• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Promo

22.01.2025

18:55

AMIK New Year 2025 – festival sjajne energije, nezaboravne atmosfere i osmeha mladih ljudi!

Promo

Vesti

AMIK New Year 2025 – festival sjajne energije, nezaboravne atmosfere i osmeha mladih ljudi!

Podeli vest

Amik Festival 2025, koji ove godine ponosno obeležava 18 godina postojanja održaće se 2. februara u Mts Dvorani!

Cilj ovog festivala, koji je tokom svih godina postojanja nastojao da svim učesnicima i posetiocima pruži događaj za pamćenje, jeste da promoviše ples, podstiče saradnju, širi pozitivnu energiju među decom i mladim plesačima, te da im omogući iskustva koja će ih inspirisati za buduće nastupe. 

Foto: Promo

 

Takođe, svake godine organizuju humanitarnu akciju "Deca deci", koja se sprovodi tokom decembra i januara, a svoj vrhunac doživljava na AMIK festivalu.

Ove godine, akcija je započela u decembru posetom odeljenju onkologije u Institutu za majku i dete, gde su prijatelji AMIK saveza organizovali program i uručili paketiće mališanima.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AMIK (@asocijacija.mik)

Aktivnosti su se nastavile u subotu, 11. januara, u bloku 23, gde je rock bend "Nisam dos’o" i Beogradski Igrački Centar organizovao maskenbal uz prikupljanje paketića za najmlađe.

Završni događaj ove humanitarne akcije biće upravo AMIK festival, koji će na poseban način objediniti sve ostvarene aktivnosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AMIK (@asocijacija.mik)

Tokom akcije cilje je prikupiti preko 1.000 paketića, koji će nakon festivala biti dostavljeni domovima za decu bez roditeljskog staranja, svratištima i prihvatilištima.

- Naše malo nekome može značiti mnogo i smatramo da svako dete zaslužuje priliku da se oseća srećno - poručuju iz Amik Festival.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set