• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

12.12.2021

22:00

MUP odustaje od postupka protiv Željka Milojevića!

Tanjug/Strahinja Aćimović

Vesti

MUP odustaje od postupka protiv Željka Milojevića!

Podeli vest

Uprava saobraćajne policije odustaće od prekršajnog postupka zbog nezakonite blokade saobraćaja protiv novinara iz Smedereva, urednika smederevskog onlajn medija SD kafe i člana UNS-a Željka Milojevića, saopštio je večeras MUP

U saopštenju se precizira da Milojević, u trenutku kada je sa drugim osobama bio obuhvaćen prekršajnom prijavom zbog nezakonite blokade saobraćaja 4. decembra 2021. godine nije bio označen kao novinar.

- Kada su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova obavešteni o razlozima njegovog prisustva na nelegalnom skupu u svojstvu profesionalnog izveštača, doneli su odluku o odustajanju od daljeg gonjenja - navodi se u saopštenju.

MUP moli sve novinare da u sličnim situacijama vidno istaknu legitimaciju.
 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Rajko

pre 4 godine

Da mu se lepo izvinite javno na pinku i rtsu i da mu platite za uvredu časti. Ko je mup da pokreće prekršajni postupak onima koji prave nerede i probleme.

Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!
Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!

Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.

22.02.2026

11:10

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set