(ANKETA) Zgodne bake srpske estrade! Za njih su godine samo broj, glasajte za najlepšu!
Podeli vest
Iako odavno šetaju unuke, ovim damama sa estrade na izgledu mogu pozavideti i devojke.
Mnoge je iznenadila vest da će Lidija Vukićević u julu postati baka, a i dalje izgleda kao dvadesetogodišnjakinja. Atraktivna glumica međutim, nije jedina. I među srpskim pevačicama ima dama za kojima se svi okreću na ulici, iako one već odavno šetaju unuke.
Neda Ukraden tokom čitave karijere važila je za veliku zavodnicu i fatalnu damu, iako iza sebe ima samo jedan brak.
16.04.2025
11:01
Ceca Ražnatović
Folk pevačica postala je baka sa 47 godina, kada je njen sin Veljko dobio sina Željka. U međuvremenu Veljko je dobio još dvoje dece sinove Krstana i Isaiju, a Ceca uživa u druženju sa njima iako im, kako sama priznaje, ne dozvoljava da je zovu bako.
Zlata Petrović iza sebe ima buran ljubavni život, o kom je uvek otvoreno pričala.
13.04.2025
06:02
Foto: ATAimages
Neda Ukraden
Nema ko ne bi pozavideo Nedi Ukraden na izgledu. Fanovi joj često poručuju da izgleda sjajno i nazivaju je najlepšom bakom Balkana, što je njoj simpatično. Neda je ponosna baka troje unučića, svoje imenjakinje Nede, Aleksandre i Dušana, a često ističe da si star onoliko koliko se osećaš.
Foto: printscreen
Slađa Delibašić
Pevačica Slađa Delibašić, koja se proslavila u grupi "Đogani fantastiko" u ulozi bake ostvarila se u 45. godini. Slađina i Đoletova ćerka Silvija obradovala ih je rođenjem male Tije, a Slađa je tada istakla da je presrećna zbog ćerkine prinove. Kako pevačica vodi računa o svom izgledu i redovno trenira lako je zaboraviti da već ima dvanaestogodišnju unuku.
Foto: Printscreen/Instagram/sladjadelibasic
Zlata Petrović
Za Zlatu Petrović teško je poverovati da ima unuke, s obzirom na to da i dalje izgleda izuzetno negovano i mladoliko. Njen sin Miki dobio je ćerku Vasilisu kada je ona imala 44 godine, a tri godine kasnije stigla je i unuka Vasilija.
Foto: printscreen instagram
Anabela Atijas
Pevačica Anabela Atijas važi za jednu od najzgodnijih, ali i najmlađih baka na estradi. Anabela je postala mama u 21. godini, a i njena naslednica Luna nije dugo čekala da postane majka, pa Atijasova danas uživa u druženju sa dve unuke i u tome kako kaže uživa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Frilender se vratio! Novi Frilender 8 je moćni SUV od 510 cm koji spaja britanski stil i kinesku struju. Saznajte sve o baterijama, dizajnu i dolasku u Evropu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Najmanje tri mlađe osobe, među kojima je i jedan maloletnik, uhapšene su danas u različitim delovima Hrvatske u sklopu složenog kriminalističkog istraživanja koje policija i ostale nadležne službe sprovode zbog niza lažnih dojava o postavljenim eksplozivnih naprava na raznim lokacijama u zemlji.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski potpisao je danas novi paket sankcija koji je Ukrajina uvela ruskim entitetima koji su umešani u, kako je naveo, otmice ukrajinske dece, kao i sankcije protiv brodova ruske "flote iz senke", koje uključuju i entitet iz Belorusije.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da mu je ruski predsednik Vladimir Putin, tokom telefonskog razgovora, ponudio pomoć u ratu Sjedinjenih Američkih Država sa Iranom, posebno oko obogaćenog uranijuma.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar