Više javno tužilaštvo u Pančevu danas je donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenog N.K. (24) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Snimak dostavljača, koji je navodno nastao u Nišu, širi se društvenim mrežama, a izazvao je brojne reakcije jer se na njemu vidi kako je čovek pljunuo u hranu.
30.03.2024
13:13
- Jutros dostava, zvonim na vrata sa dve pune kese. Sa druge strane se čuje cika i lavež, kao lavina da kreće ka vratima. Ne znam da li da bacim one kese i klisnem niz stepenice, ili da stoički sačekam piroklastični oblak u najavi. Porudžbina je i tako već plaćena pa me vuče prva opcija, ali je radoznalost ta koja me drži na mestu. Da li će radoznalost da utepa mačku - će vidimo. Lomnjava oko brave, tuče po vratima ko da će da se sruše, ja se mislim: "bem te radoznalog...", najzad se otvaraju vrata i pred mene istrčavaju tri mala đavola od kojih je onaj najmanji samo u peleni, a za njima dva Džek Rasel terijera, još štenci... Kuva oko nogu ko u grotlu, srednji na dve noge viče "Klopaaa, daaaj!", najveći "dobar daaan", najmanji "kmeeee!" (i ja "kmeee!", al u sebi) - napisao je ovaj dostavljač.
Jutros dostava, zvonim na vrata sa dve pune kese. Sa druge strane se čuje cika i lavež, kao lavina da kreće ka vratima. Ne znam da li da bacim one kese i klisnem niz stepenice, ili da stoički sačekam piroklastični oblak u najavi. Porudžbina je i tako već plaćena pa me vuče⬇️
Beograđanka tvrdi da su je prevarili kuriri jedne kurirske službe jer su joj naplatili veću težinu paketa. Navodi da je poručila dve kreme koje teže po 47 grama, a da je na kutiji paketa navedeno da teži 1,4 kilograma!
Dostavljačica hrane iz firme "Deliveroo" je jednoj mušteriji odgrizla čitav palac zbog svađe koja je izbila, piše "San". Dženifer Roha (35) je napala Stivena Dženkinsona (36) blizu njegove kuće u Alderšotu u Engleskoj.
Dodao je da su mu terijeri već olizali ruke do lakata dok je spuštao kese ka deci.
- U tom se pojavljuje majka, tri mala đavola su već unutra, čujem kako cepaju papirne kese, pruža nešto sitnine, izvinjava se, a ona dva terijera mi već ulipali ruke, jedan prešao na prtle, smirujem situaciju češkanjem koliko je to moguće sa dva trofazna vrtirepa. Uto se oglasi gospođa umornih očiju, ali širokog, iskrenog osmeha: "Šiljo! Đuro! U kuću! Odmah!" Čuvši glas Boga Savaota, kerići utrčaše u stan brzinom munje, ja se saginjem da vežem onu oglodanu pertlu, gospođa nastavlja da se izvinjava, ja je prekidam: "Nema potrebe da se izvinjavate, ulepšali su mi dan. Svo petoro." Ona se smeje: "Vi se šalite, umalo da Vas prevrnu..." "Ne šalim se. Ni najmanje. Hvala Vam. Doviđenja." "Hvala i Vama. Prijatan dan." ...i zatvori se pregrada između dva mikrokosmosa. Ne, nisam se šalio. Ni najmanje... a dan jeste postao prijatniji. A kako i ne bi kad se na mene sručilo toliko pozitivne energije u tako kratkom vremenu. Nije me začudio ni umor, ni osmeh na licu majke trojice dečaka. Sa razlogom su tu - napisao je on.
Mnogi korisnici naveli su da je njegova objava i njima ulepšala dan.
U Srbiji je prošle godine bilo 697 preduzeća koja u opisu delatnosti imaju reči dostava ili dostava hrane, što je za oko 10 odsto više nego 2022. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Više javno tužilaštvo u Pančevu danas je donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenog N.K. (24) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Ukrajinska operaterka drona iz sastava Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izjavila je da želi da ubije „što više Rusa“ i da u tome, kako je sama rekla, „uživa“, prenosi britanski Tajms.
Predsednik SRS Vojislav Šešelj oktrio je da su zapadni moćnici imali plan da uhapse Slobodana Miloševića na isti način na koji su oteli predsednika Venecuele Nikolasa Madura.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se u program Informer TV gde je između ostalog govorio o priznanju tajkunske novinarke Jelene Obućine da je N1 plasirao dezinformaciju o mrtvom dečaku iz Valjeva.
Dok se ministar za evropske integracije Nemanja Starović neumorno bori za interese Srbije na svakom koraku, Dragan Đilas i njegova Stranka slobode i pravde nastavljaju sa svojom oprobanom taktikom – plasiranjem beskrupuloznih laži.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je svojim saborcima iz Srpske napredne stranke da ne nasedaju na provokacije blokadera i da se sklone od budala, jer, kako je rekao - pametniji popušta.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Tarik Prusac sumnjiči se da je juče u Sarajevu ubio svoju bivšu suprugu Elmu Godinjak, a portparolka Tužilaštva KS, Azra Bavčić otkrila je stravične detalje ovog zločina.
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv Koste M. (20) i Olgice M. (50) zbog sumnje da su nelegalno držali oružije kod sebe, a Kosti M. i delo teškog ubistva.
Predsednik SAD Donald Tramp ponovo je podigao prašinu svojom retorikom, uporedivši akcije američke Ratne mornarice u operacijama protiv Irana sa piraterijom.
Komandant Nacionalnih oružanih snaga Letonije, general-major Kaspars Pudans, izneo je dramatičnu procenu da NATO savez trenutno nije u potpunosti spreman za direktan sukob sa Ruskom Federacijom u narednih nekoliko godina.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Glumac Marko Todorović koji je u filmovima o "Žikinj dinastiji" glumio prijatelja Milana hteo je da odustane od snimanja i to zbog Dragomira Bojanića Gidre.
Vaše dvorište može izgledati kao uredan i miran kutak prirode, ali ponekad se u takvom okruženju može pojaviti neočekivan gost - zmija, a evo koje četiri ih privlače.
Gugl je podelio osam praktičnih saveta koji mogu da pomognu da baterija na Android uređajima traje duže. Ovi saveti su jednostavni za primenu i lako se uklapaju u svakodnevno korišćenje.
Irena Radulović, supruga influensera Jovana Radulovića Jodžira, trenutno boravi sa porodicom u Perastu, odakle je podelila kako provode dane na odmoru.
Bokser Veljko Ražnatović vratio se iz Rusije u Srbiju gde sada najviše provodi vreme sa svojim sinovima, te neretko deli njihove fotografije na Instagramu.
Klavijaturista Aleksandar Stanimirović, poznatiji kao Aca Amadeus bio je u centru skandala zbog drame sa ženom i ćerkom, a nakon svega započeo je svoj biznis.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar