• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

02.08.2022

06:59

SUNČANO I TOPLIJE, TEMPERATURA DO 32 STEPENA! Pljuskovi mogući u ovom delu Srbije

Informer.rs

Vesti

SUNČANO I TOPLIJE, TEMPERATURA DO 32 STEPENA! Pljuskovi mogući u ovom delu Srbije

​U Srbiji danas sunčano i malo toplije, uz dnevni razvoj oblačnosti koja će na jugozapadu Srbije posle podne usloviti kratkotrajnu kišu i pljuskove

Jutarnja temperatura od 12 do 19, najviša dnevna od 29 do 32 stepena. Vetar slab i umeren, na istoku povremeno i jak severni, uveče u slabljenju, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

U Beogradu sunčano i malo toplije, uz dnevni razvoj oblačnosti. Vetar slab i umeren severni. Jutarnja temperatura oko 19, najviša dnevna oko 31 stepen.

U Srbiji do subote sunčano i postepeno toplije, posebno u drugoj polovini sedmice.

U sredu posle podne uz lokalni razvoj oblačnosti kratkotrajna kiša ili pljuskovi očekuju se tek ponegde u planinskim predelima južne Srbije.

Od nedelje promenljivo, uz manji pad temperature, ponegde sa lokalnim pljuskovima i grmljavinom.

Bonus video:


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje
Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje

Od stravičnog dvostrukog ubistva i samoubistva u Čačku prošlo je osam meseci, a ovaj slučaj i dalje budi jezu i otvara pitanje misterije kuće u kojoj se sve dogodilo. Tog 6. decembra 2025. godine pronađena su tri tela, a ubrzo se ispostavilo da je sin ubio oca i majku tako što im je prerezao vrat nožem, a potom sebe ubo u grudi i isekao vene, što je dovelo do toga da iskrvari nasmrt.

15.08.2026

23:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set