Sanja u šoku zbog pitanja dečaka (12) na bazenu u Novom Sadu! Obratila se roditeljima na mrežama, izazvala lavinu komentara
Podeli vest
Licencirani spasilac na vodi Sanja I. ostala je zatečena pitanjem jednog dvanaestogodišnjaka na bazenu, a onda postavila pitanje na koje je usledila salva komentra roditelja.
Na fejsbuk grupi "Novosađanke", Sanja I. koja se plivanjem bavi 21 godinu istakla je da je primetila da deca nisu upućena i ne znaju osnovne stvari u vezi sa ovim sportom koji je veoma važan za njihovo zdravlje i razvoj.
Sve pruge u Vojvodini biće potpuno rekonstruisane i železnički saobraćaj postaće kroz nekoliko godina dominantan, a pokrajina će, istovremeno, biti premrežena i mrežom auto-puteva i brzih saobraćajnica,
Aerodrom Nikola Tesla Beograd saopštio je danas da je treći put izabran od strane putnika za najbolji u Evropi u svojoj kategoriji i da je nagrađen za izuzetno korisničko iskustvo.
11.03.2024
15:23
Pitanje jednog dvanaestogodišnjaka podstaklo je Sanju da se javno obrati na grupi, što je izazvalo mnogobrojne reakcije roditelja.
Kakva je Švedska kao država i da li popularna rečenica iz domaćeg filma "hladno al' standard" zaista opisuje život u ovoj zemlji otkrili su pojedini Srbi - onda kada se tema o ovoj skandinavskoj zemlji otvorila na internetu.
Na društvenim mrežama pojavio se video snimak koji je zgrozio mnoge korisnike.
11.03.2024
12:43
- Ja sam licencirani spasilac na vodi, nisam profesor, ali hoću da završim za trenera plivanja i da držim deci časove. Već imam iskustva u tome, zbog toga bih želela da vas nešto zamolim, ako je to ikako moguće. Da li se mogu nekako skupiti glasovi ili potpisi ili kako to već ide, pa da se u školama uvedu časovi plivanja, bar jedan čas nedeljno? Dete mi je došlo pre neki dan, ima 12 godina, rekla sam mu da pliva kraul 50 metara. Pitao me je "Da li je to ono (pokazivajući mi rukama pokrete leptir stila)?". Nadam se da znate koliko je plivanje bitno za razvoj dece. Kostur i muskulatura se najbolje formiraju plivanjem, a od životnog je značaja da deca znaju da plivaju. Roditelji ih ne uče kući, jer ni oni sami ne znaju da plivaju, to je izgovor deci kada ih pitam zbog čega ne znaju da plivaju. Ako se ikako može uticati na škole, ja sam prva za to. Ne znam na koji način to može da se izvede - napisala je Sanja.
Nakon ove objave, usledio je niz komentara gde su Novosađani bili vrlo usaglašeni.
"Ideja je super", "To je neizvodljivo jer škole nemaju uslova za to", Sramota je koliko odraslih ne zna da pliva", Vrlo važna tema", "Bravo za ideju", bili su složni korisnici u ovoj fejsbuk grupi.
Kako navode neki roditelji ovakva praksa već postoji u nekim školama u Somboru, Pančevu, Kikindi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sve pruge u Vojvodini biće potpuno rekonstruisane i železnički saobraćaj postaće kroz nekoliko godina dominantan, a pokrajina će, istovremeno, biti premrežena i mrežom auto-puteva i brzih saobraćajnica,
Rusija dostavlja Iranu informacije o ciljevima napada na američke snage na Bliskom istoku, što je prvi pokazatelj da još jedan veliki američki protivnik učestvuje, indirektno, u ratu, ocenjuje Vašington post.
Blokaderska glumica Svetlana Ceca Bojkovića je do pre samo četiri, pet godina, dok joj je muž bio ambasador, sa oduševljenjem dočekivala predsednika Srbije Aleksandra Vučića, hvalila je vlast i sve joj je bilo bajno i krasno, da bi sada kada on više nije na toj funkciji počela najstrašnije da napada svoju zemlju, ali i narod.
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Milenko Jovanov odgovorio je lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu koji ga je optužio da "se šlihta predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću".
Lider Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević posetio je danas Kulu i Sivac i razgovarao sa aktivistima i simpatizerima Srpske napredne stranke.
Više tužilaštvo u Beogradu, posebno odeljenje za Visokotehnološki kriminal (VTK), dalo je nalog policiji za identifikaciju i hapšenje lica koje je pretilo Vučiću i njegovoj porodici.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.
Aleksandar Šešelj, zamenik predsednika SRS i Borko Kašanski, glavni urednik Srpskog telegrafa gostujući u Info jutru komentarisali su situaciju na političkoj sceni Srbije.
Majka ubijenog Milana Kneževića ogorčena je nakon što je Apelacioni sud potvrdio kaznu Đorđu Prpiću, koji je februara 2024. nožem ubio njenog sina, i ističe da ostaje nada u žalbu tužilaštva Vrhovnom sudu.
Biznismen Aco Đukanović rekao je sudu da raspolaže milionskim kapitalom, a ocena Osnovnog suda u Nikšiću je da upravo zbog toga mora da mu se odredi pritvor.
Mađarska će odlučiti šta će učiniti sa novcem koji je zaplenjen od ukrajinskih državljana tek kada bude utvrđeno kome ta sredstva pripadaju, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban.
Dva uticajna iranska sveštenika pozvala su na brz izbor novog vrhovnog vođe kako bi se pomoglo zemlji da se nosi sa novim talasom američkih i izraelskih napada.
Fridrih II Veliki koji se često pominje u seriji "Katarina Velika" bio je treći kralj Pruske. Otac ga je u detinjstvu terao da gleda pogubljenje svog prijatelja.
Nothing Phone 4a stiže sa impresivnim 1,5K OLED ekranom, moćnim kamerama i prepoznatljivim transparentnim dizajnom. Osnovni model sa 8 GB RAM-a i 128 GB memorije koštaće oko 380 €, dok će 4a Pro startovati od 475 €.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar