Darko i Katarina Lazić zamenili su garderobu - pevač je obukao stvari svoje supruge a ona je njegove, snimak koji je osvanuo na Instagramu mnoge je doveo do suza.
Katarina Lazić primetila je da je njen suprug Darko zaboravio da stavi burmu, te je požurila da ga stigne pre nego što izađe iz dvorišta. Urnebesnu situaciju pevač je usnimio i podelio na svom Instagramu.
S obzirom na to da žive na selu Katarina je došla na ideju da mogu iskoristiti prostor u dvorištu i kupiti kokoške koje će uzgajati.
Pevač je prvo bio zbunjen njenom željom, a onda je pristao jer je shvatio da u tome nema ništa loše. Iako je dobila odobrenje od supruga, Lazićka je morala da pita i svoje mnogobrojne pratioce da li je to dobra ideja ili ipak greši.
Katarina Lazić otišla je na trajnu epilaciju, a svoje iskustvo podelila je sa pratiocima na Instagramu.
02.06.2025
19:19
Foto: Instagram printscreen/katarinalazic_24
Katarinina objava na Instagramu
"Ljudi, šta je meni palo na pamet. Darko se prvo šokirao pa onda rekao: "Ok, moze!" Palo mi je na pamet da nabavimo koke nosilje. Živimo na selu, imamo veliki plac i dosta mesta za to, plus mnogo jedemo jaja, a kako ću hraniti prirodno i znaću šta jedem", napisala je Kaća na svom Instagramu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Darko i Katarina Lazić zamenili su garderobu - pevač je obukao stvari svoje supruge a ona je njegove, snimak koji je osvanuo na Instagramu mnoge je doveo do suza.
Ruski mediji preneli su udarnu poruku predsednika Srbije Aleksandra Vučića, iznetu u programu televizije Pink, u kojoj je upozorio da bi Sjedinjene Američke Države mogle da izvedu napad na Iran u veoma kratkom roku.
Blokaderski medij "Vreme" i novinarka Jovana Gligorijević 2021. godine su negativno pisali o rektoru Vladanu Đokiću, koga danas, pet godina kasnije, dižu u zvezde.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra u Beogradu prezentaciji robota kompanije AGIBOT Innovation i sastanku sa predstavnicima kompanija Minth group i AGIBOT innovation.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu gde je poručio da donosi odluke u skladu sa ustavnim ovlašćenjima i potrebama građana Srbije.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Bez vode će sutra između 9 i 18 časova biti potrošači u beogradskoj opštini Zemun u ulicama Ugrinovačkom, Svetotrojičinom, Dobanovačkom i Novogradskom, a vodosnabdevanje se prekida zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda, saopštilo je JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Advokat porodica oštećenih u slučaju "Ribnikar" Zora Dobričanin navela je da ceo postupak kreće ispočetka, i da je ponovno suočavanje sa dečakom ubicom "nepotrebna ponovna viktimizacija" roditelja žrtava.
Prilikom rutinske kontrole na graničnom prelazu prema Srbiji, crnogorska policija je zaplenila vozilo marke "BMW" srpskog državljanina po Interpolovoj poternici.
U nedavno objavljenim dokumentima Ministarstva pravde SAD pojavila se do sada neviđen snimak na kojoj Džefri Epstin odgovara na niz pitanja o svom bogatstvu i činjenici da je registrovani seksualni prestupnik.
U više stotina mejlova i dokumenata koje je Ministarstvo pravde SAD objavilo u vezi sa osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom, pominje se norveška prestolonaslednica, princeza Mete-Marit.
Publika koja očekuje premijeru "Odiseje" zaustavila je dah kada je Kristofer Nolan otkrio će Lupita Njong'o igrati Jelenu Trojansku. Ilon Mask poručio da je reditelj zbog toga "izgubio integritet
Uoči nove epizode kviza "Superpotera", koji se emituje subotom od 21 čas na Prvom programu Radio-televizije Srbije, produkcija je rešila da proveri koliko su Tragači zaista potkovani znanjem.
Kada se govori o namirnicama bogatim gvožđem, svi pomisle na crveno meso. Ipak, malo ko zna da se jedan od najmoćnijih prirodnih izvora ovog minerala nalazi svuda oko nas u koprivi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar