"NEĆEŠ DOBITI TRI OD JEDNOM" Novak Đoković i Arina Sabalenka razgovorom nasmejali planetu (VIDEO)
126. 06. 2026. u 15:32
226. 06. 2026. u 15:32
Promo
Vesti
U pitanju je last minute akcija na ITAcademy, koja vam omogućava da izaberete neku od najtraženijih IT destinacija i da krenete na uzbudljivo putovanje od početnika do uspešnog i odlično plaćenog IT eksperta.
Iskoristite ovu fantastičnu priliku i prijavite se na vreme, jer je broj mesta ograničen. Posetite sajt it-akademija.com i rezervišite svoje mesto!
Dok mnogi građani iz regiona teško pronalaze radno mesto sa pristojnom platom pa samim tim moraju i da jure takozvane last minute ponude sa velikim popustima da bi uopšte razmišljali o letovanju, naši sugrađani koji se bave IT poslovima imaju mnogo slađe muke.
Zarađuju po nekoliko prosečnih mesečnih plata (čak i početnici zarađuju oko dve i po prosečne mesečne plate), a na posao ne moraju da čekaju – posao čeka njih. Štaviše, sva istraživanja predviđaju siguran rast poslova u IT oblasti, te se sve više ljudi opredeljuje za karijeru u ovom sektoru.
Zato je ITAcademy, međunarodna IT škola koja već godinama uspešno školuje kadrove za najplaćenije poslove današnjice, odlučila da za ovo leto pripremi specijalnu last minute ponudu, koja vam, uz veliku uštedu, omogućava da i vi za samo 12 meseci školovanja zakoračite u uzbudljiv IT svet.
Ponude za zaposlenje u oblastima informacionih tehnologija konstantno rastu, pa je tako danas skoro svaki peti oglas namenjen IT stručnjacima. Tome doprinosi i činjenica da je tokom prethodne godine, kada je opšte tržište rada usled pandemije doživelo pad, u IT-ju došlo do porasta broja radnih mesta za čak 6%.
Ovakva statistika najbolje pokazuje da svako ko ovlada potrebnim znanjima i praktičnim veštinama može vrlo lako da pronađe posao i počne odlično da zarađuje!
Iako mnogi misle da je za rad u IT sektoru potrebno posebno fakultetsko obrazovanje, u realnosti to nije slučaj. Oko 70% programera (najplaćenijih IT stručnjaka) u svetu nema završen fakultet iz srodnih oblasti. Za rad u IT-ju najvažnija su praktična znanja, a njih možete steći za kratko vreme – bez obzira na prethodno iskustvo.
Tako, zahvaljujući jedinstvenoj metodi za lakše i brže učenje, na ITAcademy imate priliku da za manje od 12 meseci školovanja steknete veštine za koje je ranije bilo potrebno dve do četiri godine. Potrebno je samo da izaberete IT oblast koja vas najviše privlači: programiranje, administraciju mreža, dizajn, IT poslovanje, 3D dizajn i CAD ili pak razvoj mobilnih aplikacija. Šta god da izaberete, nećete pogrešiti, jer svako od ovih zanimanja garantuje odličan posao i visoka primanja – od samog starta.
Foto: Promo
Ukoliko se odlučite za školovanje na ITAcademy, birate i način pohađanja nastave – u učionici ili preko interneta.
Predavanja u najmodernije opremljenim učionicama zasnovana su na minimumu teorije i maksimumu prakse, a učenje je bazirano na zadacima i projektima, čime se veoma brzo osposobljavate da samostalno obavljate budući posao.
Ipak, ako želite da organizujete svoje vreme onako kako vama najviše odgovara, sva profitabilna znanja i veštine, ali i diplome, možete steći učenjem preko interneta – iz bilo kog grada, bilo koje zemlje, pomoću jedinstvenog ITAcademy Distance Learning Systema. Obuka preko interneta uključuje online lekcije i materijale, live stream predavanja, video i audio tutorijale, kontakt sa predavačima u realnom vremenu, interaktivne testove za proveru znanja... Baš kao da nastavu pohađate u učionici. Dovoljno je samo da imate računar i internet.
I ne samo to! Školovanjem na ITAcademy dobijate čitav niz alata i servisa za razvoj karijere, zahvaljujući kojima u rekordnom roku možete doći do posla. Praksa i mogućnost zaposlenja u najuglednijim IT kompanijama, mogućnost besplatnog doživotnog usavršavanja, fakultativni kursevi engleskog i nemačkog za one koji žele da rade u inostranstvu, program za razvoj ličnih i profesionalnih veština samo su neki od benefita koji vas očekuju u toku i nakon jednogodišnjeg školovanja!
ITAcademy je jedina ustanova u našoj zemlji koja poseduje sva ovlašćenja Cambridge odeljenja za međunarodne ispite i četiri vodeće svetske IT kompanije za obučavanje polaznika po naprednom programu za računarske tehnologije.
Microsoft, Zend, Adobe, Oracle, Autodesk, Cisco, MikroTik i Cambridge samo su neki od brojnih sertifikata koje možete besplatno dobiti nakon školovanja na ITAcademy. Pored toga što su kod poslodavaca veoma cenjeni, ovi sertifikati će predstavljati garant znanja i biti sigurna karta za vaše uspešno IT putovanje.
Ako se odlučite da narednih godinu dana investirate u školovanje na ITAcademy, već sledećeg leta ćete raditi na svojim prvim pravim projektima i uživati u plodovima svog rada, s obzirom na to da mnogi polaznici ITAcademy počinju da zarađuju već tokom školovanja.
Zato nemojte propustiti ovu jedinstvenu last minute ponudu, koja vam donosi uštedu od preko 650 evra! Ovog leta započnite svoje najvažnije putovanje i zakoračite ka sigurnoj budućnosti odlično plaćenog IT stručnjaka.
Požurite, broj slobodnih mesta je ograničen!
Pred Posebnim odeljenjem za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušan je V. J. zbog pretnji predsedniku Aleksandru Vučiću i glavnom javnom tužiocu VJT.
26.06.2026
14:06
Dok naša Vlada sa ponosom podržava ispunjenje poslednje želje srpskog heroja, Aleksandar Radovanović, generalni sekretar Pokreta slobodnih građana i jedan od podržavalaca uličnih blokada, sramno je napao lik i delo Blagoja Jovovića.
26.06.2026
12:47
Džihadisti iz Sarajeva spalili su zastavu Republike Srpske postavljenu na jarbolu uz entitetsku liniju između Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u blizini Darive.
26.06.2026
10:46
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović je danas reagovao na društvenoj mreži Iks na navode Zdravka Ponoša, koji je kritikovao potencijalni kompromis i rešenje za deblokadu Regulatornog tela za elektronske medije.
26.06.2026
16:39
Najveća zastava Srbije - dugačka 500 metara i teška tone - biće prikazana na skupu 27. juna u Beogradu.
26.06.2026
14:49
Ministarstvo unutrašnjih poslova obјavilo јe snimak hapšenja i privođenja troјice mladića koјi se sumnjiče za bombaški napad na Novom Beogradu.
26.06.2026
16:46
Beogradska policija, po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsila je M. J. (37), zbog sumnje da je izvršio više krivičnih dela teška krađa i prevara.
26.06.2026
16:12
Viši sud u Beogradu, po predlogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu izdao je međunarodnu poternicu protiv dvojice muškaraca osumnjičenih da su učestvovali u ubistvu Darka Veskovića Prike u Kumodražu.
26.06.2026
13:26
Veliki požar izbio je danas u blizini Ranžirne železničke stanice Makiš u Beogradu.
26.06.2026
12:57
Maloletni M.M. koji je kao 13-godišnjak ubio školskog druga Andreja Simića (13) u porodičnoj kući u Niškoj Banji, biće saslušan danas u Višem sudu u Nišu na suđenju svojim roditeljima M. M. i M. M. M. optuženim za teško delo protiv opšte sigurnosti i zlostavljanje maloletnika.
26.06.2026
13:19
Mali avion udario je u CITIC Tower, najvišu zgradu u Pekingu sa 109 spratova, što je dovelo do velike evakuacije.
26.06.2026
15:09
Vlasti Krima i grada Sevastopolja odlučile su danas da proglase regionalno vanredno stanje radi rešavanja ekonomskih problema, saopštio je guverner Krima Sergej Aksjonov.
26.06.2026
14:45
Kamion sa prikolicom koji je prevozio više od 400 košnica prevrnuo se u Teksasu i ispustio milione pčela u naseljeno područje, zbog čega su hitne službe zatvorile puteve i naredile stanovnicima da ostanu u kućama.
26.06.2026
14:40
Bivši ministar odbrane Rusije i specijalni predsednički izaslanik Sergej Ivanov preminuo je u 73. godini.
26.06.2026
14:27
Premijeru treće sezone hit serije "Kuća zmaja" u prva tri dana od emitovanja pogledalo je neverovatnih 21,5 miliona gledalaca širom sveta.
26.06.2026
13:50
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
26.06.2026
13:01
Sinoć je ispred novoizgrađenog Doma kulture u Ravnom Selu svečano otvoren 9. Ravno Selo Film Festival.
26.06.2026
12:59
Od Hurem do Šeherezade, od Sile do Asi, turske glumice koje su zapalile Balkan i dalje sjaje, a neke su lepše nego u godinama najveće slave.
26.06.2026
12:10
Rok muzičar, glumac i pisac Dr Nele Karajlić održao je sinoć veliku promociju svog prvog samostalnog studijskog albuma "Pijani brod".
26.06.2026
12:05
Kupovni paradajz često nema ukus i sočnost domaćeg, ali jednostavan trik sa malo šećera može da popravi njegovu aromu.
26.06.2026
16:20
Domaći likeri nekada su bili neizostavan deo svake kuće, a među najomiljenijima bio je liker od malina.
26.06.2026
15:40
Ako vam se baterija tokom putovanja prazni mnogo brže nego inače, uzrok možda nije stari telefon, već automatski uključeni lokacioni servisi i neprekidna potraga za signalom i Wi-Fi mrežama.
26.06.2026
15:00
Glumica Selma Hajek otkrila je da efekat prirodnog "fejsliftinga" postiže tako što kosu zateže u visoki rep ili čvrstu punđu, što vizuelno podiže crte lica.
26.06.2026
13:40
Čuveni kolač "slatki greh", koji se pravi od keksa, vanila krema i čokolade, gotov je za svega 20 minuta i idealan je izbor kada želite osvežavajući desert bez uključivanja rerne.
26.06.2026
14:20
Pevačica Milica Pavlović danas je organizovala promociju novog albuma "Caka", a tom prilikom je otkrila da joj je ideja bila da kroz muziku vrati duh nostalgije.
26.06.2026
15:42
Specijalnim nultim danom sinoć je svečano otvoreno ovogodišnje izdanje festivala Belgrade Music Week, a čast da započnu najveći muzički događaj leta, i to višečasovnim koncertnim spektaklom, pripala je neprikosnovenom tandemu - Jali Bratu i Bubi Corelliju.
26.06.2026
15:09
Večeras će Tašmajdan biti epicentar najvećeg muzičkog događaja godine. Sve je spremno za Južni Vetar festival, spektakl koji će na jednom mestu okupiti legende najpopularnijeg muzičkog pokreta u istoriji domaće muzike.
26.06.2026
15:08
Hrvatska manekenka Simona Mijoković u potresnoj ispovesti otvorila je dušu o burnom životu i teškoj borbi sa porocima koji su je godinama pratili.
26.06.2026
15:02
Voditeljka Dea Đurđević i njen partner Lazar Pavlović posetili su manastir Ostrog, gde su zabeležili emotivan trenutak.
26.06.2026
14:27
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.