VODOINSTALATER ODRAO BEOGRAĐANE! Za pola sata im uzeo 50 EVRA! Zbog Radovana nastao OPŠTI HAOS!
Podeli vest
U Srbiji majstora koji vas neće odrati veoma je teško naći, a i uprkos uredbi Vlade da majstori moraju da izdaju fiskalne račune oni to u praksi često ne rade
Tako se na društvenim mrežama povela polemika oko cenovnika jednog vodoinstalatera iz Grocke.
Svakodnevno na društvenim mrežama možemo pročitati iskustva građana koji pišu kako su im pojedini majstori za popravku nekih kvarova naplatili mnogo više novca nego što ona zaista košta
04.04.2022
14:34
Naime, Tviteraš je napisao sledeće:
- Džaba sve škole i sva zvanja ovoga sveta ako ne posedujete bezobrazluk Radovana, vodinstalatera iz Grocke koji za pola sata uzima 50 evra.
Džaba sve škole i sva zvanja ovoga sveta ako ne posedujete bezobrazluk Radovana, vodinstalatera iz Grocke koji za pola sata uzima 50€.
— Branislav (@MnogoNebitanLik) April 26, 2022
A da on nije jedini koji debelo naplaćuje svoje usluge dokazuju i ljudi koji su se javljali ispod ove objave.
- Mislila sam da samo ja nisam imala sreće kada sam “ubola” 2 -3 majstora da mi montiraju kuhinju za 200-250e. Cenim rad i svako zanimanje, ali… Sve ima granice - napisala je jedna sugrađanka, a druga osoba napisala je:
- Radovan malo dete, naplati i potencijalno plivanje u go**ima. Deinstalacija i instalacija klime, sat-dva čistog posla, 100 evra. Mada, bila dvojica, priznajem. Plus još nekoliko hiljada da nam izbuše hiltijem betonske delove koje nismo uspeli da ukrasimo slikama, kad je već tu.
Još jedan od komentara bio je:
- Montaža i demontaža meni razumna cena? Vodoinstaler zameni cev i neku slavinu 50 evra? - u čuđenju je napisao jedan član.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragan
pre 3 godine
Džaba sve škole ovog sveta kad sam ne znas da zavrnes 4 “ srafa”! Sreća pa na Megatrendu ne školuju zanatlije!
Pa sta??? Neka vas deru kad niko vise nece da radi, do juce a sada pogotovo se podsmejavate radnicima, niko vise dijete ne salje na zanat, jer kao to je sramno...sta sad hocete, da vam neke dzaba radi a da vi svaki praznik gledate gdje cete na odmor na neku lijepu destinaciju....e pa zaje....e
Vi ste sasvim dobro prosli.Meni je sin nasao strucnjaka preko neta da promeni slavinu na lavabou. Epilog je platila sam 5000 din a iza "velikog majstora" ostao ostecen lavabo.Jos kad mi je rek'o da je iz Donjeg Vakufa doslo mi da ga motkom isteram napolje iz kuce.
Svakodnevno na društvenim mrežama možemo pročitati iskustva građana koji pišu kako su im pojedini majstori za popravku nekih kvarova naplatili mnogo više novca nego što ona zaista košta
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Stravičan slučaj maloletnog Vuka R. (13) iz Kraljeva, kog je fizički i verbalno zlostavljala grupa vršnjaka iz škole, bacavši na njega petarde i trerajući ga da ulazi u reku Ibar i viče: "Ja sam Ćaci", pokazuje šta je našem društvu u poslednjih godinu dana uradila blokaderdska fašistička ideologija.
Posle 18 godina, klupko oko prodaje NIS-a se odmotava, ali učesnici te sramne odluke upetljali su se u sopstvene laži, pa se više ne zna ni ko pije, ni ko plaća.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Zaposleni i učenici Tehničke škole "Ivan Sarić" iz Subotice potresnim rečima oprostili su se od svog učenika (15) čije telo je pronađeno u automobilu koji je bio u garaži porodične kuće.
Čačak je potresao jeziv masakr u jednoj porodičnoj kući, a u kojoj su pronađena tela majke, oca i sina. Komšije stradalih otvorile su dušu za Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Veljko Kuzmančević, suprug modne dizajnerke Verice Rakočević, ispričao je kako se odrekao potomstva i da nakon očeve smrti nikada nije posetio njegov grob.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar