Sinoćnji sukob između Jovana Pejića Peje i Ene Čolić šokirao je sve prisutne, naročito zbog teških reči i uvreda. Pevačica Zlata Petrović ne može da dođe sebi od šoka, a sada je odlučila da se oglasi.
Gledaoci rijalitija kažu da je ovo bila ubedljivo najgora svađa bivših partnera, a sve što su jedno drugom rekli u emisiji "Pitanja novinara" teško je palo Pejinoj majci, pevačici Zlati Petrović.
- Gledala sam sve sinoć. Svi su oni sad tamo mnogo nervozni, vidim to i po drugim ljudima. Približava se kraj, pa je ušla sva nervoza u sve njih. Mnogo provedenog vremena, ludila... Sve to utiče na njih. Svi kažu, koji su bili, da je ovaj period tamo najgori, da su najnervozniji i najtenzičniji... Ne znam šta da radim ni šta da vam kažem - rekla je Zlata.
Ena Čolić je prošle noći Peji rekla da ga je "napravila mama na vermutu", te da se zbog mnoštva alkohola koji je konzumirala nije bavila njegovim vaspitanjem, zbog čega je "ispao" ovakav njen "produkt". Zlata se osvrnula i na ove reči rijaliti učesnice.
Foto: Youtube printscreen/Zadruga
Ena Čolić
- Gde izmisli taj alkohol, taj vermut?! Zvala me Goca Božinovska, kaže:"Gde izmisli taj vermut, mi to nikad nismo pile?". Mi nikada u životu to nismo pile, ne znam gde nađe to. Verovatno to piju tamo neke dame, a mi smo obične ženice koje pijemo rakijicu kada nam se pije, niko nam nije šef ni gazda. Nikada se nikada nismo sa nekim posvađale, vređale, popijemo kada nam se pije, Bože moj. Ja nisam ni znala kako izgleda to piće. Pijem u životu koliko se meni pije - rekla je Zlata za Pink.rs, a potom dodala:
Foto: Prntscreen Pink TV
Zlata Petrović
- Razumem što to priča, jer ne može da mu se uhvati ni za šta drugo, Jovan nema nikakve mrlje u životu, vezano za period pre rijalitija. Jovan je hteo njoj da pomogne i da je ohrabri kada je ona bila u depresiji zbog toga kako će njen sin gledati na napise i sve što je o njoj izašlo, pa joj je tada pričao za ono, kad sam ja piškila. On joj je pričao:"Ja sam bio mlađi, kada je to izašlo o mojoj majci, ja sam se tako osećao". Isto tako kada je ona rekla:"Sada će svi pričati da sam ja alkoholičarka", on joj je pričao:"Pa šta, svi popiju, pa i moja majka popije". On joj je to pričao da bi nju utešio, da bi je motivisao. Ona je, naravno, to zloupotrebila. Ja vidim njegovu reakciju, kao i drugi ljudi - umesto i on sad malo hladniji da bude, da shvati da ona nema za šta drugo da se uhvati, nego za to... A ona... Namazana, premazana!
Miki Dudić je rekao da je zbog kocke imao mnogo problema, a u jednom trenutku nije video izlaz i hteo je da oduzme sebi život, ali na svu sreću, do toga nije došlo jer se osvestio u poslednjoj sekundi.
Jovan Pejić je šokirao sve kada je u rijalitiju rekao da ga ne zanima šta kaže njegov otac, Zoran Pejić Peja, već da mu je samo bitno mišljenje njegove majke, Zlate Petrović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je ekskluzivni intrevju za čuvenu britansku medijsku kuću Fajnenšel tajms (FT) i u njemu poslao važne i direktne poruke Vašingtonu i Briselu.
Premijer Bugarske Rumen Radev objavio je u Parizu da njegova zemlja više neće biti deo takozvane „koalicije voljnih“, grupe država koja zagovara nastavak vojne i finansijske podrške Ukrajini.
Odluka o otpočinjanju strateškog dijaloga između Srbije i SAD, koja je doneta danas u Vašingtonu, predstavlja jedan od najznačajnijih koraka u bilateralnim odnosima dve zemlje u poslednjih nekoliko decenija.
Savetnica za medije predsednika Srbije, Suzana Vasiljević, oštro je reagovala na pisanje portala Nova S povodom boravka Aleksandra Vučića u Francuskoj. Ona je ocenila da je reč o svesnom pokušaju manipulacije javnosti i namernom plasiranju neistina.
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić oglasio se na društvenim mrežama nakon vesti da će obilaznica oko Beograda nositi ime Milutina Mrkonjića.
Srbomrzac Tonino Picula doživeo je nervni slom, nakon što ga je generalni direktor u Evropskoj komisiji Gert Jan Kopman ućutkao usred Brisela i rekao da je Srbija ispunila uslove i uradila ogroman posao!
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je politika koju Srbija baštini dijalog, pomirenje i saradnja i da je tome iskreno i duboko posvećena i naglasila da je ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović i sama žrtva etničkog čišćenja i da je govorila iz tog ugla, kao i da njena izjava ne odražava zvaničnu politiku Srbije.
Neverovatan šok u Rimu! Vozači kažnjeni sa 30 evra jer su im radnici preko noći iscrtali plavu zonu oko parkiranih kola, ali grad sada hitno poništava sve!
Na graničnim prelazima na izlazu iz Srbije danas su zabeležena višesatna zadržavanja za teretna vozila, dok putnički saobraćaj protiče bez većih čekanja, saopštio je Auto-moto savez Srbije.
Dve osobe povređene su u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Novopazarskoj Banji, kada je, prema prvim informacijama, usled neprilagođene brzine vozač izgubio kontrolu nad automobilom, koji je sleteo sa kolovoza i završio na krovu ispod mosta.
Goran Popović, poznatiji kao Goksan, iz Donjeg Lapca, bivši pripadnik "crvenih beretki" i Arkanovih "tigrova", ubijen je na današnji dan pre 12 godina. Likvidiran je u internet kafeu u gradu Santa Kruz u Boliviji. Ubica mu je ispalio tri metka u glavu i telo.
Nišlijka D. I. (63), koja je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći u mestu Lipci u Crnoj Gori kada se kombi sa putnicima koji su se vraćali iz manastira Ostrog prevrnuo, večeras je stigla u svoj dom u niškom naselju Donja Vrežina.
Tomislav Petrović, poznatiji kao Tomo sa Pala nalazi se u pritvoru od trenutka hapšenja zbog sumnje da je 6. oktobra prošle godine izazvao saobraćajnu nesreću u Bačkom Petrovcu, u kojoj je poginula S. J. (38), dok su njeni suprug Ž.J. i troje maloletne dece povređeni.
U Odesi su prijavljene brojne eksplozije i požari tokom, kako se navodi, masovnog raketnog napada krstarećim projektilima u kojem je među metama i bilo skladište lansera raketnog sistema "Neptun".
Na društvenim mrežama pojavio se snimak ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na kojem se vidi kako prilikom otvaranja plastične flaše u potpunosti odvaja navojni čep i odlaže ga sa strane.
Bivši šef kabineta nemačkog Ministarstva odbrane Niko Lange pozvao je evropske zemlje da pojačaju politički i vojni pritisak na rusku eksklavu Kalinjingrad i na Krim.
Raskošni kostimi i verna rekonstrukcija mode iz 1877. godine u hit seriji "Tajne malog grada" ostavljaju bez daha gledaoce koji je prate svake večeri na Informer TV.
Ako pređe granicu i preraste u zavisnost, masturbacija može ozbiljno da ugrozi partnerski odnos, izazove emocionalne krize i ostavi posledice po zdravlje.
Zamislite savršen letnji desert koji se topi u ustima, a ne zahteva sate provedene pored šporeta. Ova osvežavajuća voćna torta sa keksom i bananama priprema se za svega 20 minuta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.