"Tri godine je bio na lekovima": Suprug Goce Tržan se borio sa ozbiljnim zdravstvenim problemom
Podeli vest
Goca Tržan je ispričala da je njen suprug Raša Novaković imao ozbiljnu povredu zglobova, te da je zbog toga dugo vremena morao da pije lekove.
Pevačica Goca Tržan već godinama je u skladnom braku sa bubnjarom Rašom Novakovićem, koji je od nje mlađi 15 godina. Njihova ljubavna priča započela je tokom zajedničkog rada na probama i svirkama, kada je Novaković postao član njenog benda.
Pevačica Goca Tržan je u vezi sa 14 godina mlađim bubnjarem Rašom Novakovićem, a jednom prilikom su njegovi roditelji otkrili kako gledaju na stariju snajku i njihovu ljubav.
Nakon godina provedenih u muzičkim vodama, Goca Tržan i Raša Novaković su odlučili da započnu privatni biznis i otvore svoj spa centar u srpskoj prestonici.
Kada su u pitanju ljubavni parovi velika razlika u godinama je uvek nailazila na predrasude, međutim, ove regionalne zvezde slušale su samo srce, a ne mišljenja okoline.
19.04.2025
15:22
Profesionalna saradnja brzo je prerasla u blisko prijateljstvo, a zatim i u ljubavnu vezu, koja je vremenom postala neraskidiva. Ipak, iako mu je muzika donela životnu partnerku i uspešnu karijeru, Novaković se suočavao sa ozbiljnim zdravstvenim problemima.
Dugogodišnje sviranje bubnjeva ostavilo je traga na njegovo zdravlje - usled konstantnog fizičkog naprezanja zadobio je povrede na oba zgloba.
Foto: ATAIMAGES
- Moj muž je u tom trenutku imao teške povrede zglobova, nije mogao da svira. Dve ili tri godine je bio na ozbiljnim lekovima, jer svaki udarac ga je boleo kao da ga noževima bodu u zglobove - otkrila je Goca.
Pevačica je rekla da je Raši već nakon prve terapije bol nestao.
- Već posle prve terapije nije osećao bol, a posle druge i treće bol je potpuno nestao, nije morao da bandažira ruke, nije morao ništa od svega što je prethodno radio - rekla je ona, a prenosi "Grand".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Goca Tržan je u vezi sa 14 godina mlađim bubnjarem Rašom Novakovićem, a jednom prilikom su njegovi roditelji otkrili kako gledaju na stariju snajku i njihovu ljubav.
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
U četvrtak, 9. aprila, dekan Danijel Sinani, koji je sve više aktivan u političkim redovima, zakazao je redovnu sednicu Nastavno-naučnog veća (NNV) Filozofskog fakulteta u Beogradu.
Katarina Jovanović, blokaderka sa dna kace i kvazioperska pevačica, koja je tokom nedavnog skupa zgubidana ispred Rektorata na samo nekoliko metara od mesta stradanja studentkinje Milice Živković na sav glas urlala pokliče protiv vlasti, pojavila se sinoć na protestu ispred zgrade tajkunske N1.
Na konferenciji u Gradskom odboru SNS Niš, Vladica Maričić, zamenik predsednika Skupštine grada i član Gradskog odbora, rekao je da akcija prikupljanja potpisa građana za raspisivanje vanrednih lokalnih izbora koju sprovodi deo opozicionih stranaka koje imaju odbornike u aktuelnom sazivu gradskog parlamenta, predstavlja još jedan dokaz tvrdnje Srpske napredne stranke da oni nemaju realan program koji bi ponudili biračima.
Nakon odluke novog menadžmenta televizije N1 da razreši dosadašnjeg direktora Igora Božića, oglasilo se Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS), kuka i izražava ozbiljnu zabrinutost zbog razvoja situacije u toj medijskoj kući.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević oglasio se nakon novih skandaloznih napada na porodicu Aleksandra Vučića, njegovog brata Andreja, od strane Đilasove perjanice Marinike Tepić
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Preterana potreba za konzumiranjem velike količine tečnosti, pojačano mokrenje, izrazita glad i gubitak telesne mase, glavni su simptomi dijabetesa, bolesti od koje je umro nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević.
Dušan Trajković (8) iz Končareva je đak prvog razreda Osnovne škole "Ljubiša Urošević" i sa matematikom nema problema! A kako stvari sada stoje, nikada ne bi trebalo ni da ima!
Voćari u Srbiji zbog nestabilnog vremena najviše strahuju upravo u ovom periodu. Kratkotrajni mraz može potpuno da uništi rod, kao što je bilo u većini regiona prošle godine sa kajsijom i trešnjom.
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
Muškarac N. R. (30) koji je poginuo u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, izleteo sa puta i udario u betonski krst, osumnjičen je da je neposredno pre zločina ubio čoveka (68) u njegovoj porodičnoj kući u Bečmenu.
Maloletni B.P. (16) napao je i izbo svog dedu Milana P. (77) i njegovu partnerku Mirelu M. (51) u porodičnom lokalu u centru Obrenovca, a na mestu zločina se i danas mogu videti lokve krvi i tragovi nasilja.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić otvorio je juče u Narodnoj skupštini Republike Srbije, izložbu fotografija "Komandant PJP general potpukovnik Obrad Stevanović sa svojim Obilićima na nebeskoj straži".
Predsednik SAD Donald Tramp najavio je uvođenje sekundarnih carina od 50 odsto za sve zemlje koje snabdevaju Iran vojnim naoružanjem, uz poruku da mera stupa na snagu odmah i da će se odnositi na svu robu koju te države izvoze u Sjedinjene Američke Države.
Evropska unija je tajno počela da radi na stvaranju sopstvenog potencijala za proizvodnju nuklearnog oružja, saopštila je u sredu ruska Spoljna obaveštajna služba.
Izraelska vojska saopštila je da je izvela najveći talas udara na infrastrukturu Hezbolaha od početka rata, gađajući više od 100 ciljeva širom Libana, uključujući i Bejrut
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je sinoć da ukrajinsko vojno osoblje učestvuje u konsultacijama o tome kako će funkcionisati Ormuski moreuz.
Vlada Velike Britanije zabranila je Kanjeu Vestu dolazak u zemlju gde je trebalo da bude glavni izvođač na Vajrles festivalu u julu, u Londonu, javljaju britanski mediji.
Samsung je najavio da će aplikacija Samsung Messages prestati da funkcioniše u julu 2026. godine, pa korisnicima preporučuje prelazak na Google Messages.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar