Zorana je sada gostujući u jednoj emisiji ispričala da je imala velike probleme prilikom porođaja, ali i nakon istog, kada je malo falilo da dobije sepsu.
- Moja trudnoća je bila uredna, Jovana je jedno zdravo dete, rođena je samo deset dana ranije, napredna bebica, a ja sam ta koja je lošije od nje prošla. U pola pet ujutru su krenule kontrakcije, a tek u pola pet popodne mi je rečeno da odem u bolnicu - izjavila je Zorana koja je u pola devet uveče bila odvedena u salu gde je molila za carski rez.
Foto: ATAIMAGES
- Kada sam došla u salu smestili su me na krevet i doktorka je rekla da ću možda tek sutra da se porodim. Moja sreća je bila da je medicinska sestra rekla: "Molim te, ne ostavljaj je za sutra!" Zamislite da vas bolovi lome 24 sata jer je neko rekao: "Ma, ona će tek sutra!" Zvala sam supruga milion puta da traži carski rez. U bolnici leži trudnica za trudnicom, ne zna se ni koja je dobila epidural, kojoj šta treba da se radi... U tom momentu nakon porođaja došla je doktorka ili medicinska sestra koja je rekla: "Jao, ja ne vidim belu mačku, ja ne znam kako ću da te zašijem!" Njena sreća je što sam ja tada držala dete u rukama i rekla: "Zašij kako možeš, proći će."
Foto: ATAIMAGES
Zorana je zatim ispričala da je prava agonija usledila tek nakon porođaja.
- Dobila sam odliv tog dana kada su mi izvađeni konci. Na kontroli su mi onda rekli da je ostala posteljica. Zamislite da nosite strano telo 21 dan. To se dogodilo jer su dozvolili da im stažisti vrše pregled. Rekla sam svom mužu: "Je l' si ti svestan da sam ja mogla da umrem?" Rekla sam da ću ih tužiti, a moj suprug je pitao: "Koga?" Mogla sam da dobijem sepsu i umrem, moje dete je moglo da ostane na milost i nemilost zbog tuđe greške. Kada sam pitala zašto je ovako moralo, oni su mi rekli da se dešava. Zahvalna sam što sam preživela, morala sam ponovo na čišćenje pored toga, zahvalna sam što moja ćerka ima majku, ali ne znam da li bih se ikada više usudila da zatrudnim - rekla je pevačica u emisiji "Puls" na Kurir TV.
Pevačica Zorana Simeunović nedavno je rodila ćerku tri decenije starijem suprugu, kompozitoru Stevi Simeunoviću, a sada je prvi put progovorila o njihovom odnosu.
Mnoge pevačice sa domaće scene danas su uspešne i bogate, a u detinjstvu su jedva spajale kraj sa krajem. Nekima od njih osim materjalne sigurnosti, nedostajalo je i ono mnogo važnije -roditeljska ljubav.
Autor legendarnih hitova narodne muzike Steva Simenunović ispričao je zanimljivu priču kako je pesma "101" posle 31 godinu čudnog putovanja završila kod njegove supruge Zorane Simenunović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Zorana Simeunović nedavno je rodila ćerku tri decenije starijem suprugu, kompozitoru Stevi Simeunoviću, a sada je prvi put progovorila o njihovom odnosu.
Kijev je tokom noći i jutra bio pod snažnim raketnim i dronovskim udarima, a prema navodima ruskih vojnih dopisnika, glavni ciljevi bili su energetski objekti u prestonici i okolini.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević obelodanio je tokom emisije Kolegijum na našoj televiziji šokantne informacije o jednom od glavnih saradnika tajkuna Dragana Đilasa, Branku Miljušu.
Vladislav Dajković, predsednik Slobodne Crne Gore, zagrmeo je nakon skandaloznih vesti iz Crne Gore da će Ustav te zemlje zvanično biti izmenjen kako bi se iz njega izbacio srpski jezik.
Rat u raspadnutom opozicionom taboru potpuno je eskalirao i izmakao kontroli. Da je na lažnim protestima pukla tikva i da je u toku borba do istrebljenja za fotelje i mandate, dokazalo je i najnovije gostovanje na jednoj od njihovih blokaderskih televizija.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević obelodanio je tokom emisije Kolegijum na našoj televiziji šokantne informacije o jednom od glavnih saradnika tajkuna Dragana Đilasa, Branku Miljušu.
Ivan Živkov, sociolog koji je blizak tzv. pokretu "studenti u blokadi" udario je na svoje saborce - ono što je mesecima najavljivano kao mladalačka magija, ispostavilo se kao jeftin predizborni eksperiment priznaje on.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
U Srbiji se u ponedeljak, 6. jula, očekuje promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, ali i sa uslovima za kratkotrajnu kišu ili pljuskove praćene grmljavinom, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).
Jovana (39) i Vladimir (46) Tomanović iz Loznice nisu imali još rešeno stambeno pitanje, a već su bili roditelji tri dečaka. Vasilije, Maksim i Despot ubrzo su dobili i brata Lazara, pa Evu, a početkom decembra im stiže još jedan brat ili sestra!
Tokom izvođenja radova na redovnom održavanju u Mis Irbijevoj ulici (Zvezdara), na delu od Marčanske do Ulice Vojislava Ilića, od danas do 17. jula doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Na Dunavu u mađarskom gradu Rackeve došlo je do tragične nesreće u kojoj se muškarac (31) udavio dok je u naručju držao svoju trogodišnju ćerku. Devojčica je u poslednjem trenutku spasena iz vode, dok njenom ocu, uprkos naporima lekara, nije bilo spasa.
U teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć na raskrsnici Ruzveltove i Ulice kraljice Marije u Beogradu, povređene su tri osobe, među kojima je i osmogodišnje dete.
Kada monstrumi u naletu bolesne ljubomore, posesivnosti ili želje za kontrolom zverski likvidiraju osobu koju su navodno voleli, prva karta na koju igraju u sudnici jeste neuračunljivost. Međutim, forenzička psihijatrija poseduje filtere koje nijedan glumac pred sudijama ne može da prevari.
Sadržajni pregovori o završetku rata u Ukrajini teško da će biti održani pre februara 2027. godine, piše britanski list „Fajnenšel tajms“ (FT), pozivajući se na izvor iz Moskve.
Ruski hakeri su upali u sisteme britanske vlade i Ministarstva spoljnih poslova, kompromitujući oko 80.000 računara i pristupajući ličnim podacima državnih službenika, piše britanski „Telegraf“.
Ministarstvo odbrane Rusije saopštilo je da su ruske snage tokom noći izvele masovan udar visokopreciznim oružjem po objektima na teritoriji Ukrajine, navodeći da je napad usledio kao odgovor na, kako tvrdi Moskva, terorističke udare kijevskog režima na civilnu infrastrukturu unutar Rusije.
Oružane snage Ukrajine (OSU) izvele su tokom noći masovan napad dronovima na Lenjingradsku oblast i Sankt Peterburg, a ruska protivvazdušna odbrana oborila je ukupno 56 ukrajinskih bespilotnih letelica, saopštili su ruski izvori.
Nagrada "Ernest" za 2026. godinu, odlukom Direkcije Somborskog filmskog festivala, dodeljuje se glumcu Vojislavu Brajoviću, jednom od najznačajnijih umetnika domaće kinematografije, za "doprinos sadašnjim i budućim filmovima".
Uz pomoć sode bikarbone i limunovog soka možete brzo ukloniti masne naslage sa kuhinjskih ormarića i osvežiti njihovu površinu bez agresivnih sredstava za čišćenje.
Godinama je border koli važio za najpametnijeg psa na svetu, ali novo naučno istraživanje pokazalo je da ga je malinoa nadmašila i preuzela prvo mesto.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.