpuno vraćanje prava ruskog govornog područja u Ukrajini jedan od ključnih uslova za postizanje dugoročnog rešenja rata.
U Jermeniji je završeno glasanje na izborima za Narodnu skupštinu. Rezultati izbora direktno će pokazati da li zemlja izlazi iz ruske sfere uticaja i postaje kandidat za članstvo u EU, ili se vraća pod kontrolu Moskve. Pojačane policijske snage raspoređene su u centar Jerevana nakon zatvaranja biračkih mesta, pišu mediji.
Helikopter francuske Nacionalne žandarmerije, koji je bio na operativnoj misiji, srušio se danas u popodnevnim satima u regionu Loare, izjavio je izvor blizak istrazi.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
U sred leta paradajz je u najintenzivnijoj fazi razvoja, pa zahteva posebnu pažnju. Zbog toga se mnogi baštovani okreću prirodnim đubrivima koja mogu da obezbede neophodne hranljive materije za zdrav rast paradajza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar