• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

24.07.2025

06:31

Ceca uradila estetsku intervenciju na licu: Svi se pitaju što joj je ovo trebalo

Kristijana Ćaćić

Estrada

Ceca uradila estetsku intervenciju na licu: Svi se pitaju što joj je ovo trebalo

Podeli vest

Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović nedavno je podigla je vrh nosa hijalurnoskim filerima.

Ceca Ražnatović važi za nekog ko mnogo vodi računa o svom izgledu, te redovno ide na razne tretmane kako za lice, tako i za telo. 

Nedavno je Ražnatovićka posetila svog estetskog hirurga, koji joj je korigovao ono što joj je smetalo, a to je njen nos. 

Foto: TikTok printscreen/_studio_glamour_

Ceca Ražnatović pokazala novi nos

- Ceca se trudi da izgleda što lepše, zbog čega je sada odlučila da ode kod svog doktora i sredi nos. Iako je imala lep nos, ona je uvidela da joj je vrh nosa pao, te je odlučila da ga hijaluronskim filerima malo podigne. Nikako nije želela da ide na operaciju, pošto je znala da za nekoliko minuta uz pomoć filera može imati nos kakav želi - rekao je izvor blizak pevačici za Informer, a onda dodao:

- Ona nije mnogo platila ovu intervenciju, negde do 500 evra je sve izašlo, a za kratko vreme je izgledala, kako kaže, bar pet godina mlađe. Svi njeni se pitaju šta joj je ovo trebalo. Nadam se da će se na ovome zaustaviti i da neće više ništa raditi na licu. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin