Porodice spavaju u holu bolnice, čekaju vesti! Dr Turkulov otkrila šta se dešava u UKC Vojvodina
Podeli vest
Povređeni na železničkoj stanici u Novom Sadu i dalje su kritični, a lekari se bore za njihov život! Podršku pružamo i članovima porodice koji bukvalno borave u holu bolnice!
Povređeni se nalaze u teškom stanju, a lekari neprestano bdiju nad njima i čine sve što je u njihovoj moći da im spasu živote.
Devojčice Valentina (10) i Sara Firić (6), kao i njihov deda Đorđe Firić (53) koji su tragično nastradali u Novom Sadu, danas su sahranjeni na Donjem Šanačkom groblju u Kovilju. Opelo je služilo sedam sveštenika.
Pod okriljem mraka, za sada nepoznati izvršioci, noćas su gađali crvenom farbom i polomili stakla, na prostorijama Mesnih odbora Srpske napredne stranke u Petrovaradinu i Veterniku, kao i u Stražilovskoj, Kosovskoj i Rumenačkoj ulici u Novom Sadu.
05.11.2024
13:42
- Pacijenti su i dalje nestabilni i životno ugroženi. Ono što mogu reći je da tokom prethodne noći nije bilo hirurških intervencija, ali je svo troje i dalje u veoma teškom stanju i nisu svesni - rekla je dr Turkulov i istakla:
- Porodicama povređenih pruža podrška u svakom mogućem smislu. Pošto nisu iz Novog Sada, iznajmile stanove, ali borave uglavnom u holu Kliničkog centra Vojvodine jer žele da su tu i to je najmanje što može da se učini za njih.
Devojčice Valentina (10) i Sara Firić (6), kao i njihov deda Đorđe Firić (53) koji su tragično nastradali u Novom Sadu, danas će biti sahranjeni na Donjem Šanačkom groblju u Kovilju.
Potpredsednik Narodnog pokreta Srbije i poslanik Borislav Novaković, poznat po nasilnom ponašanju, sada tvrdi da je ostavka ministra građevinarstva, infrastrukture i saobraćaja Gorana Vesića licemerje, iako su je sve vreme tražili, dok istovremeno pravda tragedije koje su se desile u diskoteci Kontrast i kafiću Laundž.
05.11.2024
13:11
- Situacija je zaista teška. Nadzor se vrši 24 sata dnevno. U ovoj situaciji su pojačane sve dežurne ekipe. Svi bdimo nad njima i borimo se za njihove živote. Iz Kamenice i Beograda stiže ponuda za pomoć. U svakodnevnom smo kontaktu sa ministrom zdravlja i dobijamo svaku vrstu podrške koja je potrebna. Imamo sve što je u ovom trenutku neophodno, i nastavićemo da se borimo - kaže dr Vesna Turkulov.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Devojčice Valentina (10) i Sara Firić (6), kao i njihov deda Đorđe Firić (53) koji su tragično nastradali u Novom Sadu, danas su sahranjeni na Donjem Šanačkom groblju u Kovilju. Opelo je služilo sedam sveštenika.
Napadač koji je otvorio vatru tokom svečane večere Udruženja dopisnika Bele kuće, kojoj je prisustvovao američki predsednik Donald Tramp, bio je pristalica Kamale Haris i donator demokratske kampanje, pišu američki mediji.
Blokader sa dna kace Feđa Dimović, inače član muzičke grupe "Beogradski sindikat", posetio je Beograd na vodi i tom prilikom načinio video-snimak u kojem je bez imalo srama ponizio sve neistomišljenike blokadera kao i sam projekat Beograda na vodi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, boraveći u Francuskoj, da neko kaže da "studenti" pobeđuju, ali da oni uzvraćaju - Srbija pobeđuje.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić poručila je u subotu, posle razgovora sa građanima u Glogonjskom ritu, da je suština politike neposredan kontakt sa ljudima, slušanje njihovih potreba i razumevanje problema sa kojima se suočavaju. Osim Brnabićeve u ovom naselju je sa stanovnicima razgovarao i urednik Informera - Dragan J. Vučićević.
Imam razumevanja za entropijske procese na N1‚ tj. za raspadanje, propadanje i rastakanje te redakcije. Ipak, ni ovi entropijski procesi ne mogu biti opravdanje za poplavu idiotski lažnih vesti sa N1.
Danas se na putnom pravcu Novi Pazar - Ribariće, u prigradskom naselju Lukare, kod Kruševačkog mosta, dogodila stravična saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motocikl i automobil kragujevačkih registarskih oznaka.
Policija u Novom Sadu zaplenila je 17 kilograma kokaina i uhapsila N. S. (41) i D. P. (31) iz Smedereva i L. S. (35) sa područja Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Na putnom pravcu Novi Pazar – Ribariće, u prigradskom naselju Lukare, kod Kruševačkog mosta, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motocikl i putnički automobil kragujevačkih registarskih oznaka.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas u 1.30 časova na putu Raška - Kraljevo, život je izgubio dvadesetogodišnji mladić K. K., inače vatreni navijač FK Novi Pazar, od kojeg se poznata navijačka grupa sada oprostila.
Akcije Hezbolaha prete primirju postignutom između Izraela i Libana, izjavio je danas izraelski premijer Benjamin Netanjahu i obećao da će "snažno i odlučno" udariti na taj pokret koji ima podršku Irana.
Ministar spoljnih poslova Irana Abas Arakči stigao je u Islamabad nakon jednodevne posete Omanu, saopštilo je iransko Ministarstvo spoljnih poslova, a očekuje se da će mu se u glavnom gradu Pakistana večeras pridružiti drugi članovi delegacije za pregovore sa Sjedinjenim Američkim Državama, javlja Irna.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Više od decenije nakon smrti Božen Žumbor, vlasnice čuvene linije kozmetičkih proizvoda, i dalje ostaje nepoznato kome je pripalo njeno bogatstvo, koje su mediji svojevremeno procenjivali na desetine miliona evra.
Pevač Darko Lazić održao je emotivni koncert u čast nastradalog brata Dragana Lazića u lokalu u kojem je on često pevao, te je tom prilikom progovorio o njemu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar