• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

23.11.2023

13:39

Poštanski saobraćaj od danas potpuno normalizovan! Đorđević: Ubuduće fokus na poboljšanju kvaliteta usluga!

Tijana Rajković

Vesti

Poštanski saobraćaj od danas potpuno normalizovan! Đorđević: Ubuduće fokus na poboljšanju kvaliteta usluga!

Vršilac dužnosti direktora JP "Pošta Srbije" Zoran Đorđević potvrdio je danas da je poštanski saobraćaj od danas u potpunosti normalizovan u celoj Srbiji, u skladu sa ranije postignutim sporazumom Vlade Srbije sa predstavnicima sindikata, kao i da klijenti mogu da očekuju svoje pošiljke i račune u najkraćem roku.

Kako je saopštila "Pošta Srbije", tema današnjeg proširenog kolegijuma preduzeća bile su mere za prevazilaženje posledica koje je nezakonita obustava rada dela zaposlenih proizvela i najavljeno je formiranje Komisije čija će nadležnost biti utvrđivanje visine štete nastale zbog nezakonite obustave rada.

U isto vreme, razgovarano je i o nagrađivanju svih zaposlenih koji su bili voljni da se dodatno angažuju u periodu nezakonite obustave, čime su doprineli da nastala šteta bude manja.

Đorđević je najavio da će u narednom periodu fokus biti i na daljem poboljšanju kvaliteta usluga koje Pošta Srbije pruža, kao i na formiranju novih usluga za pravna i fizička lica.

Foto: Informer

Podsetio je da je idući u tom pravcu, Pošta Srbije nedavno otpočela i partnerstvo sa kompanijom "DHL" koja je globalni lider u oblasti logistike, i sa kojom je potpisan krovni sporazum i dva ugovora o saradnji.

Na kraju, Đorđević je ponovio da će sve tačke sporazuma zaključenog sa Vladom Republike Srbije biti sprovedene.

Proširenom kolegijumu su pored izvršnih direktora i direktora funkcija, prisustvovali koordinatori i zamenici koordinatora za radne jedinice, direktori radnih jedinica van regija i regionalnih radnih jedinica, pomoćnici direktora regionalnih radnih jedinica za područne jedinice i predstavnici sindikalnih organizacija koje deluju u preduzeću.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Hronika

"Da sam imao još metaka, nastavio bih da pucam": Snimci otkrili kako su ubice pratile Ranka Eskobara (FOTO/VIDEO)
Hronika

"Da sam imao još metaka, nastavio bih da pucam": Snimci otkrili kako su ubice pratile Ranka Eskobara (FOTO/VIDEO)

Pregled snimaka sa sigurnosnih kamera, koji prikazuju trenutak ubistva Ranka Radoševića (44), zvanog Ranko Eskobar, prikazan je u Višem sudu u Beogradu. Optužnicom Višeg javnog tužilaštva, Stefan Zlatanović i Luka Vučetić terete se kao direktni izvršioci likvidacije na benzinskoj pumpi u Rušnju 9. marta 2023. godine, dok se Marko Pjanović i Azra Šabanović terete za pomaganje.

21.07.2026

06:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set