Šta je sledeće, vazduh?! Hrvati derikože: Počeli da naplaćuju i ležanje na pesku! (FOTO)
Podeli vest
Na jednoj plaži u Hrvatskoj su počeli da naplaćuju i mesto za peškire.
Nakon mnoštva priča o "privatizovanim" plažama, ograđenim javnim imanjima do same plaže, "rezervisanju" mesta na plaži peškirima, građani su se u Fejsbuk grupi žalili da je beach bar u Vodicama počeo da naplaćuje četiri evra za postavljanje peškira.
U Srbiju je izgleda stigao novi tik-tok izazov, a na udaru su se našli stanovnici naselja Stepa Stepanović, Rakovica, Novi Beograd... Još jedna "igra" opasna po život, a koje deca nisu ni svesna.
Putnicima koji se se nedavno vraćali sa letovanja iz Turske za Srbiju doslovno je preselo putovanje, s obzirom da su na 40 stepeni bili primorani da se voze autobusom bez klime!
09.07.2024
11:38
U takozvanom beach baru kažu da se radi o privatnom vlasništvu desetak metara od same plaže, odnosno pomorskog dobra, te da vlasnik tamo može da naplati i vazduh ako želi, piše Morski.hr.
Žena koja vara kasire u Beogradu "trikom 2.000 dinara" ponovo hara u nekim delovima prestonice, tvrde Beograđani.
07.07.2024
13:29
Oni tvrde da svako ko želi da na plaži postavi peškir mora da plati četiri evra, ležaljku 10, a za baldahin 43 evra.
Međutim, Morski.hr piše da bi, da bi bilo šta naplatili, morali da imaju registrovanu delatnost, kao i da izdaju račune. Jedan od komentara je bio: "Ako birate Vodice, samo da znate da su neki počeli da naplaćuju i plažu. Postavljanje peškira četiri evra, sramota!"
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Srbiju je izgleda stigao novi tik-tok izazov, a na udaru su se našli stanovnici naselja Stepa Stepanović, Rakovica, Novi Beograd... Još jedna "igra" opasna po život, a koje deca nisu ni svesna.
Iranski napad naneo je ozbiljnu štetu američkom radiolokacionom kompleksu za rano upozoravanje AN/FPS-132 u vazduhoplovnoj bazi Al Udeid u Kataru, prenela je Al Džazira, koja je prvi put nakon udara Korpusa garde islamske revolucije objavila snimke oštećenog objekta.
Tokom gostovanja u emisiji "Puls Srbije vikend" na Kurir TV došlo je do žestokog sukoba između lidera Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislava Šešelja i Mirjane Pajković, predsednice stranke Evropskog koraka slobode.
Dok Aljbin Kurti plasira neistine kojima se stvara alibi za represiju, a N1 i Nova S to prenose kao udarne vesti, na terenu se odvija brutalna stvarnost, šiptarska policija privodi, ponižava i tuče srpsku decu, čija je jedina „krivica“ to što su Srbi.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski ocenila je da je objavljivanje neprimerene fotografije uz vest o prenosu posmrtnih ostataka Blagoja Jovovića na antisrpskom N1, velika greška koja mora da se ispravi.
Tokom gostovanja u emisiji "Puls Srbije vikend" na Kurir TV došlo je do žestokog sukoba između lidera Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislava Šešelja i Mirjane Pajković, predsednice stranke Evropskog koraka slobode.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
Ana Radović (20) i Aleksandar Masalušić poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 24. novembra 2025. godine, a prema najnovijim informacijama, istraga ove tragedije je završena. Tim povodom se oglasio Miloš Radović, otac stradale Ane Radović.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče u Novom Pazaru, poginula je devojčica Meleka R. (16), dok je njena drugarica teško povređena i nalazi se na lečenju.
Aleksinčanin D.T. (23) uhapšen je zbog sumnje da je rano jutros izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula devojka (19), dok je njena vršnjakinja teško povređena.
Policija u Kragujevcu brzom i efikasnom akcijom, identifikovala je izvršioce i uhapsila M.M (32) iz Kragujevca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa, kao i R.D. (23) iz Kragujevca zbog krivičnog dela teška krađa u saizvršilaštvu.
Kijev bi mogao da iskoristi uskršnje primirje za pregrupisavanje i bezbedno dopremanje municije, kao što je to više puta činio tokom sukoba u Donbasu, izjavio je u intervjuu za TASS bivši premijer Ukrajine Nikolaj Azarov, koji je bio na toj funkciji od 2010. do 2014. godine.
Najnovija istraživanja javnog mnjenja pokazuju da 52 odsto Amerikanaca podržava impičment Donalda Trampa, dok se u političkim krugovima sve glasnije pominje aktiviranje 25. amandmana za smenu predsednika.
Piloti nemačke avio-grupe "Lufthanza" stupiće u dvodnevni štrajk u ponedeljak i utorak, na poziv sindikata, zbog izostanka dogovora sa poslodavcem u više tarifnih sporova, što će dovesti do brojnih poremećaja u avio-saobraćaju, saopšteno je iz sindikata "Lufthanze".
Postoje sitne promene u ishrani koje na prvi pogled deluju nevažno ali vremenom mogu da naprave veliku razliku po zdravlje. Jedna od njih krije se u namirnici koju većina ljudi smatra samo običnom grickalicom.
Verovatno vam se već dogodilo da vaš inače miran i prijateljski raspoložen pas iznenada počne da reži na nekoga ko vam deluje potpuno bezazleno.Takva situacija nosi važnu poruku koju ne bi trebalo zanemariti.
Suve i ispucale usne su vrlo čest problem. Iako mnogi odmah posežu za skupim kozmetičkim proizvodima, pravo rešenje često se nalazi u sastojcima koje već imamo u svom domu.
Tokom emitovanja radio-emisije "S mesta splačine", došlo je do oštre rasprave između Milene Kačavende i Danila Dače Virijevića, koja je ubrzo eskalirala u otvoreni sukob.
Modna kreatorka i nekadašnja voditeljka Biljana Tipsarević u vaskršnjem intervjuu progovorila je o porodici, o tome koliko joj znači Srbija, ali i zbog čega smatra da je lični mir danas najveći luksuz.
Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić potvrdila je da ulazi u "Elitu 9" kako bi se obračunala sa Majom Marinković, koja joj je bila preotela muža.
Zadrugar Asmin Durdžić ne prestaje da iznosi prljav veš iz života bivše devojke Stanije Dobrojević, a sad je s*omenuo i njenog nekadašnjeg dečka Marka Markovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar