Javno joj se obratila! Ovo je istina o odnosu Jovane Jeremić i Draganove majke
Podeli vest
Jovana Jeremić je nedavno raskinula vezu sa Draganom Stankovićem, a evo kakav je odnos imala sa njegovom majkom.
Nedavno je Jovana Jeremić prisustvovala proslavi 80. rođendana Draganove majke, a tom prilikom je na Instagramu objavila fotografije i javno joj se obratila.
Jovana Jeremić pre nekoliko dana raskinula je vezu sa Draganom Stankovićem, a sada je sve iznenadila objavivši nikad viđene fotografije sa bivšim mužem Vojislavom Miloševićem.
Jovana Jeremić raskinula je veridbu sa Draganom Stankovićem, a sada se pohvalila poklonom koji sluti na venčanje.
06.05.2025
08:37
- Baba, srećan rođendan. Hvala ti sto si rodila mog čoveka - napisala je Jovana katko u opisu fotografija na kojima ih vidimo srećne i nasmejane, a Jovana se nije odvajala od Dragana.
Jovanu Jeremić sledeće godine očekuju velike životne promene, a povratak partnera Dragana Stankovića u njen život moguć je samo pod uslovom da se njihove poslovne ideje poklope, otkriva astrološkinja Darka Cvetković.
Dragan J. Vučićević, dugogodišnji prijatelj Jovane Jeremić i Dragana Stankovića, progovorio je o njihovom neočekivanom raskidu koji je uzburkao javnost.
04.05.2025
18:05
Podsetimo, Jovana se povodom raskida oglasila na svom Instagram profilu, ali voditeljka nije želela da detaljipe o razlozima prekida njihove ljubavne veze.
- Dragi fanovi i pratioci, želim da vas obavestim da smo Dragan Stanković i ja odlučili da stavimo tačku na našu vezu od godinu i 8 meseci zbog različitog pogleda na budućnost. Proveli smo predivne dane zajedno i ostajemo najbolji prijatelji jedno drugom. Povodom ovoga se više nećemo oglašavati ni on ni ja. Ovo je naše zajedničko saopštenje. Volimo vas sve.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jovana Jeremić pre nekoliko dana raskinula je vezu sa Draganom Stankovićem, a sada je sve iznenadila objavivši nikad viđene fotografije sa bivšim mužem Vojislavom Miloševićem.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Jako naoblačenje sa kišom i snegom, već je zahvatilo Hrvatsku, a trenutno se kreće ka Srbiji. Očekuje se da u našu zemlju stigne sutra i donese kišu i sneg.
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali rekao je da se u narednim danima očekuje razgovor predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Rusije Vladimira Putina.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je snabdevanje gorivom stabilno, rafinerija radi, a cene goriva u Srbiji će biti održane. U čitavoj Evropi, samo Mađarska ima nižu cenu gasa, napomenuo je on.
Na današnjem suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama, ali i Belivukovoj tašti, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka, iznošenjem primedbi na iskaz svedoka Srđana Lalića, ali i Belivukovom dopunom odbrane.
Policija Srbije uhapsila je četvoricu albanskih državljana u utorak, o čemu smo već pisali, a dan kasnije otkriveno je ko su Albanci koji su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
Na današnjem suđenju Miljani i Vladimiru Kecmanoviću, u postupku koji se vodi nakon masovnog ubistva u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, svedočio je njihov sin Kosta K.
Kazahstan je uveo potpunu zabranu uvoza ruskog žita i stočne hrane, a prvi efekti već su vidljivi – železničke kompozicije sa robom iz Rusije vraćaju se sa granice, dok trgovina trpi ozbiljan udar.
Američki strateški bombarder B-52 primećen je sa prototipovima nove krstareće rakete AGM-181A tokom leta iznad pustinje Mohave u Kaliforniji, objavio je avijacijski fotograf Džarod Hamilton, a prenosi portal Vor zon.
Izrael će uspostaviti kontrolu nad „bezbednosnom zonom“ u južnom Libanu sve do reke Litani i zadržaće prisustvo dok se ne ukloni pretnja Hezbolaha, izjavio je ministar odbrane Izraela Izrael Kac.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar