"Neću da se onesvestiš, šta ću onda da radim?!" Ispovest žrtve lažne zubarke: Jako me je bolelo!
Podeli vest
Devojka V. M. (25), koja je išla na tretman kod "doktorke" Snežane S., kojoj je juče, na predlog Prvog osnovnog javnog tužilaštva, određen pritvor do 30 dana zbog sumnje da je s falsifikovanom diplomom Medicinskog fakulteta u Prištini pružala stomatološke i usluge antiejdžing tretmana u ordinaciji u Beogradu na vodi, opisala je svoje iskustvo sa osumnjičenom.
V. M. kaže da je salon dr Snežane pronašla jer se reklamirao na Instagramu, kao i da joj je uvećanje usana hijeluronom radila lično osumnjičena.
Po nalogu javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Snežani S. (48) juče je određeno zadržavanje u trajanju od 48 sati, a ona je osumnjčena za krivično delo falsifikovanje isprave i krivično delo nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo.
Po nalogu javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu određeno je zadržavanje u trajanju od 48 sati osumnjičenoj S.S. (48) zbog sumnje da je učinila krivično delo Falsifikovanje isprave i krivično delo Nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo.
05.03.2024
16:45
- Pronašla sam je na Instagramu u septembru 2022. Kada sam je kontaktirala tražila je da pre dolaska uplatim nekih 120 evra za pola miligrama hijelurona, jer je to bio uslov da zakaže termin. Otišla sam kod nje, rekla mi je da je zubarka, ali da se sada bavi samo "bockanjem", odnosno antiejdžing medicinom - ispričala je V. M. i dodala da zna da je doktorka Snežana, kako se predstavljala, imala dug spisak pacijenata kao i da su i pre i posle nje bile devojke na tretmanima.
Ona je dodala i da joj je osumnjičena, koju je prepoznala na fotografijama posle hapšenja, rekla da će se rezultati videti tek posle dva dana.
- Usna mi je bila crvena i otečena, još dok mi je ubrzigavala hijeluron jako je bolelo i već tada sam posumnjala da nije stručna jer nije imala "laku ruku". U jednom trenutku sam joj čak rekla da se bojim jer me jako boli, a ona mi je doslovce odgovorila "neću da mi se onesvestiš, šta da radim onda" - priča devojka koja je posetila ordinaciju lažne doktorke.
U toku noći najviše kiše biće na području od zapadne i jugozapadne Srbije, preko Šumadije, južnih delova Beograda i Velikog Pomoravlja do istočne Srbije
Jovana i Sofija tako male, a tako velike heroine rešile su da pomognu porodici Nikolić iz Ilandže kojoj je potreban krov nad glavom! Prodajom narukvica koje su same pravile, skupile su deo novca i uplatile za pomoć.
06.03.2024
17:16
Foto: Privatna arhiva
Ona dodaje da je i njena drugarica dan pre bila na tetmanu botoksom i da se nikakvi rezultati nisu videli.
- Govorila nam je da koristi najkvalitetnije materijale, ali smo drugarica i ja komentarisale da sumnjamo da nam je ubrizgala vodu ili fiziološki rastvor jer nikakve promene nismo videle osim crvenila i otoka koji su se vremenom povukli. Kada sam videla da je uhapšena, uopšte se nisam iznenadila, sada smo sigurne da nas je prevarila, ali ako je za utehu, dobro smo prošle jer nas bar nije unakazila - kaže V. M.
Osumnjičena Snežana S. sumnjiči se za krivična dela nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo.
- Ordinacija koju je vodila, "BV Dental Estetic", nalazila se na 20. spratu zgrade u Beogradu na vodi - otkriva izvor Kurira i dodaje da je osumnjičena Snežana S. prebačena u Centralni zatvor.
Foto: Privatna arhiva
Prema njegovim rečima, doktorka je na saslušanju priznala da je pružala usluge estetske stomatologije i antiejdžing tretmana, ali je tvrdila da je završila Medicinski fakultet i da je njena diploma prava.
- Ona se sumnjiči da je od 21. novembra 2021. do hapšenja u svojoj stomatološkoj ordinaciji pružala stomatološke i usluge antiejdžing medicine iako je naknadnim proverama utvrđeno da je diplomu fakulteta falsifikovala - saopšteno je prethodno iz tužilaštva.
Penzije i ostala prava ostvarena u Srbiji isplaćuju se u 28 zemalja sveta , ne računajući bivše jugoslovenske republike, objavljeno je na sajtu Fonda PIO.
Melisa O. iz Niša, koja preko svog "Kluba beba, trudnica i mama" organizuje razne konferencije, seminare i predavanja o bebama, i koja u školicama za mame objašnjava kako se povija beba i obrađuje pupak, uopšte nije patronažna sestra, nema odgovarajuću licencu i, iako je to polaznicama tvrdila, nije zaposlena u KC Niš.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Po nalogu javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Snežani S. (48) juče je određeno zadržavanje u trajanju od 48 sati, a ona je osumnjčena za krivično delo falsifikovanje isprave i krivično delo nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo.
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Blokaderski reditelj Srđan Dragojević, nekada poznat po filmovima koje je stvarao, a danas samo po ostrašćenom "pljuvanju" svega dobrog u državi Srbiji, ostrvio se najstrašnije na, verovali ili ne, veronauku.
Zastrašujuće pretnje na račun Republike Srbije, stigle su iz Hrvatske - bivši hrvatski ministar odbrane Ante Kotromanović rekao je da njegova zemlja poseduje projektile koji mogu direktno da pogode Beograd.
Šef odborničke grupe u skupštini grada Kruševca Zoran Tomić i narodni poslanik Milenko Jovanov su na Iks mreži reagovali na laži i besmislice koje je rekao tajkunski opozicionar Dragan Đilas.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić vratila je danas na fabrička podešavanja potrčka tajkuna Dragana Đilasa, Borislava Borka Stefanovića, koji je nju napao zbog reči koje je izgovorila u Briselu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Ubistvo vođe baklanskog kartela Živka Bakića naručile su i organizovale vođe kriminalnog klana koje se nalaze van teritorije Srbije, otkriveno je tokom istrage likvidacije koja se dogodila 16. januara u Sopotu.
Muškarac (31) iz Srbije, koji je u Austriji radio kao dostavljač, poginuo je juče u teškoj saobraćajnoj nesreči koja se desila na auto-putu A12 Intal, nedaleko od Langkampfena..
Okružni sud u Doboju je prvostepenim rešenjem utvrdio da je muškarac N. Đ. (83) sa područja Stanara, sekirom ubio suprugu u stanju neuračunljivosti i izrekao mu meru obaveznog psihijatrijskog lečenja.
Telo Nenada K. (58) pronađeno je 16.marta u zgradi u Čačku, a njegov nestanak prijavljen je samo dan ranije. Zbog sumnje da su ga ubili, policija je uhapsila trojicu muškaraca.
Ruski predsednik Vladimir Putin i dalje je otvoren za razgovore o ključnim pitanjima, uključujući energetsku saradnju, a evropske zemlje još imaju priliku da pokažu spremnost za dijalog, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Američki predsednik Donald Tramp protivi se daljim napadima na iransku energetsku infrastrukturu, nakon što je Izrael izveo vazdušne napade na iransko gasno polje Južni Pars.
Kina je započela direktne pripreme za mogući sukob sa Sjedinjenim Američkim Državama u narednim godinama, dok pažljivo analizira rat SAD protiv Irana kako bi otkrila slabosti američke vojne strategije, prenosi Blumberg.
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Kuhinjski ormarići mogu brzo postati magnet za mrave, moljce i druge sitne napasti, ali postoji veoma jednostavno rešenje koje je prirodno i jeftino, lovorov list.
Sigurno vam se bar jednom desilo da priključite telefon na punjenje, a baterija se uopšte ne puni. To ume baš da iznervira, ali rešenje je često jednostavnije nego što mislite, a pritom veoma jeftino.
Hroničan umor, nervoza i pad energije mogu biti znak da organizmu nedostaje jedan važan vitamin iz B grupe koji ima veliku ulogu u radu mozga, proizvodnji energije i jačanju imuniteta.
Mlad mesec u astrologiji simbolizuje nove početke, neočekivane prilike i sveže ideje koje dolaze u pravom trenutku. Sledeći put ćemo ga videti 19. marta, a ovaj ciklus posebno će osvežiti energiju i doneti šanse za napredak Ribama, Bikovima i Rakovima.
Putem društvenih mreža pratioci su počeli da spekulišu kako je pevačica Aleksandra Prijović koleginici Barbari Bobak preotela saradnika, a objavljena je i njegova fotografija.
Pevač Uroš Živković govorio je o svom privatnom životu, ali i odnosu sa Milicom Todorović koja mu nije odgovorila na poruku nakon njegove izjave o vezi sa oženjenim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar