• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Pink.rs/Informer.rs

04.04.2025

11:22

Porodila se Marija Egelja! Voditeljka se oglasila iz bolnice i otkrila sve detalje

Masha Bandjur

Estrada

Porodila se Marija Egelja! Voditeljka se oglasila iz bolnice i otkrila sve detalje

Podeli vest

Nakon što je pre nešto više od dve godine rodila sina Aleksu, lepa voditeljka TV Pink Marija Egelja na svet je sinoć donela drugo dete, još jednog zdravog dečaka.

Marija se odmah nakon porođaja otkrila kako je sve proteklo i kako se ona i beba osećaju.

- Stigao je baby Dabić. Sinoć pre ponoći, sve je proteklo super, prirodno sa epiduralom - prvi su ustisci nakon porođaja.

Foto: ATAIMAGES

 

Inače, Marija i njen suprug, fudbaler Aleksandar Dabić, nedavno su proslavili drugi rođendan sinu Aleksi.

Podsetimo, voditeljka retko govori o svom braku, a jednom prilikom je objasnila čime ju je suprug osvojio.

- Kažu da o ljubavi, sreći i bogatstvu ne treba pričati, dovolino je da se vide. Za moje raspoloženje zaslužan je partner, voljena sam i zaljubljena. Znamo se dovoljno dugo da smo se savršeno dobro upoznali i osećamo da smo jedno za drugo. Razume moj posao i podržava me, ali želi da bude osoba iz senke. Osvojio me je, osim što je izuzetno lep i zgodan, i velikom upornošću, jednostavno nisam mogla da mu kažem ‘ne' - priznala je Marija za magazin „Gloria“.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin