Jedan momak naručio je preko društvenih mreža boks cigareta, želeo je da prođe što jeftinije, ali je umesto cigareta dobio nešto čemu se nije nadao.
Naime, ovaj momak je prevaren. Umesto cigareta na kućnu adresu mu je u pošiljci stigla jedna stara iznošena patika, da su bar dve, pa i ajde, ali je dobio samo jednu.
"Ljudi prevara, ne naručujte! Ovaj je mene namestio i slao mi patiku umesto boks cigareta" napisao je prevareni korisnik u jednog grupi na društvenim mrežama.
Foto: prinrskrin/društvene mreže
On je priložio jednu fotografiju prepiske sa momkom koji ga je prevario, ali i fotografiju pošiljke koju je dobio.
- Naruči opet možda ti pošalje i drugu patiku - navodi se u jednom od komentara.
Jedan korisnik napisao je da treba da zahvali momku koji mu nije poslao boks cigareta, jer mu je sačuvao zdravlje.
- Pa ti bi za džabe da pušiš prijatelju, e pa to ne može. Pa to je toliko providno kako si uspeo da nasedneš na tu glupu priču, većina što kao šatro nešto mnogo jeftinije prodaju preko društvenih mreža su prevare - napisao je jedan korisnik.
Mature su uvek bile omiljene među đacima, a da ne mora imati razlike između slavlja mladih i onih koji su se nakon mnogo godina sastali sa svojim drugarima iz klupe pokazuje i nedavno objavljen video u kom je generacija 1973. iz Loznice proslavila 50 godina mature.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mature su uvek bile omiljene među đacima, a da ne mora imati razlike između slavlja mladih i onih koji su se nakon mnogo godina sastali sa svojim drugarima iz klupe pokazuje i nedavno objavljen video u kom je generacija 1973. iz Loznice proslavila 50 godina mature.
Aktivisti Srpske napredne stranke (SNS), koji su kod Slavije postavili štandove stranke, napadnuti su od strane blokadera, koji su na njih nasrnuli noževima, suzavcem i teleskop-palicama.
Kina je danas demantovala tvrdnju Fajnenšel tajmsa da je kineski predsednik Si Đinping rekao predsedniku SAD Donaldu Trampu da bi ruski predsednik Vladimir Putin "mogao da zažali zbog pokretanja invazije na Ukrajinu".
U večerašnjoj emisiji "Takovska 10" na RTS-u glavne teme su izborni zakoni, izborni uslovi u Srbiji, kao i predstojeći parlamentarni izbori, a u studiju su se suočili predsednica Narodne skupštine i potpredsednica Srpske napredne stranke Ana Brnabić, potpredsednica SSP-a Marinika Tepić, Dragan Popović istoričar i Filip Grbić, filozof.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić oštro je osudila najnovije incidente na ulicama Beograda, navodeći da su aktivisti Srpske napredne stranke ponovo bili meta nasilja blokadera, za koje tvrdi da više nemaju nikakvu politiku osim terora, mržnje i izazivanja sukoba.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
U Apelacionom sudu danas je razmatrana žalba odbrane Alije Balijagića, koji je prvostepeno osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva Jovana i Milenke Madžgalj u bjelopoljskom selu Sokolac.
Na magistralnom putu Tutin–Novi Pazar, u mestu Nadumce, danas je došlo do teške saobraćajne nezgode kada je putnički automobil marke "pasat" sleteo sa puta u kanjon Sebečevske reke.
Nišlija S.K. zatražio je najstrožu kaznu za Lj.P. (74) iz okoline Žitorađe koji je osumnjičen za obljubu nad njegovom ćerkom (12), devojčicom sa posebnim potrebama. Zahvaljujući brzoj reakciji roditelja i osoblja hotela, incident je prošao bez posledica po devojčicu, ali njen otac čvrsto stoji iza toga da ovaj zločin ne sme proći nekažnjeno.
Jednoglasnom odlukom porote u SAD, Ilon Mask je izgubio sudski spor protiv Sema Altmana i kompanije OpenAI, nakon što je utvrđeno da je tužba podneta prekasno.
Lideri Evropske unije trebalo bi sledećeg meseca u Briselu da razgovaraju o produženju perioda za ponovno odobravanje sankcija Rusiji sa šest meseci na godinu dana, izjavili su danas diplomate i zvaničnici EU.
Alis Vajdel, kopredsednica opozicione Alternative za Nemačku (AfD), ušla je među pet najpopularnijih političara u Nemačkoj, pokazuje istraživanju koje je sproveo sociološki institut INSA za list Bild.
Legendarna Katinkina kuća na Dedinju bila je mesto snimanja kultnih ostvarenja poput "Srećnih ljudi", "Žikine dinastije" i filma "Davitelj protiv davitelja".
Glumica Milena Dapčević dobijala je anoniman pretća pisma jer je bila u vezi sa istaknutim partizanskim borcem Pekom Dapčevićem što je u tadašnje vreme bilo neprihvatljivo.
Kontroverzni biografski film "Majkl" do sada je zaradio neverovatnih 700 miliona dolara širom sveta, ostavljajući iza sebe sve skandale koji ga prate od prvog dana snimanja.
Urolog Dž. P. Sing Rana iz bolnice u Nju Delhiju objašnjava da određene vrste hrane, posebno uz premalo vode, mogu podstaći stvaranje kamena u bubregu ili dovesti do njegovog ponovnog javljanja.
Verovatno ste se već susreli sa onim malim poljem "Ja nisam robot" koje treba da označite na mnogim sajtovima. To je funkcija poznata kao reCAPTCHA, koja pomaže u razlikovanju stvarnih korisnika od automatizovanih botova.
Pevačica Teodora Džehverović progovorila je o odnosu među kolegama, pobednici ovogodišnje Evrovizije i o tome da li ćemo nju videti na evrovizijskoj sceni.
Reper Igor Panić Nući na promociji svog novog albuma progovorio je o skupom projektu, lošim komentarima, kao i o nula poena koje je Srbija dodelila Hrvatskoj na Evroviziji.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar