• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Mondo

14.03.2024

10:12

"Jel ' postoji mogućnost da je unutra neko ubijen?" Mladića privukla cena stana, pred vratima zanemeo od straha

D. Ćuruvija

Vesti

"Jel ' postoji mogućnost da je unutra neko ubijen?" Mladića privukla cena stana, pred vratima zanemeo od straha

Podeli vest

Svedoci smo godinama unazad neobičnih oglasa za nekretnine u Srbiji u kojima stanodavci imaju previsoke ili nerealne zahteve, a ovog puta se u Novom Sadu desilo nešto krajnje neočekivano i bizarno.

Mladić je otišao da pogleda stan koji mu se dopao, a tokom razgledanja ugledao je detalj koji mu nije nimalo prijao - ostatak plave trake sa natpisom "operativna forenzika".

"Juče sam sa prijateljem išao da vidim stan u Novom Sadu i na ulaznim vratima su ostali ostatci plave trake sa natpisom 'operativna forenzika' (nisu svu traku skinuli do kraja). Jel postoji mogućnost da je neko u tom stanu preminuo/bio ubijen i da li forenzika izlazi za smrtne slučajeve prirodnim putem?", napisao je on na društvenoj mreži "Redit".

Mnogobrojni komentari osvanuli su ispod njegove objave. Jedna osoba napisala mu je da "lupi cenu", autor odgovara da mu je stanodavac rekao da stan ne može da izda za manje od 200 evra.

"Ovo je kao početak horor filma"; "Raspitaj se pre useljenja", glase samo neki od komentara.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set