• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

20.02.2024

11:57

Muškarac lemao dečaka naočigled svih! Majka deteta očajna: Uhvatio ga je za kragnu i udario po sred... (VIDEO)

Društvene mreže

Vesti

Muškarac lemao dečaka naočigled svih! Majka deteta očajna: Uhvatio ga je za kragnu i udario po sred... (VIDEO)

Na društvenim mrežama kruži snimak jezivog nasilja koje se odigralo u našoj prestonici.

Naime, majka jednog dečaka požalila se na društvenim mrežama kako je jedan stariji čovek fizički nasrnuo na njeno dete. 

- Zamislite pošaljete dete da kupi sladoled, i dok je završavao sa plaćanjem na kasi nervozna baba ga gura i besno govori da se pomeri i da pomeri trotinet koji je bio pored njega. Jer je ona bila sledeća na redu. On joj govori ljubazno da će se pomeriti samo da uzme kusur i sladoled. Na scenu nastupa njen muž koji govori detetu da će mu isčupati uši na šta on govori zbog čega ćete da mi isčupate uši i odlazi sa svojim drugom ka izlazu. Onda ih je on pojurio i ispred lidla uhvatio moje dete za kragnu uz reči kome ćes ti da odgovaras počeo da mu zavrće uvo. Sin mu je rekao da ga ostavi na miru i da će ga prijaviti, tada ga je matori udario po sred uveta. Detetu jos zuji u uvetu! Obezbeđenje je bilo tu i smirilo situaciju čovek se izvinio detetu uz reči "IZVINI NEŠTO SAM NERVOZAN!!!" E samo da te obavestim da sam sad ja mnogo nervozna! Drug je od straha uzeo telefon da usnimi čiku i uhvatio nemili događaj(hvala mu)! Deca su bila preplašena! Čuvajte decu! - napisala je ona. 

 

 

Sraman izgovor ovog čoveka za nasilje nad njemu nepoznatim dečakom dodatno je razbesneo korisnike društvenih mreža.

"Sram te bilo svojih godina, što ti nisam bila tamo. Ovo bre treba da izvesti na sud da plati kaznu novčanu tako da bi prodao sve što je stekao"

"Ja zaista nisam sigurna šta bih mu u toj situaciji uradila..."

"Ovo je za svaku osudu, a tek izgovor?!? Bio si nervozan?!! Zašto nisi bio nervozan nekom nabildovanom muškarcu nego detetu? Bestidniče!"

"Strašno! Slošilo mi se kad sam videla kako je dečaku odletela glava od udarca... I pitanje za sve koji su bili tu: Zašto niste uskočili da branite jadno dete?" - glasili su samo neki od kometara. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet
Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet

Njihova imena decenijama izazivaju jezu, a slučajevi koje su ostavili iza sebe i danas predstavljaju predmet analiza kriminalista širom sveta. Dok je jedan godinama vodio dvostruki život predstavljajući se kao uzoran porodični čovek, drugi je iza zatvorenih vrata skrivao najmračnije tajne, dok se trećima pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi za najteža krivična dela.

20.07.2026

21:56

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set