Manijak Marko Smoljanac iz Futoga, inače suprug i otac dvoje dece, do sada je svoje izopačene namere krio od porodice. Takođe, u njegovom telefonu pronađeni su kontakti osoba koje ilegalno iznajmljuju životinje u te svrhe!
Zlostavljanje životinja, pa i biznis koji su pojedini bolesni umovi od toga razvili nije stran.
Napaćene životinje, a preovladavaju psi, iznajmljuju se manijacima kako bi seksualno opštili sa njima, čak se i porno-glumcima plaća da takve filmove snimaju i plasiraju na sajtovima za odrasle.
Kako je psiholog Aleksandra Janković objasnila, osobe koje životinje koriste u seksualne svrhe, boluju od ozbiljnih psihičkih problema i treba da zatraže stručnu pomoć!
- Zoofilija je opasna bolest koja zahteva ozbiljno lečenje. Ova vrsta iživljavanja, najluđih i najmračnijih poriva prevazilazi sve granice. To su duboko poremećeni ljudi sa velikim psihičkim problemima kojima su potrebni stručni nadzor i lečenje - upozorila je Jankovićeva.
Kada govorimo o onima koji iznajmljuju životinje za zlostavljane, psiholog ističe njihovo potpuno odsustvo empatije.
Sa druge strane, imamo i ljude koji iznajmljuju te jadne životinje. Verujem da oni nisu zoofiličari, već samo pokušavaju da zarade na bizaran način. To su bezdušni ljudi, poput makroa i dilera - rekla je Jankovićeva.
Seksolog Aleksandar Milošević za ovakve morbidnosti rekao je da su primer sociopatije, te da se to ludilo izjednačava sa nekrofilijom.
- Krajnje devijacije seksualnih afiniteta ne mogu da se leče, samo da se primire - rekao je on.
Zoofil Marko Smoljanac iz Futoga došao je u Beograd s namerom da zlostavlja psa u zabranjene svrhe, ali ga je organizacija "Panteri Srbija", sprečila u tom jezivom činu.
S.P. (71) iz Zaječara, uhapšen je 28. oktobra u tom gradu nakon prijave majke, maloletne devojčice (14) da ju je dodirivao po kosi, mazio i pokušavao da je poljubi.
Osnovni sud u Kotor Varoši osudio je Zorana M. (57), nekadašnjeg profesora Srednjoškolskog centra ”Jovan Dučić” u Kneževu, na 23 meseca zatvora zbog četiri krivična dela polne zloupotrebe deteta starijeg od 15 godina!
Otac devojčice iz Borče prijavio je policiji da je njegovu maloletnu ćerku presreo nepoznati muškarac, uhvatio za ruku i zatražio da ide sa njim kući, saznaju mediji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zoofil Marko Smoljanac iz Futoga došao je u Beograd s namerom da zlostavlja psa u zabranjene svrhe, ali ga je organizacija "Panteri Srbija", sprečila u tom jezivom činu.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić gostovao je na TV Informer, gde se oštro osvrnuo na aktuelna politička dešavanja u zemlji, ponašanje opozicije, situaciju na fakultetima, kao i na pritiske sa kojima se Srbija suočava.
Predsednik SNS-a i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izneo je za Kurir televiziju ozbiljne optužbe na račun rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića, tvrdeći da mu je otvoreno pretio otporom i nemirima na univerzitetu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Danas u poslepodnevnim satima preminula je Vesna Pecirep iz mesta Jehovac kod Kiseljaka, na koju je jutros pucao njen suprug Miro Pecirep, potvrdili su iz MUP-a SBK za portal Avaz.ba.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Jedinici za finansijske istrage Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja da li se u radnjama osumnjičenog Saše Vukovića stiču elementi krivičnog dela Pranje novca.
D. Dž. (21) iz sela Grabovnica kod Kuršumlije teško je povređen kada mu je mašina za baliranje sena odsekla ruku do ramena. Nakon hitne operacije u UKC Niš njegovo stanje je životno ugroženo.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan danas je obećao da neće pokleknuti ni pred jednom silom, niti žrtvovati dostojanstvo nacije, nakon najnovijeg zaoštravanja ratne retorike američkog predsednika Donalda Trampa, preneli su iranski mediji.
Svaka vojna akcija SAD protiv Kube dovela bi do krvoprolića sa nesagledivim posledicama po regionalni mir i stabilnost, poručio je danas kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Stjuardesa Barbijebak La Asafata upozorava da sedenje sa prekrštenim nogama tokom leta nije preporučljivo, jer usporava cirkulaciju krvi i povećava rizik od stvaranja krvnih ugrušaka u nogama.
Mnogi smatraju da je sasvim normalno da luk posle nekoliko nedelja omekša, proklija ili počne da truli. Međutim, stari trik koji su godinama koristile naše bake pokazao je da luk može ostati svež znatno duže.
Produkcija "Elite" još jednom je pokazala da ne toleriše nepoštovanje pravila u Beloj kući, pa je nakon novog incidenta usledila hitna reakcija Velikog šefa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar