• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

05.07.2020

12:33

Dačić: Moguće zatvaranje grčke granice za državljane Srbije

Vesti

Dačić: Moguće zatvaranje grčke granice za državljane Srbije

Podeli vest

Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da je od ponoći moguće zatvaranje grčke granice za državljane Srbije.


On je naveo da još uvek ne može sa sigurnošću da kaže da će Grci zabraniti ulaz u zemlju srpskim državljanima, ali da postoji šansa da se to dogodi od ponoći.


"Istina je da razmatraju da zatvore granice, a odluku će doneti u toku dana, pa ćemo vas obavestiti”, rekao je Dačić, komentarišući spekulacije da će državljanima Srbije od ponoći biti onemogućen ulaz u Grčku.

Ministarstvo spoljnih poslova Grčke nije za Tanjug moglo da potvrdi informaciju da će Grčka ponovo zatvoriti svoje granice za državljane Srbije zbog pandemije virusa Covid-19, ali nije isključilo takvu mogućnost.

Vest da bi granica mogla biti ponovo zatvorena za državljane Srbije objavila je, nezvanično, ranije danas Prva televizija.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Hronika

Misterija stara 26 godina: Ko je ubio Živorada Žiku Petrovića? Dva hica u glavu, dva u leđa, a više nerazjašnjenih teorija o zločinu
Hronika

Misterija stara 26 godina: Ko je ubio Živorada Žiku Petrovića? Dva hica u glavu, dva u leđa, a više nerazjašnjenih teorija o zločinu

Generalni direktor "Jugoslovenskog aerotransporta" Živorad Žika Petrović ubijen je 25. aprila 2000. godine, oko 21.30 sati, u klasičnoj „sačekuši“ u Ulici Jaše Prodanovića u Beogradu. U prvi mah zločin je okarakterisan kao teroristički akt., ali su se neposredno nakon ubistva pojavljivale u druge informacije. U svakom slučaju ubica ni posle 26 godina nije pronađen.

25.04.2026

09:28

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set