Marija Mikić gostovala je u emisiji „In3gantno“ na televiziji K1, gde je emotivno govorila o tragediji koja je potresla ceo region – požaru u diskoteci „Puls“ u Makedoniji, u kojem je život izgubilo 59 ljudi, među kojima su bili i članovi benda DNK, sa kojima je Marija planirala da snimi duet.
Marija Mikić je u skladnom braku već nekoliko godina. U tom braku je dobila ćerku i sina, ali je sada otkrila da je pre prvog deteta imala četiri spontana.
04.03.2025
08:18
Danas se oglasila iz bolnice i otkrila da je puštena na kućno lečenje, a prvo mesto na koje je otišla nije bio dom, već pravoslavni hram u Istanbulu!
- Prva stanica iz bolnice. I ja sam se danas ponovo rodila. Sretan Uskrs, dragi moji. Želim vam zdravlje, mir, blagostanje i ljubav. I da vas je što više - napisala je ona, podelivši sliku iz crkve.
- Juče nisam bila sa svojom decom da farbamo jaja. Neću biti ni sutra, na najradosniji praznik. Ono sto je veće od svih nas, od svake ljubavi i vrednije od svakog novca je naše zdravlje. Svaku lekciju posebno koja me je zadesila u poslednjih godinu dana sam naučila na tezi nacin i to da kada padneš moras ustati još jači. A šta bude kad se umoriš od padanja, kada misliš da nikad više nećeš ustati, a kamoli poleteti? Juče nisam bila kod kuće sa svojom decom da farbamo jaja. Sada kada su taman porasli da znaju, da im objasnim, da pričamo, da se šalimo, da bojimo, mama nije mogla i nije tu - napisala je ona.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marija Mikić gostovala je u emisiji „In3gantno“ na televiziji K1, gde je emotivno govorila o tragediji koja je potresla ceo region – požaru u diskoteci „Puls“ u Makedoniji, u kojem je život izgubilo 59 ljudi, među kojima su bili i članovi benda DNK, sa kojima je Marija planirala da snimi duet.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Jako naoblačenje sa kišom i snegom, već je zahvatilo Hrvatsku, a trenutno se kreće ka Srbiji. Očekuje se da u našu zemlju stigne sutra i donese kišu i sneg.
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali rekao je da se u narednim danima očekuje razgovor predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Rusije Vladimira Putina.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je snabdevanje gorivom stabilno, rafinerija radi, a cene goriva u Srbiji će biti održane. U čitavoj Evropi, samo Mađarska ima nižu cenu gasa, napomenuo je on.
Na današnjem suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama, ali i Belivukovoj tašti, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka, iznošenjem primedbi na iskaz svedoka Srđana Lalića, ali i Belivukovom dopunom odbrane.
Tokom današnjeg davanja iskaza Koste K. u Specijalnom sudu, povodom masovnog ubistva koje je počinio u OŠ "Vladislav Ribnikar", dečak ubica je rekao da je ideju za masovni zločin dobio gledajući američki dokumentarac "Kolumbajn".
Policija Srbije uhapsila je četvoricu albanskih državljana u utorak, o čemu smo već pisali, a dan kasnije otkriveno je ko su Albanci koji su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
Na današnjem suđenju Miljani i Vladimiru Kecmanoviću, u postupku koji se vodi nakon masovnog ubistva u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, svedočio je njihov sin Kosta K.
Izraelska vojska napada sve više ključnih ciljeva, usled zabrinutosti da bi rat uskoro mogao da bude zaustavljen, izjavila su dva neimenovana visoka izraelska zvaničnika i dve osobe upoznate sa situacijom.
Iran je dozvolio prolaz kroz Ormuski moreuz brodovima prijateljskih država, među njima su, između ostalih, Rusija, Indija i Kina, izjavio je ministar spoljnih poslova Irana Abas Arakči.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar