Sada se na mrežama pojavio snimak, na kom se čuje kako je Ceca Ražnatovič svojevremeno odgovorila svojoj koleginici Hanki Paldum, koja ju je i tada napadala zbog navodne krađe pesama.
Naime, kako je već poznato, Ceca je tokom devedesetih godina otpevala nekoliko pesama koje su prethodno bile interpretirane od strane starijih kolega, među kojima su i tri pesme koje je izvodila upravo Hanka Paldum, a to su "Tražio si sve", "Volela sam volela" i duet "Crni sneg" sa kolegom Acom Lukasom.
Foto: ATAIMAGES
Iako su ove pesme u prvobitnim verzijama prošle uglavnom nezapaženo, Ceca je od njih napravila hitove. Pesme "Volela sam, volela" i "Tražio si sve" delo su rokera Milića Vukašinovića, dok je duet "Crni sneg" prvobitno izvodio autor pesme Hari Mata Hari zajedno sa Hankom Paldum. Iako je pesma originalno pripadala Hanki, Ceca je istu otpevala sa Lukasom na svom albumu "Ceca 2000", koji je objavljen krajem decembra 1999. godine.
Ceca je 29. decembra 1999. godine u hotelu Interkontinental, pred više od 500 gostiju, promovisala svoj novi album i tom prilikom izvodila "Crni sneg" sa Acom Lukasom.
Foto: ATA Images
Na društvenim mrežama isplivao je deo intervjua koji je Ceca tom prilikom dala, a u kom se novinar dotakao Hanke Paldum koja je i tada pokazivala otvoreno nezadovoljstvo time što je Hari Mata Hari pesmu prodao Ceci.
- Šta imaš da kažeš na optužbe Hanke Paldum koja krivi Harija što ti je dao pesmu? - glasilo je pitanje, na šta je pevačica kao iz topa odgovorila:
Ceca Ražnatović je otkrila da je, iako je Veljko takođe nasledio talenat za pevanje, Anastasija bolja pevačica, zbog čega je Veljko u nekim situacijama bio ljubomoran i svađao se sa sestrom.
Ogromnu pažnju na proslavi rođendana srednjeg sina Veljka Ražnatovića, Krstana, privukao je Željko, stariji brat slavljenika, koji je pred svima zapevao pesmu Svetlane Cece Ražnatović „Mrtvo more“, držeći mikrofon kao pravi profesionalac.
Siniša Medić prisetio se emisije "Kontra" u kojoj su gostovale pevačice Svetlana Ceca Ražnatović i Dragana Mirković. Voditelj je otkrio da je tokom snimanja tenzija bila i te kako osetna, a da se najveće estradne rivalke ne podnose.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ideolog kragujevačkih blokadera i profesor Fakulteta inženjerskih nauka u Kragujevcu Miladin Stefanović, u "specifičnom" psihičkom stanju, najprizemnije je vređao aktivistkinje Srpske napredne stranke.
Da se opozicija i blokaderska "elita" u Srbiji više uopšte ne podnose, da im sve puca kao balon od sapunice i da su ušli u fazu potpunog raspada, iz dana u dan potvrđuju njihovi brutalni obračuni na društvenim mrežama!
Novi talas bezumlja, autošovinizma i brutalnog vređanja sopstvenog naroda ponovo je zapalio društvene mreže, a glavni akter je blokaderski glumac Tihomir Stanić.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostio je večeras predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog, koji je doputovao u svoju prvu zvaničnu posetu našoj zemlji otkako se nalazi na čelu ukrajinske države.
Blokaderska voditeljka medijske trovačnice N1 pokušala da provocira, a odgovorom joj je održan brutalni čas iz patriotizma, te je očitana lekcija medijima koji sramno lešinare nad srpskom nesrećom.
Prošle su 34 godine od izvršenja poslednje smrtne kazne u Srbiji, a 24 od njenog ukidanja, ali u javnosti sve češće se zbog svirepih zločina traži se da se ona ponovo uvede.
Na području Beograda uhapšen je M. S. (30) u munjevitoj akciji koju su izveli specijalci Specijalne antiterorističke jedinice i UKP! Osumnjičeni je lociran u jednom objektu, posle čega je usledila operacija hapšenja.
Policijski službenici Uprave kriminalističke policije, Službe za kriminalističko obaveštajni rad, UKP PU za grad Beograd, PU Valjevo, Specijalne antiterorističke jedinice, u Beogradu, uhapsili su M. S. (30) za kojim su raspisane potrage PU Valjevo i PU za grad Beograd, UKP, Odeljenje za borbu protiv droga.
Turski državljanin K. E. (24), osumnjičen za ubistvo ruske državljanke Ljudmile Turkove Konstantinove (27), boravio je oko dva meseca u iznajmljenom stanu u Borči, gde je, kako se saznaje, živeo sa suprugom koja je nekoliko dana pre zločina otišla u Istanbul.
Ljubisav Trifunoviću (83) iz svrljiškog sela Pirkovac, osuđen je danas na 14 godina zatvora, jer je 25. avgusta prošle godine ubio svog komšiju Jovana Mijajlovića (80).
Oružane snage Ukrajine razmestile su strane plaćenike iz Latinske Amerike i skladišta oružja u dečjem kampu u selu Sprinja, Lavovska oblast, tvrde izvori.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Pakovanje kofera ne mora da bude stresno. Uz nekoliko jednostavnih trikova možete poneti sve što vam je potrebno, uštedeti prostor i izbeći pretrpan prtljag.
Visoke letnje temperature mogu biti veoma naporne za pse, pa je važno da vlasnici prilagode svakodnevnu rutinu kako bi svojim ljubimcima olakšali boravak na vrućini.
Iako ne postoji siguran način da to odmah potvrdite, postoje određeni znaci koji mogu ukazivati na to da je vaš broj završio na listi blokiranih kontakata.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.