SRBIJA OBORILA GINISOV REKORD, A SVE TO ZBOG ŽENA POD IMENOM MILICA JOVANOVIĆ!
Podeli vest
Srbija je oborila Ginisov rekord, jer se na jednom mestu okupilo 256 osoba sa istim imenom.
Pre nekoliko meseci izdat je poziv svim ženama koje se zovu Milica Jovanović kako bi Srbija pokušala da obori Ginisov rekord najvećeg broja osoba sa istim imenom i prezimenom koje su se okupile na istom mestu u isto vreme.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novi iranski vrhovni vođa Modžtaba Hamnei je "ranjen i verovatno unakažen", izjavio je američki ministar odbrane Pit Hegset, iznoseći najnovije informacije o njegovu zdravstvenom stanju.
Vlada Srbije donela je odluku o privremenom smanjenju akciza na derivate nafte, kako bi ublažila posledice rasta cena sirove nafte na svetskom tržištu.
Patrijarh srpski Porfirije uputio je danas pismo predsedniku Rusije Vladimiru Putinu i predsedniku SAD Donaldu Trampu, kao i važnim evropskim i svetskim državnicima.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veljko Odalović, predsednik komisije Vlade Srbije za nestala lica gostujući u Info jutru komentarisao je nezavidnu poziciju premijera lažne države Aljbina Kurtija.
U novoj emisiji „Dobro veče Srbadijo" urednik i voditelj Igor Ćurčić ugostio je ministarku za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milicu Đurđević Stamenkovski, zatim Maju Kovačevič majku jedanaestoro dece i Emiliju Ivanišević koja je na svet donela 7 dečaka, za sada.
Visokopozicionirani pripadnik ''vračarskog klana'' Dušan Trkulja (23), koji je uhapšen po međunarodnoj poternici u Belgiji, na istoj se našao zbog distribucije droge u Beogradu.
Dušan Trkulja (23), pripadnik ''vračarskog klana'', koji je u Belgiji uhapšen po međunarodnoj poternici koju je za njim raspisala Srbija zbog izvršenja više krivičnih dela, u Crnoj Gori je hapšen i prošle godine.
Mihailo S. (18) i tinejdžerka Neda P. (19), oboje iz Batajnice, stradali su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kod Busija na putu ka Ugrinovcima. Njihovi neutešni prijatelji i porodica opraštaju se od njih na društvenim mrežama.
Američki potpredsednik Džej Di Vens bio je skeptičan prema američkim napadima na Iran i nije podržavao odluku predsednika Donalda Trampa da pokrene vojnu akciju, tvrde visoki zvaničnici Trampove administracije, prenosi Politiko.
General Den Kejn, načelnik Združenog generalštaba vojske SAD, saopštio je danas da je dvoje članova posade američkog nosača aviona "USS Džerald R. Ford" povređeno nakon požara na tom najvećem ratnom brodu na svetu.
Mere bezbednosti na ovogodišnjoj dodeli Oskara podignute su na najviši mogući nivo zbog straha od potencijalnog napada Irana i rastućih globalnih tenzija.
Korisnici WhatsApp-a i Fejsbuka uskoro će primati upozorenja kada sistem otkrije sumnjive aktivnosti ili neobične zahteve. Meta uvodi nove alate koji pomažu u zaštiti naloga i prevenciji prevara.
Društvene mreže spajaju stil, kreativnost i svakodnevicu i upravo takvu kombinaciju prikazuje influenserka Emili Morison, čiji profil neumorno privlači pažnju pratilaca.
Povorka od 500 ljudi je krenula od porodične kuće Lazića, ka groblju u Brestaču, gde će biti sahranjen brat Darka Lazića. Pevač se ne odvaja od kovečga koji neprestano ljubi.
Na posledji ispraćaj rođenog brata pevača Darka Lazića došlo je više od 500 ljudi, a povorka je krenula od porodične kuće ka crkvi, gde će biti održano opelo.
Ispred porodične kuće Lazića u Brestaču doterali su kolica u kojima će izneti sanduk sa telom nastradalog Dragana, a pevač Darko Lazić počeo je da jeca iz sveg glasa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar