• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Zaštitnik potrošača

15.01.2021

14:16

"ZARINO" SNIŽENJE U SRBIJI JE VELIKA ŠARENA LAŽA! Evo koliko su čizme u Nemačkoj jeftinije nego kod nas

Zaštitnik potrošača

"ZARINO" SNIŽENJE U SRBIJI JE VELIKA ŠARENA LAŽA! Evo koliko su čizme u Nemačkoj jeftinije nego kod nas

Pored ovih čizama, poredeći cene na sajtovima ovog modnog brenda, našli smo niz primera koji ukazuju na to da se platežno sposobnijim građanima nude znatno jeftiniji proizvodi

Svaki put kada stanete i satima čekate u redu da uđete i "Zaru" jer na izlogu piše da je u toku sniženje, setite se da neko tamo u Nemačkoj ko ima bar pet puta veću platu od vas isti taj proizvod može da kupi po bar dvostruko nižoj ceni. To je minimalna razlika, a može da bude i znatno veća. Tako, na primer, ravne kožne čizme u Srbiji na sniženju koštaju tričavih 7.990 dinara, dok ih nemačka "Zara" prodaje za 25,99 evra, odnosno 3.000 dinara.

BEZOBRAZLUK! "ZARA" OSTAVILA KUPCE BEZ ROBE I NOVCA! Ostala i bez para i bez kaputa, uputili je da se žali Londonu?

NATAŠA OSTALA BEZ 40.000 DINARA! OPREZ! VELIKA "ZARINA" ONLAJN PREVARA! Kupci ostaju i bez garderobe i bez novca

Upravo na ovaj primer ukazala nam je Beograđanka Sanja Stanković, koja je sasvim slučajno otkrila da su čizme koje joj se sviđaju u Nemačkoj jeftinije skoro 5.000 dinara.

A koliko su drugi artikli jeftiniji na Zapšadu nego kod nas, pročitajte OVDE.

 

Pratite Zaštitnik potrošaca na Fejsbuku OVDE

Pratite Zaštitnik potrošaca na Tviteru OVDE



Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set