"Ne pamtim kad smo se čuli!" Sandra Afrika o bolnim detaljima lošeg odnosa sa ocem
Sandra Afrika otvorila je dušu o porodici i ispričala detalje o odnosu sa ocem, priznajući da nisu u dobrim odnosima već godinama.
23.03.2025
08:20
Nikola Babić
Estrada
Kroz njenu postelju prolazili su zgodni i kontroverzni muškarci, a budući da joj novac nikada nije bio kriterijum za izbor partnera, Sandra Afrika kaže i da je bila spremna da momcima finansijski pomaže.
- Nikada nisam imala odgovor na pitanje koji je moj tip muškarca. Druge žene govore o crnoj kosi, zelenim očima, a kod mene to jednostavno ne postoji. Dokaz je to što su se svi moji momci razlikovali po izgledu. Jednostavno je, ili kliknemo ili ne. Takođe, novac mi nikada nije bio važan. Momak može da vozi bilo koji automobil, to ne igra nikakvu ulogu. Čak nisam od onih žena koje imaju stav da muškarac uvek treba da plati račun. Ne volim ni da delim račun sa momkom. Jednom će platiti on, drugi put ću ja... To mi zaista ne predstavlja problem - rekla je Afrika i dodala da ne vidi ništa loše u tome da žena finansijski pomaže muškarcu, ali da ipak treba povući granicu:
Foto: Printscreen/Instagram/sandraafrika
- Bilo je trenutaka kada sam finansijski pomagala momcima i smatram da je to sasvim normalno. Ako oni mogu da pomažu, kupuju poklone, ne vidim zbog čega i žena to ne bi radila. Uvek sam za to da novčano pomognem, platim ručak na prvom sastanku... Ipak, ne bih želela momka koji je naviknut na to da apsolutno ništa ne radi. Sebe ne zamišljam sa čovekom koji je besposlen i spava po ceo dan.
Iako zanosnim oblinama mami uzdahe mnogih muškaraca i ne krije da joj komplimenti i udvaranja prijaju, Sandra kaže da priželjkuje da pronađe princa sa kojim će živeti bajku. Foto: Zoran Sinko
- Slobodna sam i u mom životu trenutno ne postoji nijedan muškarac, a kamoli onaj koji je idealan. Ipak, ne gubim nadu da ću ga pronaći. Ništa ne silim, sve će se desiti kada za to dođe vreme. Volela bih da rodim dete, a da se udam, ne moram. Astrolog mi je rekao da ću postati majka između 30. i 40. godine, tako da imam još malo vremena.
Početak Sandrine karijere vezan je za njenog nekadašnjeg emotivnog partnera i sadašnjeg menadžera Mikišu, a ona ne krije da mu uprkos krahu ljubavi mnogo duguje.
- Sa Mikišom sam bila 10 godina. Pored njega sam sazrela, ali su nam se putevi na privatnom planu razišli jer smo imali drugačije stavove i razmišljanja. Sanjala sam o tome da me zaprosi, a njemu to nije bilo važno jer me je i bez papira smatrao svojom ženom. Možda bi sve bilo bolje da smo dobili dete. Ipak, zahvalna sam mu na pomoći i u poslu je i dan-danas moj najveći oslonac - rekla je pevačica u podkastu "Karkast sa Vanom."
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
26.12.2025
19:54
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
26.12.2025
18:06
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
26.12.2025
20:15
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i poslanik Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom "Zlokobni antisemitizam blokaderskih plenuma, ZLF i SDA!" koju prenosimo u celosti.
26.12.2025
17:48
Predsednik Republike Srbije razgovaraće sa ambasadorom Ruske Federacije.
26.12.2025
17:38
Profesor Pravnog fakulteta i sudija Ustavnog suda Vladan Petrov dobio je večeras ćerku.
26.12.2025
20:27
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
26.12.2025
17:35
Prosečna oktobarska neto plata u Srbiji iznosila je 110.670 dinara, podaci su Republičkog zavoda za statistiku (RZS).
26.12.2025
18:24
Ministarstvo unutrašnjih poslova apelovalo je na građane da budu odgovorni i ne koriste petarde i drugu pirotehniku tokom praznika, kako zbog opasnih posledica, tako i zbog zakonskih kazni.
26.12.2025
16:00
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
26.12.2025
19:08
U Ulici Gospodara Vučića oko 15.30 sati došlo je do lančanog sudara u kojem je prema nezvaničnim saznanjima povređeno više osoba.
26.12.2025
16:18
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
26.12.2025
13:13
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
26.12.2025
18:56
U saobraćajnoj nezgodi na putu Podgorica–Cetinje, u mestu Brežine, povređene su četiri osobe.
26.12.2025
20:01
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
26.12.2025
20:00
Tri žene zadobile su lakše povrede u napadu nožem u pariskom metrou, prenose mediji.
26.12.2025
19:37
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
26.12.2025
19:30
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi „mnogo toga moglo biti odlučeno pre Nove godine“, dok se ubrzavaju diplomatski napori za okončanje rata u Ukrajini.
26.12.2025
19:00
Video koji kruži društvenim mrežama navodno prikazuje ruske vojnike kako zauzimaju komandno-posmatrački punkt jedne ukrajinske jedinice u samom centru Huljajpolja, u Zaporoškoj oblasti.
26.12.2025
18:30
Pesma "Snowman" australijske pevačice Sije preuzela je prvo mesto na Spotifajevoj listi najstrimovanijih sezonskih pesama.
26.12.2025
15:45
U domaće bioskope uskoro stiže film "Marty Supreme" u kojoj glavnu ulogu igra glumac Timoti Šalame.
26.12.2025
15:01
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
26.12.2025
13:40
Glumica Snežana Savić priznala je da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem i da se zbog toga kaje.
26.12.2025
12:50
Zima i topla čokolada su savršen par, ali ovaj recept donosi nešto posebno, kremastu i penastu verziju koja osvaja čula.
26.12.2025
21:00
Majstori feng šuija ističu da postoje tri biljke koje bi svaka kuća trebalo da ima na početku nove godine, jer se veruje da donose sreću, harmoniju u ljubavi i finansijski napredak.
26.12.2025
19:40
Posne lepinje iz tiganja će privući pažnju i onima koji ne poste, oduševiće ukusom, a i mirisom koji vraća u detinjstvo.
26.12.2025
15:40
Dok jedni imaju čitav niz novogodišnjih rituala, drugi se oslanjaju na simbole za sreću, a crveni veš se smatra jednim od najjačih.
26.12.2025
17:00
Brazilka influenserka Ravena Hanijeli planira da postane "ponovo devojka", trošeći više od 19.000 dolara na operaciju vaginalnog pomlađivanja, ali jedan doktor upozorava na moguće rizike.
26.12.2025
15:00
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar