POMOZITE, NESTAO ACA ZMIJA IZ GRDELICE! Povučen je, porodičan, a sa sobom nije poneo telefon! Traže ga duže od 26 sati!
Podeli vest
Porodica traga za Aleksandrom Jovanovićem iz Grdelice (50) kod Leskovca, koji je nestao juče nešto posle 12 časova, a potrazi su se pridružili i meštani ove male varoši na jugu Srbije, kao i policija koja je odmah izašla na teren.
Kako je rekao jedan od rođaka, Aleksandar je poslednji put viđen u Grdelici kod fabričkog mosta, nedaleko od centra varoši.
Ovih dana Srbijom kruži SMS prevara na koju su, na žalost naseli mnogi građani jer izgleda kao uobičajena poruka koje dobijamo od kompanija za dostavu paketa. Jedan klik i upisivanje privatnih podataka, ostajete bez novca.
17.04.2023
17:24
- Nije problematičan, povučen je, porodičan. Sa sobom nije poneo mobilni telefon, što dodatno otežava potragu - kaže ovaj rođak i dodaje da je ovo prvi put da Aleksandar nestane.
On kaže da je nestanak prijavljen policiji, te da meštani Grdelice duže od 26 sati tragaju za nestalim sugrađaninom, poznatom u ovom mestu pod nadimkom Aca zmija.
Foto: privatna arhiva
Ovo je Aleksandar Jovanović, zvani Aca zmija
Ukoliko neko prepozna osobu sa fotografije, neka se javi na sledeći broj telefona: 062-220031, ili na broj 192.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ovih dana Srbijom kruži SMS prevara na koju su, na žalost naseli mnogi građani jer izgleda kao uobičajena poruka koje dobijamo od kompanija za dostavu paketa. Jedan klik i upisivanje privatnih podataka, ostajete bez novca.
Ambsador Rusije Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je danas da se traži rešenje za Naftnu industriju Srbije (NIS) koje će, kako je rekao i ruski predsednik Vladimir Putin, biti pre svega u duhu i okviru prijateljskih odnosa dve zemlje.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Takozvani kosovski premijer Aljbin Kurti nastavlja sa brutalnim terorom nad Srbima, a njegove okupacione falange danas su osudile Srbina Slađana Trajkovića na deset godina zatvora zbog navodnog ratnog zločina!
Da se blokaderi slažu kao rogovi u vreći dokaz je izjave opozicije koja ne može da sakrije bes prema drugim zgubidanima. Bora Novaković iz NPS, Miloš Stanković iz DSS i Borjko Stefanović iz SSP otkrili su šta misle.
narodni poslanik Uglješa Mrdić izjavio je da je odluka vanpretresnog veća Višeg suda u Novom Sadu o obustavljanju postupka protiv Gorana Vesića, Jelene Tanasković, Anite Dimovski kao i još troje inženjera jasan dokaz da je reč o politički konstruisanom predmetu i ozbiljnom fijasku dela tužilaštva.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je sinoć da je ponovo pronađena zaostala bomba iz Drugog svetskog rata i to ponovo u Beogradu na vodi, u blizini tržnog centra.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Aleksandre S. (19) zbog sumnje da je 29. avgusta 2025. godine pokušala da ubije svoju tek rođenu devojčicu.
Američki istražitelji i dalje tragaju za srpskim državljaninom Nikolom Krndijom (57) koji su sumnjiči da je pored skupocene pljačke vina u jednom podrumu u Virdžiniji, osumnjičen je i za krađe iz luksuznih vinoteka na Floridi!
Oslanjanje Vladimira Zelenskog na britanske obaveštajne službe bio je jedan od razloga zašto se Kijev povukao iz istanbulskih pregovora 2022. godine, izjavio je za ruske medije Andrej Klimov, član Biroa Vrhovnog saveta "Jedinstvene Rusije" i član Saveta za spoljnu i odbrambenu politiku.
Moskva je spremna da pravno, u pisanoj formi, garantuje da neće napasti Evropu niti Sjedinjene Američke Države, izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Sergej Rjabkov, izazvavši iznenađenje u zapadnim političkim i medijskim krugovima.
Britanski list Gardijan otvorio je pitanje mentalnog i kognitivnog stanja američkog predsednika Donalda Trampa, u tekstu koji je usledio nakon višemesečnih polemika o zdravstvenoj sposobnosti njegovog prethodnika Džozefa Bajdena da obavlja najvišu državnu funkciju.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Snažan olujni sistem koji je ove nedelje pogodio Kaliforniju, donevši orkanske vetrove, obilne padavine i sneg, počeo je danas da slabi, ali upozorenja na ekstremne vremenske rizike i dalje su na snazi, dok je nevreme do sada odnelo najmanje tri ljudska života.
Reditelj Martin Skorseze je često angažovao svoju majku da se pojavljuje u njegovim filmovima, gde je ona igrala majčinske uloge i kuvala za glumce i ekipu.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Američka tehnološka kompanija Gugl je, prvi put od osnivanja Gmail servisa 2004. godine, dozvolila korisnicima da promene svoju primarnu mejl adresu, što je važna vest za za više od 1,8 milijardi ljudi širom sveta, kojima je sada dozvoljeno da promene korisnički nalog bez gubitka podataka.
Feng šui strulnjaci su otkrili da ukoliko imate neuredno nabacanu ispred ulaznih vrata ili stavljate torbu na pod privlačite bedu. Uz nekoliko saveta saznajte kako da vam se sliva bogatstvo u dom.
Narcisoidni partneri imaju potrebu za divljenjem, nedostatak empatije i koriste suptilne tehnike kontrole koje mogu dovesti do toga da počnete da sumnjate u svoj zdrav razum.
Samoprozvani "Bog obrva", Adam Adaktar, ispričao je kako mu je pevačica Seka Aleksić tražila 25.000 evra za snimanje kratke reklame, iako su bili prijatelji.
Voditeljka i manekenka Danijela Dimitrovska objavila je snimak na kom je pokazala ideju za kombinaciju za Novu godinu u minijaturnoj crnoj haljini i čipkastim čizmama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar