Izdala svoju zemlju! Srpska tiktokerka veliča ustašu Tompsona - Svaki njegov stih nosi težinu istorije i dira u srce
Podeli vest
Influenserka Milica Milanović napustila je rodni Beograd pre godinu dana i preselila se u Hrvatsku, a sada je počela da veliča osvedočenog srbomrzca Marka Perkovića Tompsona.
Milica Milanović je za samo godinu dana zaboravila odakle je. Sada je izjavila da je ustaške pesme Marka Perkovića Tompsona "pogađaju pravo u srce", čime je pljunula na sve žrtve zločinačke akcije "Oluja".
Marko Perković Tompson najavio je izmene liste pesama na sledećoj ustašijadi koji se 4. avgusta održava u Sinju, i to na dan obeležavanja najvećeg progroma nad Srbima, akcije "Oluja".
- Tompsonove pesme imaju tu snagu da kroz jaku emociju i iskrenost povežu ljude, što ja jako cenim. "Hej, Anice, kninska kraljice" je pesma koja isijava ogromnu ljubav prema domovini, a njena melodičnost i strast toliko su snažni da ne možeš ostati ravnodušan. Svaki ton i svaki stih nose težinu istorije i duboku emociju koja dira ravno u srce, ostavljajući neizbrisiv trag. Niko nije imun na njegove pesme - rekla je Milica Milanović za Net.hr, pa otkrila da li se susreće sa kritikama ili negativnim komentarima iz Srbije zbog svojih objava na društvenim mrežama:
Malo ko zna da je Marko Perković Tompson, koji je nedavno održao najveći fašistički skup u Zagrebu, gde su slavili ubijanje i progon Srba iz Hrvatske, bio u braku sa Danijelom Martinović, inače bivšom partnerkom Petra Graša.
- Da, povremeno se susrećem s kritikama i negativnim komentarima iz Srbije. Razumem ljude koji imaju negativan stav prema Hrvatskoj, jer mnogi od njih nisu ni živeli ovde i ne znaju koliko smo zapravo bratski narodi. Iza političkih razlika krije se duboka povezanost i bratstvo koje se ne može lako izbrisati. Zato se trudim da kroz svoje objave pokažem koliko smo zapravo bliski i koliko se možemo razumeti ako to želimo. Fokusiram se na ljude koji me podržavaju i na pozitivnu energiju koju želim da proširim. Verujem da iskrenost i dobrota uvek nadvladaju mržnju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marko Perković Tompson najavio je izmene liste pesama na sledećoj ustašijadi koji se 4. avgusta održava u Sinju, i to na dan obeležavanja najvećeg progroma nad Srbima, akcije "Oluja".
Kina ne može da računa na automatsku geopolitičku dobit od američkih kriza, jer se pokazuje da problemi Vašingtona istovremeno otvaraju nove rizike i za Peking.
Ustaški režim u Zagrebu i njihovi mediji toliko su besni jer Evropska komisija nije blokirala 1,5 milijardi evra koji su namenjeni našoj državi da su optužili predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je podelio Evropsku uniju!
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oštro je reagovala na navode Bojana Pajtića o izgubljenim milijardama, podsetivši javnost na ogromnu razliku u trošenju narodnog novca nekada i sad.
Opozicioni analitičar Boban Stojanović gostovao je na televiziji N1 i govorio o izboru budućeg predsedničkog kandidata blokaderske liste za naredne izbore.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Tokom pandemije koronavirusa, kompanija Biontech iz Majnca ostvarila je milijarde evra prihoda, a već sada planira da zatvori nekoliko proizvodnih pogona, što bi uticalo na skoro 2.000 radnih mesta.
Zvanično je počela kompletna rekonstrukcija puta od Rogačice do Debelog brda, a reč je o dugoj i zahtevnoj trasi od 24 kilometra koja povezuje Bajinu Baštu sa Valjevom i Beogradom.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć pola sata pre ponoći na magistralnom putu Novi Pazar–Raška, u prigradskom naselju Piloreti, poginule su četiri osobe, dok su dve teško povređene i nalaze se u bolnici.
Stravična saobraćajna nesreća koja se dogodila na putu iz pravca Novog Pazara ka Raškoj dobila je svoj najteži epilog, pošto se broj žrtava popeo na četiri.
Povodom ubistva koje se dogodilu juče nakon 17 časova na Kanarevom brdu, kada je izboden mladić (19), koji je nakon toga preminuo u Urgentnom centru, oglasio se MUP Srbije.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć pola sata pre ponoći na magistralnom putu Novi Pazar–Raška, poginule su četiri osobe, dve su povređene, a njihovo stanje je ozbiljno i nalaze se pod stalnim lekarskim nadzorom.
Kruzer MV Hondius na kojem je izbila epidemija hantavirusa zapolovio je prema Kanarskim ostrvima sa Zelenortskih Ostrva, gde je trenutno usidren, saopštilo je špansko ministarstvo zdravlja.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je privremeno obustavio američku operaciju pratnje komercijalnih brodova kroz Ormuski moreuz kako bi se ostavio prostor za moguće postizanje sporazuma sa Iranom.
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da je Rusija spremna za "produktivne pregovore" o Ukrajini, kao i na provokacije na Dan pobede.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Dešava se da telefon ostane nem kada vas neko zove, iako je sve naizgled u redu. Uzrok tome često nisu očigledne stvari, već skriveni tehnički procesi.
Iako vlasnicima može delovati zabrinjavajuće, konzumiranje trave kod pasa u većini slučajeva nije razlog za paniku. Stručnjaci to često objašnjavaju kao "zamensko ponašanje”, koje se javlja kada pas doživljava unutrašnji stres ili konflikt.
Proleće je idealan trenutak da se planira vrt koji će svake godine izgledati sve lepše bez previše rada. Zato se sve više ljudi odlučuje za višegodišnje biljke, jer se one sade jednom, a zatim se same vraćaju svake sezone i unose boju i život u prostor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar