Jugoslav Ratković je večeras dominirao u igri "Asocijacije" u kvizu "Slagalica". U drugom susretu četvrtfinala protivnik, crveni takmičar, bio je Elvis Polomi.
Bojan Nešić, šampion kviza znanja Slagalica i rekorder po osvojenom broju poena, savladao je tokom dva neizvesna susreta Sanju Žarković, tako što je postigao rezultat 309:267.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U 198. ciklusu kviza "Slagalica", snage su odmerili takmičari Marko i Vladan, a opšta polemika nastala je kada jednom od takmičara nije priznata reč zbog toga što je ocenjena kao izraz hrvatskog porekla.
Jugoslav Ratković je večeras dominirao u igri "Asocijacije" u kvizu "Slagalica". U drugom susretu četvrtfinala protivnik, crveni takmičar, bio je Elvis Polomi.
Više od 300 epruveta sa opasnim virusima nestalo je iz laboratorije u australijskoj državi Kvinslend, a nadležni tvrde da nema dokaza o krađi ili curenju biološkog materijala, objavio je Dejli mejl.
Rusija je spremna da preuzme i izveze iranski obogaćeni uranijum, ali je čitav proces zakočen nakon što je Vašington pooštrio uslove, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Jedan od najostrašćenijih blokaderskig nasilnika, Marko Marjanović, poznatiji po pseudonimu sa Iksa, Kristal Met Dejmon, oglasio se na toj društvenoj mreži i spomenuo petarde, "Ćacilend" i novi protest zgubidana.
Biljana Đorđević, kopredsednica Zeleno-levog fronta, zgrozila je sve kada je položila cveće na spomenike na Kalemegdanu obučena kao da je krenula u teretanu, a ne svečano i kako toj prilici dolikuje.
Kome smeta Srpski pravoslavni univerzitet "Sveti Sava", ako su Oksford, Sorbona i Džordžtaun ponos Zapada, pitanje je koje je postavila Vesna Veizović, urednica portala Vaseljenska.net.
Evropska komesarka za proširenje Marta Kos se u poslednje vreme često pominje u Srbiji, kao neko ko "zvecka pretnjama" da bi našoj zemlji mogli biti ukinuti EU fondovi.
Zrenjaninska policija, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je četrdesetdvogodišnjeg B. T. iz Žablja, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv opšte sigurnosti.
Tereza Perić ubila je, 10. maja 2022. godine, svog supruga Srđana Perića u Zrenjaninu, tako što ga je omamila lekovima, a potom na spavanju izbola nožem i isekla njegovo telo.
Ako Volodimir Zelenski zaista želi pregovore, neka pozove Vladimira Putina - tako je slovački premijer Robert Fico sažeo svoj stav posle sastanka sa ruskim predsednikom.
Ruske snage prebacuju pešadiju i vojnu tehniku ka zaporoškom pravcu, a prema navodima ukrajinskih izvora, svakog dana ka Berdjansku odlazi do 40 jedinica opreme.
Rat na Bliskom istoku, 72. dan. SAD i Iran su formalno u primirju, ali se i dalje sukobljavaju oko Ormuskog moreuza, gde američka mornarica presreće iranske tankere, a Iran odbija da prepusti kontrolu.
Finska je ušla u NATO računajući da će se Rusija urušiti i da će Helsinki iz takvog raspleta moći nešto da izvuče, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Domaća supa često se priprema u većoj količini, pa mnogi žele da je jedu i narednih dana. Uz nekoliko jednostavnih pravila čuvanja i podgrevanja, supa može ostati duže sveža.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar