• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

16.12.2025

14:36

Trudnu pevačicu muž prevario sa najboljom drugaricom: Sada čeka dete sa Jocom Stefanovićem

ATAIMAGES

Estrada

Trudnu pevačicu muž prevario sa najboljom drugaricom: Sada čeka dete sa Jocom Stefanovićem

Podeli vest

Pevačica Iva Bojanović izgubila je bebu kada je saznala da je muž prevario sa najboljom drugaricom.

Iva koja sa kolegom Jocom Stefanovićem sada čeka treće dete široj javnosti postala je poznata kada je privedena na aerodromu zbog neplaćene prekršajne kazne.

Ona iza sebe ima brak u kom je dobila dvoje dece, a koji je okončala zbog prevare. Iva je svojevremneo ispričala da je bivši muž varao sa najboljom drugaricom i to dok je bila u drugom stanju.

Foto: instagram.com/iva.bojanovicofficial

 

- Verujem da nisam jedina žena koja je prevarena dok je bila trudna. Razlika između mene i tih žena je zato što sam se ja lično suočila sa tim. Ne bih zalazila u detalje, samo ću reći da mi je ona bila jedna od najboljih drugarica. To se desilo u Čačku, u mom stanu. Čuvala sam njeno dete dok je ona bila sa mojim mužem - rekla je Iva u emisiji "Pretres".

Pevačica nije otkrila da li ih je zatekla "na gomili", ali je za nju to bio ogroman stres zbog kog je izgubila bebu.

-  Tek sam ostala trudna. Žao mi je, ali je bolje što se dogodilo odmah. Ženama mogu samo jedan savet da dam. Da otvore četvoro očiju i pažljivo biraju ko će im biti životni saputnik - poručila je Iva. 

Podsetimo, Bojanovićeva je pre dve godine pevala Zlatanu Ibrahimoviću u jednom beograskom lokalu nakon čega je ispričala kakav je slavni sportista

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK
Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK

Vrhovni sud Specijalizovanih veća tzv. Kosova u Hagu odbacio je zahtev bivšeg vođe tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Kadrija Veseljija za privremeno puštanje na slobodu, objavljeno je danas na sajtu Specijalizovanih veća.

22.12.2025

23:32

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima
Politika

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima

Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da isticanje transparenta s ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na fudbalskoj utakmici, kao i izostanak osude tog čina, pokazuje da Hrvatska nije izašla iz vrtloga mržnje prema Srbima, dodajući da oni koji taj poklič propagiraju "ispisuju sebe iz civilizacije i upisuju u varvarstvo"

22.12.2025

23:58

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin