• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

27.06.2025

10:56

Muž Jane Todorović smršao 40 kilograma - Bori se sa podmuklom bolešću

ATAIMAGES

Estrada

Muž Jane Todorović smršao 40 kilograma - Bori se sa podmuklom bolešću

Podeli vest

Muž Jane Todorović boluje od dijabetesa, zbog čega je oslabio 40 kilograma, a pevačica je zabrinuta za njega jer, kako kaže, ne vodi računa o svom zdravlju.

Pevačica Jana Todorović već skoro tri decenije je u skladnom braku sa Ivanom Todorovićem sa kojim ima ćerku Kristinu.

Pevačica je jednom prilikom otkrila da se njen suprug godinama bori sa podmuklom bolešću.

Foto: ATA Images

 

Ivan je dobio dijabetes i borimo se s tim poslednjih sedam-osam godina. On ne vodi baš puno računa o svom zdravlju - rekla je pevačica za Blic i dodala: 

- Izgubio je 40 kilograma i mnogo mi je žao. Jednostavno je takav i nadam se da će početi da se kontroliše i da će sve biti u redu.

Foto: Informer/Kristijana Ćaćić

Jana sa mužem i ćerkom

Prema rečima pevačicine ćerke Kristine, ni Janino zdravstveno stanje nije sjajno.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Alternativno tumačenje Trampovog zakona: Ima li mesta za strateški dijalog SAD i Srbije?!
Politika

Alternativno tumačenje Trampovog zakona: Ima li mesta za strateški dijalog SAD i Srbije?!

Zakon o ovlašćenjima za nacionalnu odbranu, koji je potpisao predsednik SAD Donald Tramp, ne ometa buduće pokretanje strateškog dijaloga sa Srbijom, jer ne sadrži pravno obavezujući jezik kojim se takav proces zahteva i ne vrši pritisak na Srbiju, niti pravno obavezuje na priznanje Kosova, saopštila je večeras Pupin inicijativa u osvrtu na usvojeni akt i komentare koji su usledili.

19.12.2025

22:58

Društvo

Veliki dan za Beograd: Potpisani ugovori za prvu liniju metroa
Društvo

Veliki dan za Beograd: Potpisani ugovori za prvu liniju metroa

Ugovor za projektovanje i izgradnju saobraćajnog sistema za Liniju 1 fazu 1 beogradskog metroa, kao i Finansijski protokol između Vlade Srbije i Vlade Francuske o saradnji u oblasti finansiranja faze 1 projekta beogradskog metroa, potpisani su danas u Vladi Republike Srbije.

19.12.2025

22:00

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin