• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

20.06.2025

13:22

Nakon porodičnog skandala Đole Đogani udario "rampu" - Nema letovanja za bivšu ženu i decu

ATAIMAGES

Estrada

Nakon porodičnog skandala Đole Đogani udario "rampu" - Nema letovanja za bivšu ženu i decu

Đole Đogani svake godine mesec dana sa Vesnom Đogani i decom provede na crnogorskom primorju. Na deset dana pridruži im se i Slađa Delibašić sa ćerkama, ali ove godine nisu pozvane.

Porodica Đogani, pre skandala koji se nedavno desio, bila je primer kada je u pitanju odnos bivše i sadašnje žene. Slađa Delibašić, bivša supruga Đoleta Đoganija, i Vesna Đogani, sjajno su se slagale, a godinama unazad tradicionalno su svi zajedno išli i na letovanje.

Sve se promenilo nakon što je Vesna ispričala kako je Slađa kriva za razvod sa Đoletom, i stala na kraj spekulacijama da je denser prevario ženu sa njom. Đoganijeva je u emsiji "Iz profila" rekla da je Delibašićeva uhvaćena u preljubi.

Foto: ATAIMAGES

 

Đole Đogani je u celoj priči ostao uzdržan od komentarisanja i nije zauzeo ni jednu stranu, a kako saznajemo na letovanje ove godine nije pozvao bivšu žene i ćerke iz prvog braka.

- Đole se naljutio na Vesnu što je nakon 20 godina pokrenula neku temu i optužila majku njegove dece da je preljubnica. Šta je istina znaju samo oni, ali mu je krivo što je narušila porodične odnose. On je bio ponosan na činjenicu da je uspeo da spoji sadašnju i bivšu, i da se svi lepo slažu i posećuju jedni druge. Siguran sam da Slađa ne bi htela da ide na odmor sa Vesnom nakon svega, pa ih Đole nije ni pozvao. Marinela i Silvija su takođe ljute zbog Vesninih optužbi na račun njihove majke, tako da ove godine nema zajedničkog letovanja - kaže za Informer izvor blizak porodici Đogani, pa dodaje:

Foto: ATAIMAGES

 

- Đole svake godine ide u Bečiće sa porodicom, gde se u jedan hotel presele na mesec dana, a Slađa uvek dođe na deset dana sa Marinelom, Silvijom i unukom, to je postalo već nekako tradicija. To je uvek Đogani finansirao, međutim ove godine nisu pozvane.

Slađa je za Informer demantovala Vesnine tvrdnje da je preljubnica, a njena ćerka Silvija kaže kako je Vesna razočarala, da je njen potez jako ružan i da njenoj majci duguje izvinjenje.

 

 

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Miki Aleksić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)
Politika

Miki Aleksić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)

Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Miki Aleksić izjavio je, govoreći o potencijalnoj koaliciji proevropskih stranaka za predstojeće parlamentarne izbore, da će njegova stranka uzeti aktivno učešće na tim izborima, ali da će odluka o formatu izbornih koalicija biti doneta "na vreme, u najboljem interesu antirežimskog bloka".

09.06.2026

13:53

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin