• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D.G.

12.06.2025

09:23

Ovo je supruga Dragana Stojkovića Bosanca koju decenijama krije od javnosti (FOTO)

Miloš Rafailović

Estrada

Ovo je supruga Dragana Stojkovića Bosanca koju decenijama krije od javnosti (FOTO)

Podeli vest

Dragan Stojković Bosanac u braku je više od četiri decenije, ali malo ko zna kako izgleda njegova supruga Dunja.

Harmonikaš, kompozitor i producent Dragan Stojković Bosanac popularnost širih razmera stekao je kao član žirija muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", ali svoju privatnost drži dalje od očiju javnsoti. 

Rođen je u Sarajevu, odrastao je u Konjicu, a od sedamdesetih godina živi i radi u Beogradu. Sa suprugom Dunjom u braku je duže od četiri decenije. Venčali su se 1977. godine i ubrzo dobili sina Aleksandra.

Foto: printscreen/Instagram/d.s.bosanac_official

Dragan Stojković Bosanac sa suprugom Dunjom i decom

Ćerka je rođena 1986. godine, a javnost je zna kao pevačicu pod umetničkim imenom Džidža. To je, zapravo, nadimak koji je Aleksandra dobila od oca, koji joj je često pevao pesmu "Oj, djevojko, džidžo moja".

Bračni par Stojković, Dragan i Dunja, žive na Bežanijskoj kosi, a popularni član muzičkog šou-programa ističe da vikende najradije provodi tako što sa suprugom ide na pijacu.

 

 

- Oduvek sam znao da je Dunja ona prava. Pazi me i priprema mi omiljenu hranu. Veoma volim punjene paprike, a ona to izvanredno priprema, kao i urmašice ili kadaif. Mnoge sam probao, ali kadaif moje Dunje može da se meriti samo sa onim iz Istanbula - pohvalio je Bosanac svoju lepšu polovinu, koja se retko može videti u medijima.

Kompozitoru je drago što njegova supruga nikada nije želela "da bude zvezda preko druge zvezde".

Ona mi je najveća i iskrena podrška u smislu nečega što se zove ljubav prema porodici i deci, a dođem i ja tu na red kao suprug. Prava stvar je kad se to oseti - rekao je kompozitor jednom prilikom.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

Gotovo je! Za nekoliko časova ističe ključni sporazum Rusije i SAD - svet sutra više neće biti isti, svi se spremaju za najgore
NIJE DOBRO

Gotovo je! Za nekoliko časova ističe ključni sporazum Rusije i SAD - svet sutra više neće biti isti, svi se spremaju za najgore

Petog februara 2011. godine ruski predsednik Dmitrij Medvedev i predsednik Sjedinjenih Američkih Država Barak Obama ratifikovali su sporazum Novi START, poslednji važeći dokument koji je ograničavao nuklearne arsenale dve najveće nuklearne sile na svetu. Za manje od jednog dana, ovaj sporazum zvanično ističe, čime prestaju da važe sve njegove odredbe.

04.02.2026

18:10

Objavljeni detalji pregovora u Abu Dabiju! Uživo
Planeta

Objavljeni detalji pregovora u Abu Dabiju!

Danas je 1442. dan rata u Ukrajini, a u prestonici Ujedinjenih Arapskih Emirata Abu Dabiju u toku je nova runda trilateralnih razgovora Rusije, SAD i Ukrajine za okončanje sukoba. Tok događaja na frontu i u Abu Dabiju pratite uživo na Informer.rs

04.02.2026

08:57 >> 18:02

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin