Ekipa Informer televizije ispitala je građane šta misle o izmišljenoj informaciji da će porno glumica Mia Kalifa glumiti u filmu Dragana Bjelogrlića, a njihovi odgovori su urnebesni.
Dok su neki bili zbunjeni ovom "vešću", pojedini su se pravili da su čuli za ovu informaciju.
Foto: profimedia
- Ja sam slikar. Kako ne bih pratio takve manifestacije, ne bi bilo loše da budem i član filmske ekipe - glasio je odgovor jednog prolaznika koji je mnoge nasmejao.
Nekadašnja glumica u filmovima za odrasle i medijska ličnost Mia Kalifa otpuštena je iz onlajn magazina Plejboj nakon što je na svojim nalozima na društvenim mrežama pružila podršku palestinskoj militantnoj organizaciji Hamas.
Jedna od najslavnijih porno glumica današnjice otkrila je da je u potrazi za emotivnim partnerom, ali da se ne ograničava samo na muški pol, već da su "dobrodošle" i žene.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nekadašnja glumica u filmovima za odrasle i medijska ličnost Mia Kalifa otpuštena je iz onlajn magazina Plejboj nakon što je na svojim nalozima na društvenim mrežama pružila podršku palestinskoj militantnoj organizaciji Hamas.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas mlade sportiste iz Srbije, regiona i sveta, učesnike kampa "Srbija te zove 2026", a nakon prijema, predsednik se obratio medijima.
Ustaša Marko Skejo, bivši komandant 9. bataljona HOS-a "Rafael Boban, koji je poznat po hitlerovskim brkovima i činjenici da je devedesetih godina govore držao ispred portreta zločinca Anta Pavelića, pevao je juče u jednoj kafani u Kninu ustaške pesme, i to na uvce predsedniku Hrvatske Zoranu Milanoviću.
Predsednik Udruženih sindikata Srbije "Sloga" Željko Veselinović poručio je da se vidi jasna razlika između blokadera i predsednika Srbije Aleksandra Vučića!
Priča o takozvanom "spontanom studentskom pokretu" konačno je pukla kao balon od sapunice. Sastav blokaderske liste razotkrio je prljavu mrežu međusobno povezanih nasilnika i ekstremista koji godinama seju haos po Srbiji, a sada su samo promenili ambalažu ne bi li prevarili građane.
Udruženje elektronskih medija Komnet (ComNet) hitno se oglasilo saopštenjem povodom najnovijih napada na novinare u režiji blokadera, i to u Bačkoj Palanci.
Advokat i narodni poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović oglasio se na svom Instagram profilu i brutalno raskrinkao takozvane "salonske nacionaliste" i lažne rodoljube koji godinama obmanjuju srpski narod.
Pojačan intenzitet saobraćaja i početak turističkog talasa doneli su velike gužve na graničnim prelazima sa Srbijom, a prema aktuelnim snimcima sa Informerovih kamera, najkritičnija situacija trenutno je na prelazu Horgoš.
Na bazenu Sportskog centra "Košutnjak" danas je došlo do tragedije u kojoj je preminuo muškarac (70), kome je, prema prvim informacijama, iznenada pozlilo dok je bio u vodi.
U stanu u Bulevaru Zorana Đinđića na Novom Beogradu pronađeno je telo žene M. Ć. (82), koju je zverski ubio sin Z. Ć. (57). Nakon zločina, pokušao je da izvrši samoubistvo.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski optužio je partnere Kijeva da je kašnjenje u isporukama protivraketnih sistema (PVO) direktno doprinelo velikom broju žrtava nakon ruskog napada na Kijev, objavio je danas Vašington post (WP).
Dron pronađen na aerodromu u nemačkom gradu Lajpcigu ciljao je ukrajinski teretni avion koji je prevozio municiju sa nemačkog aerodroma, javlja Kijev indipendent.
Ministarstvo energetike Rumunije uputilo je danas poziv domaćinstvima, kompanijama i javnim ustanovama da doprinesu smanjenju potrošnje električne energije u periodu od 19.00 do 23.00 časa do 31. avgusta s obzirom na izuzetno nizak vodostaj Dunava.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Koliko bi intimni odnos trebalo da traje da bi žena bila zadovoljna? Ovo pitanje godinama izaziva brojne rasprave, a istraživanja su ponudila odgovor koji je iznenadio mnoge.
Ako vam se pred spavanje u glavi vrte rokovi, obaveze i problemi, nekoliko jednostavnih tehnika uz pomoć ChatGPT-a može pomoći da rasteretite misli i lakše se opustite.
Pametni telefoni postali su neizostavan deo svakodnevice, pa ih mnogi koriste čak i dok su priključeni na punjač. Stručnjaci su otkrili da takva navika negativno utiče na trajanje baterije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.