"Zvali smo inspektora i kaže da...": Majka nestalog farmaceuta Milana iz Niša otkrila šta se sada dešava
Podeli vest
Milan Đorđević (41), farmaceut iz Niša, nestao je 10. juna na Suvoj planini i punih četiri meseca njegova porodica ne zna šta mu se tog dana desilo i gde se on nalazi. Dosad su se pojavljivale različite verzije o tome šta se dogodilo Milanu, a njegova porodica je neutešna jer još uvek nema nikakvih informacija koje bi objasnile njegov misteriozni nestanak.
Nestali farmaceut Milan Đorđević poslednji put je viđen 10. juna posle posla. Milan je tog dana poslom trebalo da obiđe Klinički centar Niš, pošto je radio kao zastupnik u jednog farmaceutskoj firmi. Potom je otišao do izletišta, gde je parkirao automobil na parkingu pored zatvorenog planinarskog doma. Na tom mestu pronađen je i Milanov automobil, u čijoj su kaseti bila oba njegova mobilna telefona, službeni i privatni, od tada Milanova sudbina je najveća nepoznanica.
Iva Živković iz Beograda, diplomirani inženjer konjarstva, pretočila je svoj dečji san u javu, kupovinom imanja i selidbom u novovaroško selo Amzići, gde je, kako kaže, obezbedila sebi i svojim konjima zdrav život.
Smrtonosniji od skoro bilo kog drugog virusa, podmukliji od ebole. Marburg virus se proširio u Ruandi, a strahuje se da bi zaraza mogla da stigne i u Evropu. Međutim, malo ko zna da su lekari u Srbiji još pre 50 godina uspeli da se izbore sa njim.
Iz AMSS upozoravaju da prolazno naoblačenje i kratkotrajni pljuskovi danas mogu da otežaju vožnju, pa samim tim i savetuju vozače da voze opreznije, obrate pažnju na stanje kolovoza i budu strpljivi na mestima gde su u toku izmene i radovi na putu.
Evropska komisija donela je odluku da odloži uvođenje sistema ulaska i izlaska na spoljnim granicama Evropske unije (EES), koji je trebalo da počne da radi 10. novembra, saopštila je danas komesarka EU za unutrašnje poslove Ilva Johanson.
11.10.2024
09:32
Njegovi najbliži, iako su protekla četiri meseca, ne gube nadu. Za pomoći su se obratili Srpskoj pravoslavnoj crkvi, potajno priželjkujući da se možda nalazi u nekom od obližnjih manastira.
- Četiri puna meseca, evo sad, u baš ovo vreme, on je otišao od mene. Ni traga, ni glasa, ne znamo više koga da zovemo, ni šta. Zvali smo inspektora, kaže da i oni nemaju šta da kažu, ljudi nemaju od čega da krenu, proces je ostao otvoren. Ako nešto bude, oni će da nas obaveste. Tražili smo pomoć od vladike, pisali smo zahtev, sad čekamo to obaveštenje, ako je u manastiru na nivou Srbije. Ja ne znam ni gde, ni šta je, ni da li je živ - priča neutešna majka nestalog Nišlije, Marica Đorđević.
Ona dodaje da je njena jedina želja da sazna da je njen sin živ, kako navodi, cela porodica četiri meseca živi sa nadom da će se pojaviti neki trag koji vodi ka Milanu.
- Bar da znam da je živ, ako je izabrao neki drugi put, neka mu je sa srećom, samo da znamo gde je i šta je. Ulazimo sutra u peti mesec, majka kao majka, ali tu su i brat i otac, tu su bratanice, supruga. Ne mogu ništa da kažem, ovo je strašno, kako se ovo dogodilo, i kako da se baš ništa ne zna. Kao da nije ni postojao, mi smo više pogubljeni, cela familija, porodica, samo o tome pričamo. Sedimo i samo razmišljam o njemu, ja imam i to drugo dete iza njega, i on ne može da shvati da mu brat nema. Plašim se za njega, jer to sve psihički baš utiče, bili su jako bliski. Šta je iskrsnulo, šta se njemu dogodilo, da li je njemu nešto bilo u glavi? Da li je morao tako da uradi, da nađe mir u sebi. Sada samo možemo da pričamo, jer ništa ne znamo - istakla je majka nestalog Nišlije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Iva Živković iz Beograda, diplomirani inženjer konjarstva, pretočila je svoj dečji san u javu, kupovinom imanja i selidbom u novovaroško selo Amzići, gde je, kako kaže, obezbedila sebi i svojim konjima zdrav život.
Ekipa Informera posetila je dečaka Andriju Kneževića iz Bajine Bašte, koji je rasplakao i raznežio celu Srbiju, nakon što je iskreno i kroz suze radosnice reagovao na posetu predsednika Aleksandra Vučića.
Pre 33 godine poginuo je Spomenko Gostić, najmlađi odlikovani borac Vojske Republike Srpske. Spomenko je poginuo 1993. godine i imao je samo 15 godina.
Građani Crne Gore, koji kroz poreze pune državni budžet, narednih 12 meseci mogli bi da finansiraju funkcionersku nadoknadu Mirjani Pajković ukoliko ona podnese zahtev za njeno ostvarivanje.
Prava “drama” odigrala se tokom jutrošnje promocije izborne liste „Kladovo ima nas – vreme je za promene“ na lokalnoj pijaci u selu Brza Palanka, a sve ukazuje na to da su blokaderi svesno izmislili incident kako bi obmanuli javnost i pokušali da izvuku političku korist!
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju na Svetskom dvoranskom prvenstvu u skoku uvis u poljskom gradu Torunju skokom 1.99 metara.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom da je 2. aprila 2016. godine ubio Jelenu Marjanović, nastavljeno je danas saslušanjem sudskog veštaka Dragomira Vasiljkovića.
Nakon što je policija obavestila Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu da je u, Ulici Uroša Martinovića na Novom Beogradu, zatečena državljanka Rusije u prekršaju prostitucije, tužilac je naložio da se utvrdi identitet osobe za koju se sumnja da je posredovala u vršenju prostitucije.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da bi Vašington želeo da razgovara sa rukovodstvom Irana, ali je dodao da, kako je naveo, "više nema sa kim".
Američki general Dejn Kejn potvrdio je na konferenciji u Pentagonu da je legendarn vojni avion A-10 „Vartog“, umesto planiranog penzionisanja, ove nedelje preuzeo ključnu ulogu u Ormuskom moreuzu.
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je da je Evropskoj uniji (EU) potrebna nova strategija za rešavanje energetske i migrantske krize, upozoravajući na rast cena energenata, probleme u snabdevanju i, kako je naveo, pogrešan pristup ratu u Ukrajini i migracijama.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Glumac Čak Noris preminuo je jutros u 86. godini života u bonici na Havajima. Ostaće upamćen po legandarnoj ulozi Kordel Voker u seriji "Voker, teksaški rendžer".
Neobična biznis ideja iz Velike Britanije podigla je veliku prašinu kada je Džordž Najtingejl iz Eksetera odlučio da napravi alkohol na potpuno nesvakidašnji način, koristeći garderobu zvezda za odrasle.
Ništa ne raduje psa više od boravka napolju i udisanja čistog vazduha. Izlazak u šetnju nije samo prilika da obavi nuždu, već i vreme kada troši energiju, upoznaje svet oko sebe i dodatno se povezuje sa vlasnikom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar