U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno, toplo i sparno, pre podne u većini mesta suvo sa dužim periodima sunčanog vremena, a samo je na severu ponegde moguća kratkotrajna kiša
08.06.2020
06:28
Lokalno se očekuje velika količina padavina, od 20 do 30 milimetara za kratak vremenski period, ponegde i više, kao i grad.
Sutra će u Srbiji biti umereno i potpuno oblačno, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, samo ce ujutru i veći deo prepodneva na jugu i zapadu zemlje biti suvo.
Lokalno se očekuje velika količina kiše i pojava grada.
Foto: Printscreen RHMZ
"Ponedelјak (08.06.2020) u 12.15 h: U naredna 2 časa u jugozapadnim, južnim i istočnim krajevima i na krajnjem severu ponegde kratkotrajna kiša, plјuskovi i grmlјavina. Tendencija pojačanja", navodi se na sajtu RHMZ.
Vetar će biti slab, promenljiv, jutarnja temperatura od 12 do 18 stepeni, najviša dnevna od 22 do 27 stepeni.
U Beogradu će biti umereno do potpuno oblačno, povremeno sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom.
Vetar će biti slab, promenljiv. Jutarnja temperatura oko 17, najviša dnevna oko 23 stepena.
Narednih sedam dana biće promenljivo i nestabilno, sa čestom pojavom kiše, lokalnih pljuskova i grmljavine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno, toplo i sparno, pre podne u većini mesta suvo sa dužim periodima sunčanog vremena, a samo je na severu ponegde moguća kratkotrajna kiša
Pravi haos u režiji najostrašćenijih blokadera dogodio se sinoć na Medicinskom fakultetu u srcu Beograda, kada je razularena grupica zgubidana upala u prostorije ove visokoobrazovne institucije besna zbog rezultata izbora za studentski parlament.
Lider partije Tisa Peter Mađar, koji je pobedio na mađarskim parlamentarnim izborima, prodao se liberalima, ali je prvobitno bio nacionalista što sada prikriva, tvrdi ruski politikolog Nikolaj Sorokin.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić ističe da sve što pripadnici kriminalno-tužilačke grupe iz JTOK kažu jedni o drugima je tačno i svi će da odgovaraju za kršenje zakona!
Gi Parmelin, predsednik Švajcarske posetiće 28. aprila Beograd, a švajcarski mediji mediji navode da je ova poseta istovremeno i osetljiva i simbolična, budući da je Švajcarska bila jedna od prvih zemalja koja je 2008. godine priznala tzv. Kosovo.
Dragan Bursać, blokader sa dna kace i jedan od najvećih mrzitelja svega srpskog, na najstrašniji način je na crnogorskoj televiziji Mila Đukanovića napao pravolsavnu crkvu, svetosavlje, ali i Srbe.
U širem centru Vranja, nedaleko od pijace Bujkovski most, eksplodirao je automobil jutros oko 8 časova. Kako je saopštilo Više javno tužilaštvo u Vranju, pod automobil je postavljena eksplozivna naprava, a kako smo saznali, vozilo je u vlasništvu vranjanskog MMA borca Miloša Kostića.
Više javno tužilaštvo u Beogradu konačno je podiglo optužnicu protiv Nikole Đ. (25), koji se tereti da je u oktobru 2025. godine, u žestokoj saobraćajnoj nesreći usmrtio porodicu Živković.
Policija u Požarevcu uhapsila je S. J. (24) i V. J. (57) iz Kostolca koji se terete da su fizički napali službenike policije tokom obavljanja dužnosti.
Pokušaj kubanskih zvaničnika da direktno kontaktiraju predsednika SAD Donalda Trampa propao je nakon što je kurir sa pismom zaustavljen na aerodromu u Majamiju.
Američki ministar odbrane Pit Hegset našao se u centru novog skandala nakon što je tokom molitve u Pentagonu citirao repliku iz filma, umesto biblijskog teksta.
Radio-televizija Srbije odlučila je da se sa programa skinu tri popularna formata: kulinarski šou "Na večeri kod", kao i kvizovi "Ja volim Srbiju" i "Stigni me ako znaš".
Američki reper Dejvid Entoni Burke, javnosti poznatiji pod umetničkim imenom D4vd, uhapšen je u četvrtak pod sumnjom da je brutalno usmrtio četrnaestogodišnju devojčicu.
Njoke u grčkom jogurtu su brzo i kremasto jelo koje se sprema u jednom tiganju i gotovo je za oko 30 minuta, idealno za porodični ručak bez puno prljavog suđa.
Korisnici koji gledaju Jutjub putem pametnih televizora počeli su da primećuju neobičnu pojavu, reklame koje traju i do minut i po, a pritom ne mogu da se preskoče.
Proleće je konačno stiglo, sunce sve češće mami napolje, a miris roštilja i slobodnih dana već se oseća u vazduhu, što znači samo jedno, prvomajski praznici su pred vratima.
Blizak prijatelj političara Čede Jovanovića Aca Kos pohvalio se na Instagramu skupocenim poklonom - satom marke "Rolex" čija je cena nekoliko hiljada evra.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar