Anja je još u komi, a njen dečko je svedočio potresnoj tragediji! Pričali smo telefonom kada se nadstrešnica sručila na nju
Podeli vest
Vukašin, Anja i Teodora, koji su zadobili teške telesne povrede prilikom pada nadstrešnjice na zgradi Železničke stanice u Novom Sadu, i dalje su životno ugroženi i nalaze se na odeljenju intenzivne nege Kliničkog centra "Vojvodina".
Članovi porodica povređenih su uz njih i od prvog dana borave u ovoj zdravstvenoj instituciji, a među njima i dečko Anje R. iz Paraćina koji je gledao kako nadstrešnica pada na nju.
Nakon strašne tragedije koja se nedavno dogodila na Železničkoj stanici u Novom Sadu, kada je prilikom pada nadstrešnjice 14 lica izgubilo život, a tri osobe su hospitalizovane zbog teških povreda, tužan apel se pojavio na društvenim mrežama.
U Novom Sadu se dogodila strašna tragedija, kada je na Železničkoj stanici pala nadstrešnjica, prilikom čega je četrnaest odoba izgubilo živote, a tri lica je hospitalizovano zbog teških povreda.
06.11.2024
07:20
Dok je izlazila sa stanice u Novom Sadu, pričali su telefonom, a onda na samo nekoliko metara od njega, desila se jeziva tragedija.
Ispred bolničke sobe u Novom Sadu pored njega, dežuraju roditelji povređene devojke i dva starija brata.
- Teško je svima a on je, kako je ispričao, bio na nekoliko metara od nje. Čekao ju je da izađe iz železničke stanice. U trenutku kad se desila nesreća, kada je nadsrešnica pala, njih dvoje su pričali telefonom... Sve je video, svaki trenutak - s tugom priča Anjin rođak.
U tragediji koja se dogodila u petak na Železničkoj stanici u Novom Sadu, 14 osoba je izgubilo život, kada se nadstrešnica ispred ulaza iznenada obrušila.
Na novosadskoj železničkoj stanici pre dva dana ljubav, baš ona prava, ugašena je pod gomilom hladnog betona.
03.11.2024
07:23
Juče je, putem društvenih mreža, objavljen i apel sa žiro računima porodica povređenih lica, kako bi im građani pomogli u prikupljanju sredstava za njihovo dalje lečenje, uz nadu da će svo troje dobiti životnu bitku.
- Kažu da je stabilno, ali nema velikih pomaka. I dalje su u komi. Anji su amputirali ruku, ali danas je protetika u medicini napredovala. Sve ćemo da uradimo, samo da se oporavi - kaže blizak rođak mlade Anje R. iz Paraćina.
Kada se prethodnog dana pojavio apel za pomoć, iz većeg broja javnih institucija su najavili postavljanje kutija za donacije za nastavak njenog lečenja.
- Anja je bila član Košarkaškog kluba Paraćin, đak generacije naše Gimnazije a u Beogradu je studirala kineski jezik - priča prijatelj njene porodice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon strašne tragedije koja se nedavno dogodila na Železničkoj stanici u Novom Sadu, kada je prilikom pada nadstrešnjice 14 lica izgubilo život, a tri osobe su hospitalizovane zbog teških povreda, tužan apel se pojavio na društvenim mrežama.
Sramna scena zabeležena je u Zemunu, gde je jedna starija sugrađanka morala peške da se probija kroz gužvu, budući da saobraćaj nije funkcionisao na mestu gde su se blokaderi okupili.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je poslednjih meseci ozbiljno nagazio blokadere i zadao im velike muke na društvenim mrežama jer razobličava njihove laži, ali i namere u rušenju Srbije, ponovo je na duhoviti način opleo po nekadašnjem košarkašu, a sada zgubidanu broj jedan Vladimiru Štimcu.
Favorizovanje Albanije u procesu proširenja EU je potpuno neprihvatljivo, kaže šef poslaničke grupe Slobodarske stranke Austrije (FPO) u bečkom parlamentu Maksimilijan Kraus i ukazao da EU na Srbiju vrši pritisak jer ne želi da se priključi "ludilu sankcija".
Napadi na sve koji podržavaju aktuelnu politiku, napredak Srbije, rad institucija, nastavak školovanja đaka i studenata i prestanak svih blokada nastavljaju se, jer oni, kao tzv. "ćaciji", predstavljaju suprotnost "blokaderima".
U Šidu se održava veliki skup građana protiv blokada gde se trenutno nalazi preko dve hiljade ljudi ali taj broj se konstantno povećava, dok je sa druge strane okupljeno jedva 100 aktivista blokaderskog pokreta koji se razilaze i broj se vidno smanjuje.
Tajno novinarsko udruženje Informera uspelo je da uđe u trag i lažnom revolucionaru Aleksandru Jovanoviću Ćuti koga smo uhvatili na jednom protestu, gde je samozadovoljno pozirao pred TV kamerama.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Nenad K. (30) koji je pogođen sa više hitaca u restoranu "Durmitor" na Novom Beogradu prebačen je sa teškim povredama u operacionu salu u Urgentnom centru!
U Beogradu su večeras uhapšeni Vladimir Ulama (32) i Igor Tomašević (28), članovi visokorizične organizovane kriminalne grupe iz Crne Gore "škaljarci" za kojima je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodne poternice, saopštila je Uprava policije.
Predsednik SAD Donald Tramp kritikovao je novinarku Kejtlin Kolin iz Si-En-Ena zbog pitanja o povećanju troškova nove Balne dvorane Bele kuće, nazivajući je „glupom i gadnom“ i označivši Si-En-En kao „lažne vesti“.
Grčka policija i lokalne vlasti razotkrile su organizovanu mrežu koja je žene iz Ukrajine, Rumunije, Moldavije, Gruzije i Albanije eksploatisala kao donorke jajnih ćelija i surogat majke, pod lažnim obećanjima o boljem životu.
Berlinskoj policiji će biti dozvoljeno da tajno ulazi u privatne domove radi instaliranja špijunskog softvera, nakon što je Predstavnički dom odobrio izmene gradskog zakona o policiji.
Penzionisani britanski državni službenik Derek Riči (63) suočava se sa prinudnim povraćajem 28.640 evra preplaćenih penzijskih davanja, koja je primao u prethodnih 11 godina na osnovu pogrešnog obračuna iz 2014. godine, saopštile su nadležne službe.
Na ulicama Atine i Soluna održani su marševi i skupovi u znak sećanja na Aleksandrosa Grigoropulosa, tinejdžera ubijenog 2008. godine od strane policijskog specijalca.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Iako kalendarska zima još nije stigla, dani su već izuzetno hladni, što osećaju i naši kućni ljubimci, uprkos svom krznu, a stručnjaci su posebno izdvojili pet rasa.
Na svom Instagram profilu, popularni lekar i nutricionista dr Poma nedavno je objavio listu ulja za koja smatra da su najzdravijim izborima u ishrani. Istakao je tri namirnice: goveđi loj, ulje oraha makadamije i kokosovo ulje.
Ako tražite jednostavnu, ukusnu i posnu torta koja se ne peče, onda je posna pesak torta idealan izbor. Kombinacija namirnica dovešće vas do najboljeg užitka posle kog će svako tražiti parče više.
Dani kada ste morali da pitate za šifru ili tražite papirić zalepljen na ruteru polako odlaze u prošlost. Zahvaljujući savremenim opcijama povezivanja, sada možete pristupiti WiFi mreži bez ikakvog kucanja lozinke.
Pravila drugog kruga "Zvezda Granda" razlikuju se od onih u prvom, a voditelj Voja Nedeljković objasnio je koncept koji će važiti u narednim emisijama.
Pevačica Suzana Jovanović otkrila je za Informer da će se Lepa Brena pojaviti u dokumentarnom filmu o pokojnom kreativnom direktoru Granda Saši Popoviću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar