"SAMO ONI IMAJU PRAVE INFORMACIJE" Ponovo se oglasio Nenad Periš
Podeli vest
Matej Periš (27) nestao je u noći između 30. i 31. decembra, a potraga traje već 6. dan. U Beograd je došao i njegov otac Nenad Periš, kako bi pratio potragu za sinom.
- Video sam da se pojavljuju neke dezinformacije kada je u pitanju nestanak mog sina. Samo MUP Srbije daje informacije koje su tačne, a laži koje izlaze... Svako ima svoj put...Stvarno osećam podršku od svih, ali jedini i onaj ko je važan je Matej. Nije bitno šta ja osećam, već Matej - kaže za “Blic” Nenad Periš.
Šesti dan zaredom traje intenzivna potraga za nestalim Matejem Perišem. Novinar TV Pink Mladen Mijatović večeras se uključio iz Beton hale u "Nacionalni dnevnik" sa novim informacijama.
05.01.2022
19:45
On dodaje da jedine prave i ispravne informacije daje MUP Srbije, te i da veruje u policiju jer se uverio u njihov rad. Da li je i ko saslušan tokom potrage, da li je pronađen taksista kojem se kobne noći obratio njegov sin, devojka i mladić koji su trčali prekoputa njegovog sina u Travničkojj ulici... Nenad nije želeo da komentariše. Naveo je da policija najbolje zna koje informacije mogu da se objave, koje su važne za potragu i istakao da su se pojavile brojne dezinformacije koje se tiču noći kada je njegov sin nestao.
- Samo MUP daje informacije koje su tačne. Mene ne zanima ništa osim istine, a samo istinom ćemo doći do rešenja ove agonije. Ono što je meni najvažnije jeste da dođem do sina, na bilo koji način, bilo koji put - naveo je Periš.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Šesti dan zaredom traje intenzivna potraga za nestalim Matejem Perišem. Novinar TV Pink Mladen Mijatović večeras se uključio iz Beton hale u "Nacionalni dnevnik" sa novim informacijama.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će izbori biti ili u maju ili u decembru sledeće godine, ali da je realnije da će se održati u decembru 2026. godine.
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
Ministar odbrane Srbije Bratislav Gašić najoštrije je večeras osudio optužbe i uvrede koje je na račun predsednika Srbije Alaksandra Vučića izneo ministar odbrane BiH Zukan Helez.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Majka i brat Keli, devojke za čije je ubistvo osuđen državljanin Srbije na 18 godina zatvora, sa suzama u očima slušali su izricanje presude pred sudom u Lozani, prenose švajcarski mediji.
Na društvenim mrežama pojavio se izuzetno uznemirujući video snimak na kojem se vidi kako osumnjičeni A. K. (25) iz Rožaja, svojim automobilom, namerno, udara u oštećenog mladića.
Sjedinjene Američke Države žele da Evropa preuzme većinu konvencionalnih odbrambenih kapaciteta NATO, od obaveštajnih podataka do raketa, do 2027. godine, rekli su zvaničnici Pentagona diplomatama u Vašingtonu ove nedelje, što je kratak rok koji neki evropski zvaničnici smatraju nerealnim, prenosi Rojters.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Pevačica Džejla Ramović otkazala je svoj nastup u Skoplju zbog problema sa dokumentacijom, ali i neprijatnosti prilikom privođenja koje je nedavno doživela.
Biznismen Bogoljub Karić juče je proslavljao svoj rođendan, a među gostima našla se voditeljka Sanja Marinković koja je objavila fotografije sa slavlja.
Rijaliti učesnica Slađana Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, otkrila je razlog raskida cimera iz Bele kuće Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar