Hitno se povlači čips "Doritos" iz prodaje! Stiglo dramatično upozorenje - Sadrži sastojak koji za jednu grupu ljudi može biti poguban
Podeli vest
Doritos povlači jedan od svojih popularnih proizvoda nakon što je otkriveno da sadrži neoznačeni sastojak koji bi mogao izazvati alergijske reakcije, izveštavaju strani mediji.
Agencija za standarde hrane (FSA) saopštila je da Doritos povlači svoj ukus "kiselkastog sira" jer soja nije navedena na spisku sastojaka. Tortilje su greškom upakovane sa Doritos Chilli Heatwave, koji sadrži soju.
Selo Dragolj smešeteno na padanima Rudnika, između Šumadijskog, Kolubarskog i Moravičkog okruga osim vrednim ljudima i prelepom prirodom može se podičiti i činjenicom da je verovatno jedino mesto u Srbiji, koje iako malo - ima čak tri pozivna broja.
Od prvog dana Nove 2024. godine došlo je do važnih izmena za penzionere u Srbiji.
25.02.2024
17:32
Obaveštenje o povlačenju se odnosi na Doritos kiselkasti sir od 180 g koji se prodaje u Tesco-u i na pakovanje od pet kesica Doritos kiselkastog sira od 30 g iz Poundland-a, nije poznato da li će povlačenje uticati i na naše tržište.
"Tačno je! Dete ovde kad napuni 18 godina, koliko god roditelji živeli bogato u nekoj porodičnoj kući ili siromašno, deca kreću da im žive privatno... Kreću od nule! Da studiraju, zapošljavaju se, ulaze u bračne vode, udaju, žene", opisuje srpski gastarbajter koji ima dug staž kad je reč o životu u Norveškoj.
Potvrđen je još jedan slučaj malih boginja – obolelo je jednogodišnje dete koje je nevakcinisano i koje je bilo u Rumuniji. Tako se broj obolelih povećao na 17, 14 u Beogradu gde je i prijavljena epidemija, a troje u Vojvodini. Pooštrene su mere epidemiološkog nadzora. Stručnjaci pozivaju roditelje da vakcinišu decu.
25.02.2024
10:00
Podsećanja radi, nedavno je objavljeno i da se povlači popularna čokoladica, koja je mnogim Srbima i omiljena. Više o tome pročitajte OVDE.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Selo Dragolj smešeteno na padanima Rudnika, između Šumadijskog, Kolubarskog i Moravičkog okruga osim vrednim ljudima i prelepom prirodom može se podičiti i činjenicom da je verovatno jedino mesto u Srbiji, koje iako malo - ima čak tri pozivna broja.
Napadač koji je otvorio vatru tokom svečane večere Udruženja dopisnika Bele kuće, kojoj je prisustvovao američki predsednik Donald Tramp, bio je pristalica Kamale Haris i donator demokratske kampanje, pišu američki mediji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poslao je juče iz Francuske moćne poruke koje su odjeknule u čitavom svetu, posebno one koje se tiču sramnih dvostrukih standarda međunarodne zajednice, pre svega Zapada, kada je u pitanju naša zemlja i Kosovo i Metohija (KiM).
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, boraveći u Francuskoj, da neko kaže da "studenti" pobeđuju, ali da oni uzvraćaju - Srbija pobeđuje.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić poručila je u subotu, posle razgovora sa građanima u Glogonjskom ritu, da je suština politike neposredan kontakt sa ljudima, slušanje njihovih potreba i razumevanje problema sa kojima se suočavaju. Osim Brnabićeve u ovom naselju je sa stanovnicima razgovarao i urednik Informera - Dragan J. Vučićević.
Svetski lideri osudili su incident u Vašingtonu, u kojem je muškarac tokom protekle noći otvorio vatru na kontrolnom punktu u hotelu "Hilton", gde se održavala svečana večera Udruženja dopisnika Bele kuće, kojoj je prisustvovao i američki predsednik Donald Tramp, navodeći da je to bio čin "političkog nasilja". Među onima koji su osudili pucnjavu je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon objavio je da prihvata poziv na debatu sa generalnim sekretarom Evropske demokratske partije Sandrom Gocijem.
Policija u Novom Sadu zaplenila je 17 kilograma kokaina i uhapsila N. S. (41) i D. P. (31) iz Smedereva i L. S. (35) sa područja Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Na putnom pravcu Novi Pazar – Ribariće, u prigradskom naselju Lukare, kod Kruševačkog mosta, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motocikl i putnički automobil kragujevačkih registarskih oznaka.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas u 1.30 časova na putu Raška - Kraljevo, život je izgubio dvadesetogodišnji mladić K. K., inače vatreni navijač FK Novi Pazar, od kojeg se poznata navijačka grupa sada oprostila.
Vrhovni sud Srbije odbio je izručenje bivšeg policajca Milana P. (41) iz Vrnjačke Banje Republici Italiji koja protiv njega vodi krivični postupak zbog ubistva Alda Karlija 2017. godine u mestu Opicina kod Trsta.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da se pokušaji predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog da postane "zaštitnik" Evrope neće dobro završiti.
Za Sjedinjene Američke Države je ključno da brzo pronađu rešenje za situaciju oko Ormuskog moreuza, a zatim i da brzo smisle nešto za ukrajinsku krizu, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov.
Lider stranke Tisa Peter Mađar, koji je osvojio većinu na parlamentarnim izborima i biće naredni premijer Mađarske, izjavio je danas da će u sredu otići u Brisel na neformalne razgovore sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Koliko puta vam se desilo da dobijete napad gladi kasno uveče? Iako znate koliko je nezdravo, prvo čega se uhvatite uglavnom su grickalice, čipsevi, brza hrana.
Više od decenije nakon smrti Božen Žumbor, vlasnice čuvene linije kozmetičkih proizvoda, i dalje ostaje nepoznato kome je pripalo njeno bogatstvo, koje su mediji svojevremeno procenjivali na desetine miliona evra.
Pevač Darko Lazić održao je emotivni koncert u čast nastradalog brata Dragana Lazića u lokalu u kojem je on često pevao, te je tom prilikom progovorio o njemu.
Zadrugarka Sofija Janićijević danima je glavna tema u Eliti a sve zbog navodne veze sa starijim muškarcem Danetom, a kako se navodi sada on je bio spreman da joj ostavi nasledsvo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar