• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

26.03.2024

17:37

RHMZ se ponovo oglasio! Srbija na udaru snažnog nevremena, u ovim delovima čak i oluja (FOTO)

Informer

Vesti

RHMZ se ponovo oglasio! Srbija na udaru snažnog nevremena, u ovim delovima čak i oluja (FOTO)

Podeli vest

Republički hidrometeorološki zavod Srbije oglasio se danas novom meteorološkom najavom.

U košavskom području i na planinama do kraja dana i tokom noći duvaće umeren i jak južni i jugoistočni vetar koji će na jugu Banata i u donjem Podunavlju imati udare olujne jačine, prenosi RHMZ.

Foto: printscreen

 

Naoblačenje sa kišom koje je zahvatilo jugozapadne, južne i centralne predele, uveče i tokom noći proširiće se i na ostale krajeva Srbije, dok će se suvo vreme zadržati samo na severu Vojvodine.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Hronika

Uhapšen muškarac zbog smrti lovca kod Zrenjanina
Hronika

Uhapšen muškarac zbog smrti lovca kod Zrenjanina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.

27.12.2025

22:05

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set