"Prijaviću se policiji!" Pop otkrio gde se nalazi nakon tuče sa Mirkovićem
Podeli vest
Saša Mirković optužio je Velibora Popovića Popa da ga je juče pretukao ispred jednog hotela u centru Zagreba, a sada se menadžer oglasio i poručio da će sam otići u policiju da da izjavu.
Naime, Velibor Popović Pop se sada oglasio za hrvatske medije i otkrio da se nalazi desetak kilometara od Zagreba.
Povodom prebijanja Saše Mirkovića oglasio se biznismen Branko Babić putem Instagram profila, gde je podelio fotografiju osnivača Hajpa sa povredama na licu.
Juče se Saša Mirković fizički obračunao sa Veliborom Popovićem Popom, a Sofija Šašić, ćerka bivše supruge njegovog saradnika Ace Lukasa, lajkovala je komentar biznismena Branka Babića koji prema estradnom menadžeru nije pokazao saosećanje.
11.05.2025
09:40
- Dobro sam, evo čekam, ići ću da dam izjavu, prijaviću se policiji. Čekam advokate. Idem u policiju, moram, čekam samo advokata - rekao je Popović za "24sata.hr".
Podsetimo, Saša Mirković je ispričao na Tiktoku kako ga je Pop navodno prvo udario sa leđa, a onda ga šutirao u glavu.
Incident između Saše Mirkovića i Velibora Popovića, koji se dogodio u Zagrebu, i dalje je glavna tema u javnosti. Prema rečima očevidaca, rasprava koja je eskalirala u fizički sukob navodno je započela zbog pominjanja Svetlane Cece Ražnatović i Aca Pejovića.
Estradni menadžer Saša Mirković snimljen je juče kako leži krvav ispred jednog luksuznog zagrebačkog hotela nakon što je bio u klubu sa pevačicom Anom Nikolić i njenim izabranikom, kompozitorom Goranom Raletom Ratkovićem.
11.05.2025
08:22
Foto: Foto: Printscreen/TikTok/sasamirkovicofficial, Aleksandar Jovanović Cile
- To se desilo u centru Zagreba. Dao sam iskaz zagrebačkoj policiji, ja se nadam da će počinilac biti uhapšen i procesuiran. Kao i svi ovi banditi koji su sa njim na vezi - naveo je između ostalog Saša Mirković.
Sa druge strane menadžer Velibor Popović Pop rekao je za domaće medije da je on taj koji je napadnut.
Foto: ATAIMAGES
- Reći ću vam onako kako je zaista i bilo. Ja sam stajao ispred hotela u Zagrebu. U jednom trenutku se ispred ulaza parkirao automobil. Crni džip, zagrebačke tablice. Nisam obraćao pažnju dok čovek iliti Saša Mirković nije izašao. Odmah je krenuo na mene. Počeo je da mi psuje decu. Pobili smo se muški - rekao je Pop za "Kurir".
Inače, Saša Mirković je u Zagrebu boravio zbog koncerta Ane Nikolić, dok je Velimir Popović Pop u hrvatsku prestonicu došao zbog koncerta Tee Tairović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Povodom prebijanja Saše Mirkovića oglasio se biznismen Branko Babić putem Instagram profila, gde je podelio fotografiju osnivača Hajpa sa povredama na licu.
Srpska trobojka osvanula je na jednom od najviših objekata u Abu Dabiju u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a tim povodom se oglasio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se trenutno nalazi u poseti toj zemlji, istakavši kako mu je srce puno.
Predsednik Slobodne Crne Gore, Vladislav Dajković, saopštio je danas na konferenciji za medije u Skupštini Glavnog grada da je smenjen jer je javno podržao Srbe u Crnoj Gori, naglasivši da ta stranka od danas više nije deo vlasti u Podgorici.
Bivši potpredsednik Narodne stranke, dramski pisac i poznati blokader Siniša Kovačević nezadovoljan je što nije dobio nacionalnu penziju, pa je uputio kritike na račun aktuelne vlasti.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujućii na televiziji Pink u emisiji "Amidži šou", dotakao se i sportskih tema. Prvenstveno onih vezanih za naše najuspešnije sportiste.
Učesnica Plavog tima Anabela Zonai, iznenadila je sve takmičare kada je zbog povrede Amele Melegi, sačekala Elicu Erski da uđe u igru bez prednosti koju je imala.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra, 14. januara, obeležavaju Srpsku novu godinu, ali i praznik svetog Vasilija Velikog, pa se veruje da u ponoć treba pogledati kroz prozor i posmatrati vreme.
Ministar finansija Siniša Mali u novogodišnjem izdanju emisije "amidži šou" otkrio je da Srbija ima 310 milijardi dinara na računu i čak 29 milijardi evra deviznih rezervi.
Ana Živković (28) iz Vučja, majka dvogodišnjeg Dimitrija, ali i supruga, ima 28 godina i vodi hrabru bitku sa teškom i progresivnom bolešću - multiplom sklerozom.
Zahvaljujući brzoj intervenciji policije iz Obrenovca, izbegnut je ozbiljan incident koji je mogao da preraste u krvoproliće u selu Mislođin jutros oko dva sata posle ponoći.
Žena (68) koja je teško povređena 27. decembra na Novom Beogradu kada ju je, kako se sumnja, Tihomir Krstić (46) brutalno izbo nožem u ulazu stambene zgrade u kojoj živi, puštena je iz bolnice na kućno lečenje.
Takozvana kosovska policija traga za trojicom muškaraca osumnjičenih za pokušaj ubistva u pucnjavi koja se dogodila u kafiću u Dečanima, a u kojoj je ranjeno dvojica Srbi i jedan Albanac.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Aleksandra O. (40) zbog sumnje da je 8. avgusta prošle godine na u Zemunu, upotrebom sile prinudio oštećenu na obljubu.
Zemlje EU razilaze se u stavovima po pitanju nabavke oružja za Ukrajinu u sklopu paketa pomoći od 90 milijardi evra – Nemačka i Holandija smatraju da deo sredstava treba da bude potrošen za kupovinu američkog oružja, dok Francuska insistira da prioritet treba imaju evropski proizvođači.
Reza Pahlavi, sin poslednjeg iranskog šaha, izjavio je da iranski narod želi slobodnu i prosperitetnu zemlju u miru sa Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelom, ali da bi odluku o obliku vlasti, odnosno o povratku monarhije trebalo da donese narod.
Ekonomski kolaps bio je varnica koja je zapalila fitilj, ulice Irana su ispunjene demonstrantima, a na Zapadu navode 6 mogućih scenarija za promene u zemlji.
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Milioni korisnika Instagrama iznenada su primili mejlove za resetovanje lozinke zbog tehničkog kvara izazvanog API incidentom iz 2024. godine. Iz Instagrama poručuju da bezbednost naloga nije ugrožena, iako su se u međuvremenu pojavili navodi da se povezani podaci nude na prodaju na dark vebu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar