• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

03.09.2023

16:56

Srbi opet ostali bez letovanja! Pakao počeo pred sam put - sve uplatili ranije, a razlog... Svakog bi razbesneo

Pexels/Pngwing

Vesti

Srbi opet ostali bez letovanja! Pakao počeo pred sam put - sve uplatili ranije, a razlog... Svakog bi razbesneo

Podeli vest

Tokom ove letnje seozne dve turističke agencije, iz Novog Sada i Kraljeva, proglasile su bankrot. Usled toga putnici su ostali bez novca i putovanja. Sad je na društvenim mrežama objavljeno da je jedna beogradska turistička agencija u poslednjem trenutku otkazala letovanje putnicima.

Korisnik društvene  mreže svoje iskustvo je objavio na Instagram stranici Serbialive_Beograd.

- Uplatili letovanje pre četiri meseca preko turističke agencije. Par dana pred polazak menjaju nam datum, mi pristajemo, da bi u roku od sat vremena promenili datum još nekoliko puta sve je bilo u par dana i na sve ponuđeno smo pristli. Nakon sat vremena se javljaju i kažu da ne može ni hotel ni let i nude nam lošije hotele i druge destinacije po višoj ceni - navodi se u objavi. 

Korisnik je u objavi naveo da ne pristaje na ponudi i da traži novac nazad.

- Celo leto čekamo odmor, a sad ih jurimo za naše pare koje uredno koriste poslednja četiri meseca jer im je rok za isplatu 15 dana. Pare još nismo dobili pa ne možemo da uplatimo drugo letovanje. Pazite sa kim letujete - objavljeno je na Instagramu. 

Foto: printscreen

Objava razočaranih putnika

Podsetimo, početkom avgusta objavljeno je da je bankrotirala jedna agencija iz Novog Sada. Krajem avgusta bankrotirala je agencija iz Kraljeva. 

 

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set