Posle duže vremena Jovana Jeremić prepustila se trenutku, a njena najnovija objava pokrenula je lavinu komentara na mrežama.
Iako prolazi kroz izuzetno težak period Jovana Jeremić trudi se da sačuva optimizam, a sa problemima se bori kao prava lavica.
Foto: ATA Images
Na društvenoj mreži Instagram voditeljka je podelila video snimak na kojem zanosno pleše uz pesmu ''Çok Güzel'' koju u orginalu izvodi Tea Tairović, a njene reči nikoga neće ostaviti ravnodušnim.
- Jako dugo nisam igrala i jako dugo nisam imala osmeh. Najjaca kad je najteze.
Iako prolazi kroz najteži period u životu Jovana Jeremić ne zapostavlja rad na sebi, pa se pohvalila da je svoju figuru dovela do savršenih 52 kilograma.
Jovana Jeremić priznala je, za Informer, da ne pamti gore dane u životu, od kada zna za sebe. Borba za zdravlje njenog oca je teška i neizvesna, ali voditeljka ne odustaje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Iako prolazi kroz najteži period u životu Jovana Jeremić ne zapostavlja rad na sebi, pa se pohvalila da je svoju figuru dovela do savršenih 52 kilograma.
Dok se preko tajkunskih medija lažno predstavljaju kao nekakva hrabra "studentska lista" koja menja Srbiju, blokaderi su na prvom ozbiljnom testu i pred kamerama Informera pokazali svoje pravo, preplašeno lice.
U Kragujevcu je danas, u Velikom parku, održano blokadersko okupljanje povodom godišnjice osnivanja organizacije koja sebe naziva "Ujedinjeni zborovi Kragujevca".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Vladimirovcima da nadležni organi treba da rade svoj posao u slučaju vojnog analitičara Aleksandra Radića, ističući da ga zanima isključivo istina i odgovornost svih koji su, kako je rekao, učestvovali u širenju laži o navodnoj upotrebi zvučnog topa.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Prava drama odigrala se u grčkom letovalištu Skala Furka kada je izbio požar koji je gutao nisko rastinje i zahvatio banderu, saznaje naš portal od Srpkinje E. C.
Turisti su zgroženi paprenim cenama u Hrvatskoj! Londonka je u Splitu doživela šok kada je dva pića platila čak 42 evra, što je skuplje nego u Britaniji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nakon prvog avgusta na snagu stupiti sniženje cena lekova, ističući da će to značiti svima koji uzimaju terapije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će, nakon izgradnje auto-puta Beograd–Zrenjanin, početi gradnja brze saobraćajnice Beograd–Vršac, a zatim i do Temišvara.
Više javno tužilaštvo u Pančevu saopštilo je danas da postupa povodom aktiviranja eksplozivnog sredstva u dvorištu kuće u Starčevu kada su poginule dve osobe.
Albanski državljanin Dorijan Puka, koji se suočava sa deportacijom iz Velike Britanije, izazvao je pažnju javnosti objavljivanjem snimaka na društvenim mrežama, gde prikazuje raskošan način života.
Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana P. J. i O. M., osumnjičenima za krivično delo teško ubistvo u pokušaju u saizvršilaštvu, u sticaju sa krivičnim delom nasilničko ponašanje, nakon događaja kod Medicinske škole u Novom Sadu, u kojem su povređena maloletna lica.
Nedelju dana nakon smrti Džefrija Epstina, Anja je izbačena iz stana u kojem je godinama živela pod njegovom kontrolom. Tek tada je, kako kaže, uspela da pobegne iz noćne more koja je trajala godinama i danas je odlučila da progovori o zlostavljanju za BBC.
Ukupno 53 osobe hospitalizovane su nakon masovnog trovanja u odmaralištu "Zlatni pesci" u Stavropoljskom kraju u Rusiji, saopštilo je regionalno Ministarstvo zdravlja.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
Kineski startap za veštačku inteligenciju, Munšot, predstavio je danas novi model Kimi K3 sa 2,8 biliona parametara, za koji tvrdi da je najveći sistem veštačke inteligencije otvorenog koda na svetu i koji po performansama parira najnaprednijem američkom modelu Fejbl kompanije Antropik.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.