"Je l' ti ovo lajkuješ ovakve objave? E, bednice bedna! Zato i jesi tu gde jesi. Mrš", napisala je JK, a odgovor Petersove usledio je kratko: "Ccc."
Branku je vraćen nalog. Uskoro će biti i meni. Prijavljuju bednici koji ratuju protiv instagrama. Ali ovo govno koje lajkuje… to govno se sa djubrišta vratiti neće pic.twitter.com/vLvAcnKlbm
— Jelena Karleuša (@karlinbich) July 8, 2025
Na kraju, Jelena se osvrnula i na biznismena Branka Babića.
Foto: ATAIMAGES
Ivana Peters
"Branku je vraćen nalog. Uskoro će biti i meni. Prijavljuju bednici koji ratuju protiv Instagrama. Ali ovo go*no koje lajkuje... to go*no se sa đubrišta vratiti neće!"
Muzička zvezda Jelena Karleuša žestoko je prozvala koleginicu Maju Berović, koja se prethodne noći na nastupu u jednom beogradskom klubu pojavila skoro identično obučena kao "mala od skandala" pre nekoliko nedelja.
Pevačica Jelena Karleuša nije ostala nema na stravične scene iz Zagreba - groteskni koncert ekstremiste Marka Perkovića Tompsona, na kojem se slavila zločinačka operacija Oluja i uzvikivani fašistički pokliči.
Muzička zvezda Jelena Karleuša nedavno je boravila u Crnoj Gori, a serijom fotografija na jahti izazvala je lavinu reakcija, među kojima se posebno istakao komentar pevača Radiše Trajkovića Đanija.
Pevačica Jelena Karleuša oglasila se povodom napada na novinarku Informera Branku Lazić, koja je tokom izveštavanja sa ulica Beograda bila meta brutalnog napada.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Muzička zvezda Jelena Karleuša žestoko je prozvala koleginicu Maju Berović, koja se prethodne noći na nastupu u jednom beogradskom klubu pojavila skoro identično obučena kao "mala od skandala" pre nekoliko nedelja.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas u celodnevnoj poseti Jablaničkom i Pčinjskom okrugu, gde je obišao fabrike, puteve u izgradnji, a takođe je i razgovarao sa građanima i saslušao njihove probleme.
Prvi južnokorejski kontejnerski brod krenuće u subotu iz luke Pusan ka Evropi Severnim morskim putem (SMP), u okviru probne plovidbe čiji je cilj da se ispitaju mogućnosti uspostavljanja nove logističke rute.
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, najavio je danas odlazak u Njujork, gde će se još jednom obratiti Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija. Kako je rekao, to će biti njegov poslednji govor pred UN pre podnošenja ostavke, a u fokusu će biti Kosovo i Metohija i odnos Zapada prema Srbiji u prethodnih 15 godina.
Predsednica Odbora za Kosovo i Metohiju Skupštine Srbije Danijela Nikolić oštro je reagovala na sramne izjave opozicionog jastreba Srđana Milivojevića o protivzakonitom otimanju imovine.
Država je rešila da stane na put bezobzirnim lažovima i autošovinistima koji ne prezaju ni od čega, pa ni od prirodnih katastrofa, kako bi sejali strah među građanima!
Sramna alijansa i tajni planovi ponovo su udarili u zid. Zbog "nepredviđenih okolnosti", kako je šturo i nemušto saopštio KFOR, otkazan je najavljeni sastanak komandanta te misije Ozkana Ulutaša i ekstremističkog premijera lažne države Aljbina Kurtija.
Blokaderski glumac Voja Brajović, koji ne propušta priliku da podrži blokadere i javno zakuka kako u Srbiji "vlada mrak" i kako se "teško živi", uhvaćen je u licemerju kakvo se retko viđa.
Pred početak druge sezone najvećeg sportskog rijalitija Exatlon, pobednica prve sezone Nevena Petrović sa novinarkom Informera Jelenom Dimitrijević u otvorenom razgovoru otkrila sve o iskustvu koje joj je promenilo život.
Bivši učesnik popularnog sportskog rijalitija Exatlon, Aleksa Erski, iznenadio je javnost najnovijom objavom na svom Instagram profilu, gde je obelodanio da započinje "novo poglavlje u svom životu".
Pomoćnik ministra i načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić izjavio je da će potpuno gašenje požara biti moguće tek nakon dugotrajne jesenje kiše, zbog čega bi dežurstva na terenu mogla potrajati i do Nove godine. Istakao je i da ga zlonamerni komentari ne zanimaju, ali da pogađaju ljude koji danima rade na terenu.
Srbija se danas prži na visokim temperaturama, a prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), najtoplije je u Ćupriji i Leskovcu, gde je u 17 časova izmereno 37 stepeni.
U selu Mrče iznad Lukovske banje kod Kuršumlije zajedničkom akcijom policajaca kuršumlijske Policijske stanice, pripadnika Vojske Srbije i Žandarmerije sprečena je bespravna seča šume duž administrativne linije sa KiM na kuršumlijskoj strani.
Britanski dronovi prvi put su korišćeni za napade na industrijske i vojne objekte duboko na teritoriji Rusije, a politički analitičar Jurij Barančik ocenjuje da je London time prešao još jednu rusku „crvenu liniju“ i upozorava da Moskvi ostaje veoma malo vremena da odluči kako će odgovoriti.
Strukture neprijateljski nastrojene prema Rusiji mogle bi tokom predstojećih izbora da pokušaju da blokiraju biračka mesta u ruskim ambasadama na Zapadu.
Jedinstveni prirodni fenomen i najveća peščara u Evropi, Deliblatska peščara, decenijama unazad važi za jednu od najomiljenijih i najatraktivnijih lokacija za snimanje domaćih filmskih i televizijskih ostvarenja.
Vivijen, ćerka Breda Pita i Anđeline Džoli, podnela je zahtev za uklanjanje prezimena Pit iz svog imena, objavljujući pravno obaveštenje u LA Dejli Žurnalu.
Drevna kineska medicina nudi zanimljive metode za unapređenje intimnih odnosa i rešavanje problema poput erektilne disfunkcije, a ključ se, prema tradiciji, krije u masaži stopala.
Kada se pomene srećan život u Evropi, mnogi bi odmah pomislili na Pariz, Rim ili neki od poznatih mediteranskih gradova. Ipak, rezultati jednog velikog istraživanja pokazuju da titulu najsrećnijeg evropskog grada odnosi Sevilja.
Psi se razlikuju po karakteru i načinu na koji pokazuju naklonost. Dok neki najviše uživaju u igri i dugim šetnjama, postoje rase kojima je društvo čoveka najvažnije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.