• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

12.07.2025

21:43

Keba ubo voditelja u zadnjicu: Prišao mu s leđa pred punom salom, prošao kao bos po trnju

Nikola Babić

Estrada

Keba ubo voditelja u zadnjicu: Prišao mu s leđa pred punom salom, prošao kao bos po trnju

Podeli vest

Voditelj Zoran Pejić Peja je za Informer ispričao kako ga je Dragan Kojić Keba na jednoj svadbi bocnuo čačkalicom u zadnjicu, a on mu je brže-bolje vratio.

Zoran Pejić Peja tokom svoje karijere je mnogo puta bio zadužen za vođenje programa na svadbama, a jedna mu je ostala posebno upamćena. 

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

Zoran Pejić Peja

Kako nam je otkrio, na jednoj svadbi u Parizu je pevao veliki broj pevača, a među njima je bio i Dragan Kojić Keba, koji je poznat po tome da mnogo voli da se šali. U nekom trenutku, Keba je došao na ideju pa se malo zabavi, a žrtva mu je bio upravo Peja.

- Na jednoj svadbi u Parizu smo ručali i Keba je posle ručka uzeo čačkalicu da čačka zube, sa jednim krajem. U tom trenutku ga prozovem ja, jer mi je gazda rekao da ga zovem da peva i on dolazi i ubode me drugim krajem čačkalice u guzu. Uglavom, mene to bocne jako. Ja se okrećem i pitam ga: "Šta radiš ti, jesi normalan?" On se meni smeje i pokazuje mi čačkalicu - rekao je Peja za Informer, pa onda otkrio kako je vratio pevaču za to: 

- Nakon toga, kada sam se vratio na svoje mesto, ja sam uzeo čačkalicu i pošto znam gde je sedeo i u tapacirung od stolice zabodem čačkalicu, toliko da se ne vidi, a da bude dovoljno opet da ga ubode. Kada je kasnije seo, on je vrisnuo iz sveg glasa i skočio. Za njim je išla ona čačkalica, doduše malo polomljena... Znači, tako sam ga ubo, oči su mu ispale. Tada sam mu i rekao: "Ne čačkaj mečku u čačku!"

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin